Visual Kei(J-rock)

o…as pati sito nezinojau;D kiek zinau isirus grupei Kiyoharu emesi dainuot solo,tai va… paziurekit,gal pavyks sudomint;D http://www.youtube.com/watch?v=MitB6A0zWQU

PažiūrėsiuTaip. Kai prie kompo ateisiu.Šypsena

cia buvo Dance Macabre, j-rock night,
uh, rode vien Visual Kei klipus ir japoniskus filmus, kurie buvo rusu kalba ir as nieko nesupratau xD
bet siap smagu buvo.

Kiyoharu tai visai graziai dainuoja, bet jis juk ir yra Visual Kei, kai vienas ar Kuroyume grupeje man patinka visai, bet kai tame SADS tai kazkaip nea

Ech, mano svajonė būtų į tokį renginį nueit. Spėju, Bara no Konrei nerodė, tas filmas man toks juokingasJuokiasi

ne nerode, filmas tikrais nuostabus, ziurejau ir man labai labai praeina, ten nerode jokiu j-rockeriu filmu,tik kazkokius neaiskius xD
tai per kiekviena Dance Macabre musu maldavimasi paleidzia pora dainu j-rock
va per si paskutiti 5 is eiles ir Moi dix Mois buvo,

Moi10MoisŠirdis. Nežinau, kiek juos, kiek patį Mana myliu. Nė dienos be jų klipų. Ir stilius geras, ir garsasŠypsena

o taip. bewt man vistik muzika labiau patiko Malice Mizer, nors is esme man tiek viena tiek kita grupe labai panasios.

Šiaip muzika ir stilius man labiau Moi10Mois patinka, šioje grupėje Mana labiau atsiskleidžia ir pats stilius geresnis. Bet malisai buwo stipresni wokalo prasme. Kalbu konkrečiai apie Klaha. Jis man tikrai prie Širdis. Kas be ko, juk aš ir Pride Of Mind mėgstu.bet man tikrai nepatiko Gact. Nežinau kodėl, bet nepatiko. Jis toks juokingas buwo. O Klaha-asmenybė. Bent jau manŠypsena

Gackt juk plastic man xDD
bet siap jo dauguma nemegsta, nezianau as pries ji nieko pries neturiu, man jau Gackt geriau uz kokius ten visai neaiskius, nu ne Visual Kei.
taip Klaha mna irgi labai patinka,
man Moi Dix Mois stilius grazesnis, bet Malice Mizer mna vistik labiau prie sirdies.

Šiaip man tas Gackt netrukdo. Balsą turi nebogą ir gražus ganėtinai. Mane tiesiog nerwina jį matyt malisuose. Todėl, kad Klaha matyti yra maloniau. Tiesiog jis turi kažką tokio, kas traukia gerbėjus(sakykim, konkrečiai mane). Pati nežinau ką, bet turi. Tiesa, jis dabar nebėra populiarus Japonijoj, nes nusiprausė ir groja popsą.

xD yai, Gackt mna visai sexy, bet jis tiesiog nebuvo tas kurio reiktu Malice Mizer.
xDDDD ne tave viena, speju, nors man Mana is Malice Mizer labiausiai patiko. ai Kami ir kozi mileumas irgi^^
bet jie nera tokie isimintini kiap stai Mana.

Kozi tai aktorius klasiškas. Ir man patinka jo auskaraiTaip. O Kami ir labai patiko. Gaila man jo. Mana tai kas be ko geriausias. O tas Yuki yra kažkoks nepastebimas. Neturiu apie jį nuomonės. O kas dar apie Klaha… Man patinka jo šukuosena, kur Beast Of Blood klipeJuokiasi

o taip. man jo irgi labaiu labai gaila. juk toks jaunas.
aha^^ Mana ageriausias,
bet mna keista yra tai, gog Moi dix mois yra Manos solo projektas nors jis ten ne dainuoja xD
taip, sukuosena nuostanbi. ir tas klipas man patinka.bet pats graziausias is Malice Mizer klipu yra illuminatiMyliu
aha. bet man jis vistik kazkuo patinka, Yu`ki,nors apie ji beveik nieko nezinau
pamirsom tetsu, kuris is vis man nikeo nepasireiskia.

Tetsu… Aš jį gal ir esu mačiusi. Tai tuo tas jo reiškimasis ir baigėsiJuokiasi. Man irgi illuminati patinka. Bet jau tas Gekka No Yasokyoku klipas tai… Komiškas. Gackt skraido palubėm ir akis warto. Mana tik graži. Beprotynas kažkoks. Dar yra ten wienas komiškas. Kur Közi pasilenkęs prie balos žiūri, o Gackt kybo ore. Kokiu jis ten reikalu užsiima, kad tokių galių turi?Juokiasi

as irgi maciua tai esu, bet kad taip atsimint gerai tai ne, zinau tik kaip atrodo ir viskas.
Mana tai grazus!
xDDDD juk Gackt ten vampyru gimines ar kaip ten jis pats sako, kiek jam jau metu. xD
uh. neaisku neaisku.

Jei kalbėtume apie amžių konkrečiai, tai japonų vyrai gyvena vidutiniškai 78-79 metus, tuo tarpu lietuwiai, atrodo, 62 ar 64 metusCha cha.

xDDD Gackt visus pralenkes jau seniai

O taipJuokiasitik kažin, ar jis nemeluoja? Sakyčiau, gerai išsilaikęs, kaip XVI a. gimęs pilietis.

xDDDDD
net labai gerai.
kurgi meluos jis, a?
ar pansu kad plastic man meluotu?