Visual Kei(J-rock)

O kodėl gi neCha chaNors šiaip jei jis plastic, tai wisko gali būti.

xDDDD
aisku gali. juk Plastic tai galetu ir nemirtingas but, nors jis juk dar ir vampyras. tai is vis. xDDDD

Mačiau kažkokioj parduotuwėj plastikinių vampyrų pirkti, tai ten matyt Gackt buwo, bet man neatejo į galvą, kad ten jisJuokiasi

o butum nusipirkus ir turejus miela Gackt, kazi ka su juo butum darius?mm?Muhahaha!

kazkada patiko dir en grey , xjapan bet bishki perejaw prie sunkesnio Miyavi Juokiasi

m? Miyavis prie sunkesniu?
is tavo paminetu tai Dir en grey vadinciau sunkesniu

Aš tikiu, kad Miyavi sunkesnis, gi ūgis jo jau vien koks…Juokiasi185cm. O ką su Gackt būčiau darius tai nežinau^_^. Plastikinis vyras…hm…Nekaltas

uz visus Dirus sunkesnis? no nokrato galva

Už visus tai neNe.

xDD tai va va. bet Miyavis vis tik gerai yra. o kaip su grupiu klausymu mano rekomenduotu?

Schwarz Stein tai tinka ir patinka, o kitų rast nesiseka. Neturiu jokių programų parsisiuntimo, nes neturiu intiko, tai ką šiaip intike randuŠypsenabuwau dar kažką radus, bet iki namų kažkaip dingo.Liūdnas

uh. butu kaip nors tau galima atsiust koki skype ar ka nors? tai atsiusciau nes turiu visokiu tu grupiu. uh Schwarz Stein tai tokia man irgi miela grupe.
bet va dabar liudna zinia KuRt vokalistas apliko grupe Liūdnas o juk as ir taip mazai turejau ju dainu ir tik pora klipu. eh. dabar aiskinsimes kas bus toliau ar liks grupe ar ne.

Neturiu skypeLiūdnas. Turiu tik kompą. Šiaip per megaupload eina persiųsti, bet ten ilgokai trunka. Šiaip ačiū, kad rūpiniesiApkabinimas. Taip jau man būna paprastai, kai intiko neturiu. Su Kurt tai vien Nirvanos dainas metė, kiek pamenuPiktas. Per šventes išvis normalus netas neprieinamas patapo. Pasiguodžiau. O dėl vokalisto nesijaudink, gal dar geresnis ateisTaip. Ir gražesnisJuokiasi

ai, galiu ir per yoursendid ar kaip ten, parsiusiu ka nors.
xDDDD tipo Kurt Cobain, as tai KuRt is vis nieko beveik neturiu, e. nesamone.
xDDD gal gal, bet ar tada bus ta pati grupe? nes balsas visai kitoks juk bus.

man butu neblogay jey per skype atsiustum Apkabinimas
nickas : Ladyskin

gerai. atsiusiu

Gal dar geriau busŠypsenagal vokalas geresnisŠypsena. Tai numesk man kokią dainą, jei netingi. Šypsena

aha. butinai tik va ka tik paspaudziau kad uploadintuns. reiks palaukt kol bus. kai tik jau bus tai is kart cia parasyisu, gal geresnis, bet vistiek gaila, kad paliko ir del neaiskiu man priezasciu

Ačiū iš anksto. Aš tai geriausiu atweju rytoj tik išgirsiu, o jei ne, tik po naujųNežinau. Bet nesw, wis tiek išgirsiuCha cha. AčiūApkabinimas

prasom. man juk nesunku. va koki skype turetum, ar kita greitesni buda sugalvotume tai prisiusciau daugiau, nes taip labai jau letia E
bet nieko, turesi ka vertint xDD