Visual Kei(J-rock)

GerasApakęs. Niekada nemaniau, kad jie Kalėdas švenčia. Smagu, kad žmonės mėgsta švęst. Norėčiau pamatyt jų šventinio stalo patiekalusJuokiasi

mano ziniomis svancia viska ka gali.bent dabar visos sventes susimaise. viskas susimaise,. bet tai vsai kawaii, nes jie linksmi, o taip laip lietuviai viskuo nepatenkinti xD
speju japoniski,

Lietuviai-rūpintojėliai net iš linksmų švenčių ašarų pakalnę padaro ir tai jau visai ne kawaiiPiktas. Klausau kažkokios japoniškos grupės SUGIZO. Jau tas pavadinimas koks žaismingasJuokiasi

Lietuviai-rūpintojėliai net iš linksmų švenčių ašarų pakalnę padaro ir tai jau visai ne kawaiiPiktas. Klausau kažkokios japoniškos grupės SUGIZO. Jau tas pavadinimas koks žaismingasJuokiasi

taip, mane tai nervina, kad viskas cia visiems blogai ir niekas net nenori ko nors keist.
o Kaledos tai jau vos ne vien tik valgymo svente patapo.
ir kaip?ar patinka? as kazkoki klipa rodos ju turiu, bet nebuvo cia is tu grupiu kur mane be proto uzvestu,nors is vieno klipo negalima daug sprest.gal reiks pamegint dar paklausyt paziuret, o trau kaip ji?

Taip taip, valgymo šventė ir visiška komercija. Nelabai žmonės net pamena, kad iš tiesų čia-religinė šventė. Ne valgo jau, o, nepabijosiu to žodžio, ĖDAPiktas… Ir aš tame tarpe.
Kad aš tų SUGIZO tik pora dainų turiu, tai ir nelabai ką galiu spręst. Bet šiaip visai nieko. Tik vokalas nejaponiskas kažkoks. Vis tiek, kvailiausiai skamba japonų hip hopas. Nes man apskritai jis nepatinka, kaip muzikos stilius. Ir Luna Sea nemėgstu. Kas dar? Hm… Visos kitos grupės neblogos. O dabar jau klausau Pride Of Mind ‘Flowers’. Nežinau, kažkuo traukia mane šita grupė, savotiška labai.

pirkimo manijos, valgymo svente. ir visos sventes tokiomis jau patapo. nera to kas turetu but.
xDD hip hopas is vis fui. as net neklausius nei japonu, nei kitu rytieciu, nes vis tik hip hopas ir lieka hip hopu xD
man tai Luna Sea visai visai dar kai kurios dainos praeina, bet man ji tokia savotiska, nepriskirciau nei prie megstamu nei prie nemgstamu.
o va dabar mane KuRt veza, tik dainu nelabai eina gaut ju.

Gal kam SADS patinka?Valio

mano ziniomis SADS nera priskiriama prie Visual Kei, nors nezinau tiksliai,
cia japanese punk, ar kas?
gomen, nes nezinau tiksliai tokios grupes,

Kurt nesu girdėjus. Lyg ieškojau, nepamenu dabar tiksliai, bet kuriuo atweju jų neturiuLiūdnas. Šiaip mąstau, kad reikėtų kokį draugą Japonijoj susirast, tai gal bent muzikos atsiųstų. Bet kiek ieškau, tai vis vėliau paaiškėja, kad visai tas žmogus ne iš Japonijos. Myspace juos gaudau, bet vis nesugaunu. O SADS irgi negirdėjauLiūdnas. Šiaip visokių tų grupių turiu, bet vis po vieną dvi dainas. Man visai nieko Phobia. Ir Phantasmagoria.

jo,kiek suprantu nepriskiriami jie prie visual kei…tik dabar pastebejau kad tema butent apie Visual Kei…;D

Matyt todėl SADS ir nežinau, kad ne visual keiŠypsena

o taip Phantasmagoria man labai patinka. xD ir visi tokie grazucia idar, ir muzika miela ^^ viskas susiderine taip kawaiinai,
dauguma japonu deje nezino net tokiu grupiu kurias klausome mes, jie klausos Glay o musu mylimos ir atkapstomos dauguma yra undergraund labai sunku surast kam jos patiktu, Dir en Grey galima, Miyavio, Moi dix Mois ar Malice Mizer irgi, bet kokiu KuRt ar Pannic chanel labai per stebukla,
as irgi daug kieno tik po kelias dainas, bet stengiuos stengiuos, va KuRt tik pora dainu ir du klipus, reikia ieskot. ieskau ir randu nauju grupiu, nauju dainu , klipu, yaii!!

bet jei mus sudominsi ta grupe, galim padaryt isimti ir ju paklausyt, gal visai patiks, juk vistik japonaiMyliu

AiškuTaip. Papasakok ką daugiau apie juos, jei galiŠypsena. O Phantasmagoria… Man toks klausimas iškilo. Vilniuj yra gotų parduotuvė Fanatsmagoria, čia kažin nieko bendro su ta grupe neturi?Juokiasi

ne ne neturi krato galva
cia tik siap sutapimas , kuris gali kilt tik mums japonu fanams, xDD as jau paklausiau net kazkada bet sake ne ir juokes xD

Aš ir galvojau, kad sutapimas, bet kai ten apsilankiau… Manos ženkliukais stalas nukrautas, Manos suknelių prikabinta, nu brač, galvoju, gal čia tikrai su japonais susiję?Juokiasi.

mm… yra ir kitu Visuyal Kei zenkliuku, bet is tiesu labai daug kokiu nera, ir butent tu kuriu as noreciau turet,
ne ne, su japonais niekuo nesusije, bet yra ry\ubu ir is Japonijos japonu dizaineriu, yai.
o gotic lolitu sukneles visai populiarios Lietuvoje, ir visu “neformalu” “gotu” ir pan rubai daugiausia ten pirkti, va as savo zenkliukus irgi ten perku /
bet va va, gerai yra tai kad per koki Dane Macabre, kuri butent ir organizuoja Fantasmagorijos sesutes paleidzia Visual Kei Myliu

taigi visu demesiu xD
SADS grupes pristatymas,nesulaukiau informacijos tai pati paieskojau interneto platybese, nors aisku aprasymas bus sausas be jokiu jausmu, nes as nesu sios grupes nei gerbeje nei kas, nes neklausau jos, bet bendram isprusimui reiktu zinot:
vokalistas: Kiyoharu (va butent vokalistas man yra girdetas ir zinomas, visai mielas, nes jis is grupes Kuroyume, o ji yra priskirta prie Visual Kei, tai siek tiek keista jog jis paliko savo grupe, tiksliau ji isiro, nes man ta grupe visai praeina, o va dabar (nuo 1999m) sukure SADS grupe kartu su:
Gitaristas: Taketomo Sakashita
Bosistas: Masaru Kobayashi
bugninkas: Eiji Mitsuzono
deje, kiti man negirdeti,
grupe isiro 2003m, kodel nezinau ir nesigilinau, nes nesidomiu jais.
kaip supratau , pirmaji tura jie apturejo a\Anglijoje, tai tiek
muzikos negirdejus beveik
tik kazkada viena daina

Japonų dizainerių?Apakęs Va šito tai nežinojau. Mačiau kažkada skelbimą, kad bus japoniškos muzikos vakaras ir kad filmų rodys. Taip pagalwojau, kad faina būtų nuwaryt, bet man per toli. Tad tenka daryt japoniškus vakarus vienai su sawimi, nes draugės japonų nemėgstaLiūdnas