World of Warcraft

manxix tai pakelia nuotaika ir chatas ne toks tuscias buna, kai niekos nesnekaCha cha bo taip tai pamenu zaidi zaidi ir nieks nesneka, jei kas prasizioja is kart prasideda gincai.

gal galit gera build’a (mage) levelinimui patart Šypsena

buildo levelinimuisi tokio dalyko kaip ir nera. jei tu 20 lvl tai 10 tashku ar fire, ar arcane, ar frost, skirtumo neturi tikrai. (nors levelinimimuisi improved arcane misles yra gerai). jei tu 40 lvl vistiek skirtumo nera jokio Cha cha su arcane turesi manos, reciau gerti reikes mobus mushant, su fire labai greit nudesi moba, su frost nepajusi jog mushi moba ir mirciu skaicius zenkliai su mazes. Taip kad skirutmo didelio nera.

eini i officialius forumus > mage forumas > ir susirandi tarp "sticky" temu buildus.

kitas http://www.wow-loot.com/mage.htm - ten i apacia vaziuoji, aisku forume zymiai daugiau buildu surasi, cia tiktai keli.

Dar yra losianciu wow?Šypsena as kazkaip pradejau apie ji mastyti…
laisvo laiko dabar turiu…Šypsena
beje kiek menesinis jo mokestis yra?Šypsena maciau sian ardej 60 dienu game carda uz 30 euru… dabar mastau ar tikrai taip buvo ar man pasivaideno.Nekaltas

GW neitiko ? Šypsena Nors jei pinigo tureciau tai ir as WoW losiau Šypsena

Ale brangokas cardas… su kreditine kortele tai 12.99 EU uz menesi(nebent pabrango, neziurejau Cha cha ). o loshiaciu WoW tai yra Šypsena ir nemazai Šypsena

GW itiko, bet yr vienas zmogus kuris mane ikalbineja vis isigyti wowCha cha vakar dar prisiskaiciau artojo straipsniu/pasakojimu ir vsio, paluzauJuokiasi

nereik cia mandravotLiežuvis
Klausiau ar is sitos temos yra losianciu , nes tema kazkaip skendo ir paskendo.Nekaltas keista kazkaip.

Beje ar imaoma wow butu lost su tokiu pc?Šypsena

Processor: Intel(R) Celeron(R) M CPU 420 @ 1.60GHz
Memory: 502MB RAM
Video Card: Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset Family

Na situos reikalavimus tai as jau ziurejau, bet ar eis ant maniskio pc su integruotu intelio chipu??? Nes pvz l2 neina, nes jam reik agp enabled , kad butu, ko maniske integruota vga nepalaiko… tad kazkaip nesinoretu isigyti wow ir suzinoti, kad jo neis zaist ant sito kledaro…Liūdnas

Ghmmmm… pagal viska uretu eiti… na reiks mazu surizikuotŠypsena juolab kad tie keliasdesimt euru nera tokie dideli pinigaiŠypsena

p.s. dekui uz pagalbaMirkt

wow jau dabar puse kainos kainuoja, berods 70 litu…

Cia jis irgi nedaug tekainuoja … 25 eurai jei tiksliai, tai nemanau , kad padarys da pigiauŠypsena o BC kaip skaiciau tai man dar visiskai neaktualus, nes jis skirtas tiems kas apie 60 lvl… o vien del dvieju rasiu tai nzn ar verta ji stvert…Nekaltas

Na aisku man nedegaŠypsena galiu ir luktelt, o jei tavo spejimas pasitvirtins ( del atpigimo) tai nuo to tik geriauCha cha Na kagi laukiam sausio 16.

O pats zaidi wow? Kazkokia apsnudus temaNekaltas gal del svenciu cia taip…Nekaltas

Tai jei lost tai reiktu eit butent i ta serva kur minejai?Šypsena

Skullcrusher - Horde - 300 accountu 500~ charu guilde Šypsena alakire speju kokius 6 kartus maziau lietuviu.

Scullcrusher horda, Guildas "kershto demonai". ten zadizia beprotishkai daug lietuviu ir tokiam dideliam guildui esant yra didelis bardakas del reidinimo. ish to guildo galima butu padaryti 10 kitu guildu, manau tai isheitu abiau i nauda.

Beje Horde puseje dar namazas guildas yra serveryje Sylvanas.

Al’Akir Alliance, Guildas “Circle Of The Rising Sun” arba “The Last Seal”. COTRS dabar mires, kas atgaivins nezinau. TLS… mano nuomone pacuku guildas. Vadas nei normaliu paziuriu nei bendravimo ish jo padoraus. Keli pazistami ten sedi, gal veliau ir kiti prisijungs, bet nzn…

Toliau del pacio WoW pirkimo. tai manau visdelto gali jau pirkti 5 eurai ten 5 shen nieko nepakeis, BET uztat, turesi laiko parsisiusti visus pachus kurie jei neklystu uzima apie 1.5gb Mirkt bent jau paskutinysis tai buvo gan didelis ~700mb…hmm… nors tubut jau bus CD su pathaisCha cha ne nesvarbu. Parsisiuntes susipazinsi su WoW pasauliu, pazaisi viena ar kita klase, patyrinesi kas tau idomiau ar Horde ar Ally kur zmones malonesni ir ishejus TBC galesi sau ramiai ciupri nauja rase ir nuo 0 ja uzauignti. O rases tai tikrai idomios, bent jau Blood Elf magas ar tai bus nuostabus Šypsena

tai tiek kolkas Šypsena

O vanburen da losia?

Siaip as jau esu zaides triala ten kazkiek laiko… labai patiko night elfu druidasŠypsena

Koki penktadieni ar sestadieni ( po darbu) reiks nueit nusipirktŠypsena, nes dabar ner prasmesCha cha pries akis laukia naktine pamaina tai tik nervuosiuosCha cha

Žiūriu gerai tau ten Laimingas Užsinorėjai op vieną žaidimą, paskui ai op kitą žaidimą Šypsena
Bet , vyrai, (na gal ir moterys Mirkt) pripažinkit, norint WoW lošti reikia gan ilgai prie kompo sedėt? Šypsena Ar čia tik man toks vazidas susidarė? Nes toks jausmas, kad jei aš nu nedaug laiko skiriu per dieną, tai aš ten knisiuos ir knisiuos ir nieko doro nepadarysiu Šypsena