Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

BITĖ plius klubų bei Muzikos klubo taisyklės


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Kitos temos Nauja tema Temą 2005 05 25 d. 15:45 pradėjo  BITĖ plius, peržiūrėta 21737 k.
Puslapiai: 1 
BITĖ plius
Banga.lt komanda

Klube: narė

Parašė žinučių: 515

2005-05-25 15:45 1 žinutė iš 1 Atsakyti privačiai: BITĖ plius Įtraukti BITĖ plius Į adresų knygelę
BITĖS plius taisyklės:

1. Draudžiama talpinti informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą;
2. Draudžiama talpinti smurtinio, rasinę, socialinę, religinę ar kitokią neapykantą kurstančio turinio nuotraukas, pranešimus bei dienoraščius;
3. Draudžiama talpinti pornografinio, erotinio pobūdžio nuotraukas, piešinius, karikatūras bei tekstinius aprašymus.
4. Talpinant naujieną, paimtą iš kito šaltinio, nurodyti šaltinį BŪTINA.

Atskirų klubų taisyklės:

1. Smulkesnes taisyklės kas galima (tematika, nuotraukos ir pan.) ir kas draudžiama (reklama, besikartojančios temos ir pan.) tam tikrame klube ar forume, nustato to klubo ar forumo moderatoriai. Taisyklės turi būti suderintos su BITE plius! Taisykles BITEI plius klubo moderatoriai turi atsiųsti privačia žinute.

Moderatorių vaidmuo:

1. Moderatoriai išrenkami klubo narių tam, kad klube ar forume nebūtų pažeidinėjamos BITĖS plius ir paties klubo nustatytos taisyklės.
2. Moderatoriai turi teisę trinti žinutes, kurios pažeidžia BITĖS plius ar jų moderuojamo klubo/forumo taisykles.
3. Moderatoriai turi teisę rakinti pasikartojančias, pažeidžiančias klubo taisykles temas.
4. Temas, kuriose pažeidžiamos BITĖS plius taisyklės, moderatoriai privalo ištrinti.
5. Apie užrakintą arba ištrintą temą moderatorius privalo informuoti temos autorių ir nurodyti priežastis, kodėl tema buvo užrakinta arba ištrinta.
6. Narius, kurie pažeidė BITĖS plius taisykles, moderatoriai privalo įspėti privačia žinute. Jei narys nekreipia dėmesio į įspėjimą ir toliau pažeidinėja BITĖS plius taisykles, moderatoriai gali jį užbaninti, tačiau privalo apie tai informuoti privačia žinute ir nurodyti priežastį, už ką narys buvo užbanintas.
7. Narius, kurie piktybiškai pažeidinėja tam tikro klubo taisykles, tačiau nė karto nėra pažeidę BITĖS plius taisyklių, moderatoriai gali laikinai (ne daugiau nei mėnesiui) užbaninti, tačiau privalo apie tai pranešti užbanintam nariui privačia žinute ir joje nurodyti užbaninimo priežastis.
8. Jei moderatorius pats pažeidinėja klubo taisykles, be pagrindo užrakino ar ištrynė temą, be pagrindo užbanino narį, iš jo laikinai bus atimamas moderatoriaus statusas. Esant trims ar daugiau tokių pažeidimų, iš moderatoriaus atimamas moderatoriaus statusas.
9. Jei BITĖ plius paprašo moderatorių pasiaiškinti, kodėl buvo ištrintas pasisakymas, ištrinta ar užrakinta tema, užbanintas dalyvis, moderatoriai privalo atsiųsti pasiaiškinimą.
10. Jei pats moderatorius pažeidžia BITĖS plius taisykles, iš jo iš karto atimamas moderatoriaus statusas.

BITĖ plius patvirtintos Muzikos klubo taisyklės:

SVARBIAUSIA TAISYKLĖ: Temą ar naujieną galima kurti tik įsitikinus, kad tokios dar nebuvo!

Muzikos klube netoleruojama:

Piratavimui ne. Temos "Iš kur atsisiųsti?" netoleruojamos, išskyrus su nuorodomis į nemokamus legalius šaltinius. Prašymai siųsti dainas į vieną ar kitą e-paštą nebus toleruojami ir bus trinami.

