Visual Kei(J-rock)

Visual Kei(J-rock)

mmmm dabar siunciuosi ju klipa dahlia…nzn…kazkaip susidomejau sia grupe…vis gi veik visu diru atstovu jie kaip ir autoritetai…reikia suzinoti kuo seka mano mylimieji…Drovus

taip… X JAPAN butu dabar j-rock dievais tiesiog, man patinka x Japan, bet vistiek Dir en grey labiau, o hide butu pirmoj vietoj… dar Gazette labai kawaii grupe,

Žinau hide, beabejoTaip. Patinka, kaip ir kiti japonaiApkabinimas. Visus juos mėgstu beveik vienodai(kalbu apie visual-key konkrečiai). Hm…Ar kas nors klauso Pride Of Mind? Kažkaip parsisiunčiau dainų ir visai patiko.:slight_smile:

turiu keleta dainu ^^ visai jie man praeina,

Juos atradau taip netikėtai… Per malisus. Bet neblogai visai jieGerai. Gal galėtumėt parekomenduot kokią įdomesnę j-rock grupę? Žinau pagrindines, bet užsinorėjau kur giliau ‘pakapstyt’^_^.

nezinau kiek cia kokios, bet nera tokios zinomos:
Schwarz Stein (dvieju nariu grupe, kazkuo europietiskaji dark wave primenanti)
Hime Ichigo (kazkokia paslaptinga grupe, dainu beveik neeina rast aprasymu anglu kalba irgi per mazai… tai turiu tas pacias astuonias dainas… bet visai nieko )
panic channel (irgi viena is paslaptingesniu, nors aprasymu daugybe informacijos gausa nesiskundziu, bet kazkaip klipu parsisiuntimui nera beveik)
Danger Gang (uh Visual Kei merginu grupe!!!)
tada dar labai kawaii yra
KuRt (kuriu is vis labai mazai ka turiu, )
Psycho le Cému (yi!! kokia grupe! labai ju smagus klipai ir dar plius sokiu pamokos kazkokios ten, mazai kam patinka is tiesu, bet man smagus visai atrodo)
The Piass (nedaug is vis ka isleide, bet as nesugebejau visko ir tai susiieskot, bet kiek klausiau visai graziai viskas ten, o ir isvaizda man ju labai praeina)
Rentrer en Soi ( irgi kazkokia visai idomi, kazkuo kesita grupe)
Zwei (turiu is vis kokias pora dainu, bet m,an visai kaip ir praeina)

tai va cia butu is tu nalabio jau zinomu man atrodo, kada nors papildysiu viska dar, nes nesu tokia labai jau didele Visual Kei zinove visu grupiu tikrai nezinau

AčiūApkabinimas. Pasieškosiu gal Youtube.Laimingas. Aš tai išvis silpna visual-key žinovė. Pagrindines tik grupes žinau. Bet nėra tokios, kad nepatiktų. Gal Luna Sea mažiausiai… Bet čia ne visual-key jukNekaltas.Japoniškai skaityti irgi nebaisiai ‘įkertu’. O kalbėt tai tik keiksmažodžius ir nešvankius žodžiusCha cha.

butu idomu paskui suzinot kaip kas patiko, kas labiausiai ir pan,
xDDD as irgi moku keiksmazodziu japoniskai ir tu nesvankybiu, na stengiuos ir daugiau ka ismokt

o del tu Luna Sea man jie keistoki kazkokie, tai jei kada dar kokiu grupiu pritruks gali kreiptis, nezinau ar as turiu tu kur tu neturi bet pasistenksiu padet kiek galesiu

Arigato iš ankstoLaimingas. Jei mėgsti Moi10Mois, galėčiau kaip ir atsilygint: visas jų dainas turiu praktiškai, tad, jei norėtum… Ar klipų kokių… Daug turiu tų žinomų grupių vaizdo įrašų. O nuomonę apie tavo pasiūlytas grupes būtinai parašysiu, kai tik prisėsiu prie kompo su netu. Namie neto nėraNežinau. O Luna Sea man tokie…nu nežinau. Nykūs kažkokieNežinau.

Apkabinimasas irgi Moi dix Mois megstu, ir Malice Mizer, bet turiu Moi dix Mois tai tikrai nedaug ko ten… va klipu tai ju neturiu labai jau daug, tuos ten poacius zymiausius ir live visokiu daug, dar pora koncu^^

anyvay susitarsim kaip nors kaip ten viskas bus, man ju knereikia jokio atlugio uz tai kad parasau apie savo mylimas grupoes, cia man malonumas^^ o kai dar kaznors domisi jomis tai is vis Myliu taip gera^^

Man irgi malonumas apie jp kalbėt, kai žmogučiui įdomu, o ne tai, kad kam duodu paklausyt, tai nepatinkaŽliumbia. Man labai Mana praeina, toks gabus žmogus… Ir muziką kuria, ir drabužiusMyliu. Sorry,gal per daug svaigstu, bet kad jau proga atsirado, tai leidžiu sau atsipalaiduotJuokiasi. Gerai, tada aš tau ką nors iš Moi10Mois atsiųsiu, kai galėsiu. Man jie žiauriai praeina^_^. Kaip ir kiti japonaiMyliu

taip taip^^
as zinau ta jausma, kai kiti tik varyt sugeba!
ManaMyliu jis tai toks jega man, praeina labai ir toks paslaptingas stengias but xDDD bet jo stilius tai labai labai grazus,

aha =^_^= japonai geris
Visual Kei geris

blem ir kaip as anksciau sitos temos nepastebjau Užsispyręs

nezinau xD

bet dabar matai miau^^

Aga! pasistengsiu neapleist jo Šypsena

Labai patiko Schwarz Stein, įdomi muzikaŠypsena. Kitų paklausyt dar neturėjau progosLiūdnas. Hm… Sveikinu visus su KalėdomApkabinimas.

arigatou^^ su japoniskom Kaledom.
taip,man ju muzika skirias nuo visos kitos japonu, bent kuria klausau, bet man jie praeina.

Kažin ar japonai švenčia Kalėdas? Jie gi budistai-šintoistaiNekaltas

japonia svecia visas sventes is eiles, kai ka krikscioniskai kai ka budistiskai kai ka dar kitaip. svencia ka tik gali. ypac dabar