World of Warcraft

Aha… o visą laiką po tiek lošdavai ar pradžioj daugiau kaldavai? Laimingas

Atsiprašau, kad tiek daug klausimų, bet… kiek laiko užtruko tokiais tempais lošiant pasiekti 53lvl? Šypsena Ir ar turėjai dar kitų charų? Laimingas

jei gerai ismanai zaidima ir neini i jokius bg ir siaip nemali sudo 60 lvl pasiekiamas per 8-10 paru /played time Mirkt jei malsi suda tai gali uzsitesti ir iki 20 paru /played (cia butent laikas kuri zaidi in game o ne real time)

Tai tokiam naujokėlui, žaidžiant po vidutiniškai 1h per dieną tai užsitęstų apie metus Šypsena Gerai, pasieki 60lvl, kas tada? Šypsena PvP ir super itemų siekimas? Nekaltas

make love o ne warcraft, nors ash jo ir neloshus bet zekit shyta video … nors manaw kad dawgelis jy jaw mate Be be be
http://www.youtube.com/watch?v=MywN5nSJhkA

Na as kolkas galesiu skirti daugiau dienu tamŠypsena nes dabar 3 dirbu 4 laisvasŠypsena
Svarbu kad kas i normalu klana paimtu ir patarimu nepagailetu, nes kai vienas ten badziojausi ta savaite ar dvi tai labai viskas sudetingai pasirode ta spjovau tada ir ejau teritoriju tyrinetŠypsena

Pradzioje ismok normaliai rasytBlogai

mokaus…

man tikrai ne 15 ir ne 16 ir as esu bene jauniausias guildo narys.

ghmmm… na tai ka tada laukit pasirodancio apie koki sestadieniCha cha o falout/vanburen losia ar ne? nes cia jis mane pritravinoCha cha

Blyn kaip norsi WoW palosht, bet reik sesijos pabaigos palaukt ŠypsenaHeh jau menuo be zaidimo…

Losh kai pasirodys TBC. O kur losh, pamatysimNekaltas

Kantrybės, tiktai kantrybės,- pasakė Karlsonas kuris gyveno ant stogo Mirkt

Lengva tau tokias ismintis cia bert, o kentet tai ne tau reikia Liežuvis Nors kai ilgai nebezaidi nebe taip ir svarbu… Daba iswis klausimas ar verta ar neverta grizt i WoW…

Wuh iškenčiau tokį periodą metęs vieną MMO… ir tikrai buvo daug pagundų grįšt, bet… Laimingas Aišku tavo atvejis kitoks, bet visgi yra panšumų Šypsena O jau grįžt ar negrįžt, tai čia tik tau spręst Šypsena

Ryt eisiu i parde,reiks eit pasidairyt i ta wowCha cha tikiuosi susilaikysiu nuo pirkimoCha cha

Tikriausiai grisiu. Visgi dar nepasiekiau 60lvl, o jau 70 teks siekt Cha cha

Jo, zinau tokius susilaikymus Cha cha

As nenoriu jo ryt pirkt nes ryt man prasideda darbo savaite t.y. trys naktys darbo, tai lost laiko kaip ir nebus, o nelost kai jis guli salia pc tai kazkaip nei sis nei tasCha cha

Išvada: Neik į parduotuvę Laimingas