Temos nesusijusios su muzika (Tobiš, kokį nors barą ar pavapėjimą apie sunkią Irako kurdų dalią karo sąlygomis čia galėtumėte įkurti nebent per Clandestino triūpą).

Įvairių topų/bottomų rinkimai (tai galioja ir miss/misterio atvejui). Po velnių, susirenkam čia pakalbėti apie muziką, o ne apie papus ar Ignoruoju.

Akivaizdžiai ir įkyriai besikartojančios temos (geriausias pavyzdys - 57 temos apie MM žengimą Marijos žemėn).

Foto: žmogui per dieną tikrai užtektų patalpinti iki 3 nuotraukų. Išimtys meetams, koncertams ir kitiems panašiems reikalams. Sankcijos "fotomėgėjams": pirmą kartą - tramdomieji marškinukai iki pasižadėjimo nebeprasižengti, antrą kartą - Labas. Draudžiama talpinti erotinio pobūdžio foto!

Temos pavadinime negali būti daugiau kaip viena ikonėlė. Temos/naujienos tekstas negali būti kaip nors ryškinamas, rašomas didžiosiomis raidėmis ir panašiai. Stenkitės temos pavadinimą rašyti "Sakinio stiliumi", naudokite lietuviškus simbolius.

Įžūlūs įžeidinėjimai - bus laikomi itin sunkiais nusižengimais. Apie užgauliojimus ir kitus blogus dalykus prašome pranešti moderatoriams privačia žinute.

Norint temos pavadinime naudoti žodį "fanklubas", reikia kad to kolektyviai prašytų bent 10 tos grupės fanų. Prašymas turi būti išsiųstas visiems šio klubo moderatoriams ir prašymui turi pritarti bent vienas iš jų. O ne tai, kad sukuriau tema fanklubas ir laukiu kas bus.

Temos "Kaip jums ši daina Gerai ar Blogai" ir pnš. nebus toleruojamos. Ieškokite to atlikėjo temos ir ten diskutuokite apie jį. Atskiroms dainoms, kad ir kokios jos gražios bebūtų - temos nekuriamos.

Lygiai taip pat nebus toleruojamos temos "Kokia ten daina?", "Kas dainuoja?" ir pnš. NSO aiškinimuisi yra sukurta tema - skraiduolė, prašome savo klausimus pateikti būtent ten.

Jei temos autorius prašo pagalbos, atsakyti jam, kad "padėti negaliu ar nežinau" nėra būtina. Taip pat nebūtina rašyti, kad "nesu girdėjęs (-jusi)" ir pnš., susirinkom pakalbėti apie tai ką žinome, o ne rodyti savo neišmanymo ar nežinojimo. Perlų galima ir kitur pasirinkti.

Naujienos pavadinimas turi būti suformuluotas kaip įmanoma tiksliau. Pavadinime neturi būti naudojamas "UPPERCASE", o rašoma "Sakinio stiliumi". Temos pavadinimo gale taškas nededamas.

Rekomenduojamas datos rašymo formatas: "2005 m. sausio 7 d." ar tiesiog "gegužės 1 d." - ypač, kai data minima temos ar naujienos antraštėje.

Nariai per vieną mėnesį nuo įstojimo neparašę nei vienos žinutės bus šalinami iš klubo.

Stenkimės rašyti taisyklingai, naudodami lietuviškus simbolius!


Puslapiai: 1 
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos
  Tema skraiduolė - svarbiausia forumo tema, kuri nuolat matosi virš naujausių temų.
  Užrakinta tema - užbaigta arba nediskutuotina tema, į kurią nebeleidžiama atsakinėti.

Statistika

Muzika: 18.015 Žinučių forume 543.557 4.481 Narių klube 6.354 Banga.lt laikrodis 14:09 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiMuzika

Moderuoja: Clandestino, Ritzis, edmundas, BangaLT
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: BITĖ plius klubų bei Muzikos klubo taisyklės

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai