World of Warcraft

Reikia nueit , pasiziuret, pasiskaiciuotCha cha

Gal kas bent isivaizduojate kur LT galima pameginti uzsisakyti WOW TBC collector’s eddition??? Norisi labai, bet visur jau isparduota inete, tik ebay su nerealiom kainom like…

Brangioji pabegushka… manau Lietuvoje shito dalyko tikrai nelauk… ir uzsisakyti nelabai isheis, mat ir artojas jo nori, bet ar gaus nzn Cha cha O shiaip, va prashyk Klebas britanijojs, gal ka nors prisuks, ar pazistamu uzsienyje ieshkok. nes manau lietuvoj paprasta TBC gauti jau bus probleme jei neuzsisakei ish anksto o ka cia kalbeti apie colector edition.

As Airijoj esuŠypsena kur man to ieskot, nes jauciu norinciu yraCha cha

Tas saraselis tai Anglijos… ner ten mano miesto.

seip dar LT losia ir yra guild’as Jaedenar realm. ( horde side ) Šypsena

o, Škotui reik keist nicką į Airis Cha cha Džiugu, kad vėl galvoji apie WoW Šypsena Šiaip laiko suėda žaidimas, jei negalvoji apie nieką kitą kaip tik “kaip gauti dar vieną auksinį ir kaip pasikelti levelį kuo greičiau”. Pats dabar testuoju WoW:TBC beta, apmokėjimas live serverių pasibaigęs, ir rimtai galvoju nebetęst žaidimo, nes atsirado svarbesnių reikalų, nei prie kompo sedėt valandom. O, šiaip, tiems kas turi laiko tai tikrai verta bent išbandyt WoW’ą. Visai kitas žaidimas nei koks L2 ar SRO ar bet koks kitas iš tos serijos. Na, Škotas jau išbandęs su mano trialu, tai jam pasakot nereik Šypsena Dar atsimenu anais laikais privatus bandėm su juo Cha cha O šiaip tai jei pirkt WoW’ą tai tik iškart su TBC Šypsena

O dėl to į kurį realmą eit ir pire kurio guildo jungtis tai amžinas klausimas. Jei anglų kalbą bent kažkiek moki, tai gali ir į tą patį Al’Akirą eit, ir pradžioj užaugt lietvių guilde, o paskui, jei norėsi į rimtus reidus tia jau reiks eit į rimtesnį guildą su užsieničiais, pamatyt viokias Onytes ir panašiai Šypsena O dėl keršto demonų tai kiekvienas turi savo nuomonę, man jie neptinka tuo kad bendravimas ten apgailėtinas, papraai kad padėtų tai siunčia ant trijų raidžių ar pradeda tyčiotis ar ką Cha cha Na bet neesmė, jei turi noro ginčytis tai gal ką ir įrodysi.

Tai va. O jei ir tesiu savo WoW “karjerą” tai TIK už Blood Elven Magę Šypsena Baisiai patiko

Klebai kokius addonus naudoji?

hp mp xp barai (tavo ir parcio), poto dar buffaiŠypsena ir dar ta casting baras patiko

nu ir lewas pas tave interfeisas klebai…tu prarandi turbut koki 10 fpsu su tokia siuksliu kruva.

Manau, kad jei žmogui patinka, tai jam px tie 10 fps’ų Laimingas Juk dėl skonio nieks nesiginčyja Mirkt

Tolerancijos ziu 0, Gal kam kitam tavo interfeisas lygiai tokia pati siuksliu kruva kaip kad tau klebo… tai kam bereikalingai amset?Nekaltas

Skotai, gi cia SymbianŠypsena Pas ji jokiu tolerancijos uzuomazgu niekada ir nebuvoNe

O man Klebo interface’as kaip tik Gerai

Mhm…su kokiu Kompiuteris reikia zhaist WoW’a, kad kreiptum demesi i tokias smulkmenas, kaip fps? Kvankt?

hehe ziuriu idomiai pasiautete Cha cha patiko vienas screenshotas, kur klebas nuoshaly ziuri kas ten vyksta XR o ish shono slapta jam i makaule FireBoll’as parskrenda JuokiasiJuokiasi

Symbian… Kramtyk ka sakai. Nes manau viena diena gausi gerai i marmuze su tokiu poziuri i kitu skonius Laimingas

pats ir kramtyk Blogai

na kai begioji solo tai gal ir nereikt kreipt demesio i fps… bet kai raidini rimtus instancus ir nori grafika graze matyt tai tenka ir pamastyt kaip pasididint fps nemazinant grafikos ir tuo pat metu matyt visa reikalinga info.

Grazhi grafika? WoW’e? Apakęs Kas diena, vis naujiena Juokiasi

O jei labai rimtai - nori grazhios grafikos - go go newest FPS. Zhaidzhiu ant minimaliu nustatymu ir nesuku sau galvos. Visi estetai tegul mishku eina Cha cha