Visos pilvūzės vienykimės!!! - VI

aišku, kad negali žinoti, kas bus, kai jau vaikis gims. bet tokie optimistiniai planai bent jau man padėtų, nes taip tai puola depresija - po aktyvaus sportavimo 11 vasarų ši bus pirmoji, kai negalėsiu užsiimti nei viena mėgstama pramoga. aš anksčiau save rudenį ir žiema tik tuo ir guosdavau - kad ateis vasara ir galėsiu atsigauti Laimingaso jūs čia bandot ‘nužudyti’ mano viltis Cha chagal kuri norėtų kartu su manim į LKKA baseiną vaikščiot darbo dienom nuo 7-8 val.? man per daug baisu eiti ten vienai + baseine gyvenime buvusi nesu Cha cha

grin Gėlė, zinau, kad nemalonu tie suvarzymai ir ypac aplinkiniu poziuris, kad besilaukiant daug ko negalima KandaBet as tai visa laika stengiuos zvelgt i sviesiaja reikalo puse - kaip daznai laukiamasi pirmagimio? Myliu Drovus Flirtas Visa kita dar bus ir bus (ir vasaros, ir sportavimai, ir grazus iliemenuoti rubai), bet va to po sirdim nesiojamos gyvybes jausmo Girtas (butent pirmojo) - niekada… As jau pradedu savo pilvuko pasiilgt… Mirkt

pilvelis mano dabar sparciai auga, visaks gerai tik su tuo augimu kiti keisti dalykai vyksta. jauciu kaip gimda diafragma is apacios spaudzia. kaip beguleciau visaip nepatogu. truputi ka pavalgau atrodo kad jau persiedziau. ir tada kei reik atsisedus dirbt tai skrandi taip spaudzia kad vos nes Veee Veee. dar sestadieni taip nebuvo, o kau siandien ragai.

O as va nuvaziavau i biblioteka-skaitykla, nualpau ir vel darbe sedziu grizus Cha cha ten silta labai, ir duomenu bazes paieskos kompai ant auksto tokio stalo, kad rasyti stovint reikia, jau peciu auksty pakelus rankas, paieskoj daug straipsniu man ten ismete, turejau nusirasyti kurioj skaityklos vietoj kuris yra i bloknota, kol rasiau pakirto kojas ir vsio, akyse temasu, gerai pilnai nenulpau griuvancia sugavo salia stovejusi konsultante, nes greitimam kompe kazka junginejo, tai va isgasdinau visus, dave kodus periodikos bibles, paprastam internete galesiu naudotis biblioteka. isvis as po savaitgalio nidoj tokia nusikalus ir pasalus jauciuosi Pavargęs kad tik nesusirgciau!

ooooo brangioji Apakęs. tai gal citrinos arbatos pagerk. kad tik viskas gerai butu.

varau i pasta nes siuntinukas su anne geddes drabuzeliais mano leliui atkeliavo. ir siaip super naujienas vakar gavau Laimingas mano Vyras jau kita menesi marijos zemeje pasirodys Laimingas, nes sio menesio gale baigiasi ta “mission”.

Tai taip, geriu arbatkas visa ryta apsikabinus. O nualpimas tai cia nieko blogo ir keisto man, nes spaudimas ir tai mazas labai, oc ia dar silumoj stovint ir pakelus rankas pastovejau ilgiau ir viskas. grynai nuo pozos. Kai atsiciukinau, vel nuejau prie to kompo - nu bet nei kiek jau neisstovejau, silpna darosi, tai ir grizau… ieste PUGA, didziuliais kasniais sninga, slidu, visi sliauzia kaip sraiges, marsrutkes Kiaulė tik landzioja naglai isivaizduodami kad visi spes sustoti Piktas Viena spygom apmojavau, iskart silpnumas praejo kai spaudimo gavau tokio Cha cha

Šypsenaas taip pat kaip Ause susikurus su darbdaviais toki plana turiu Mirkttipo dirbsiu namie Drovus, tik tuoj per tuos derinimus Kanda kada gi jau pradesiu dirbt turbut visai susipyksim ir negrisiu darban 3 metus kaip niekur Piktaslabai sunerimau siandien Nežinaujau gan senai nematau jokio priespienio, ar bet kokiu jo pedsaku Neneramu labai Nustebęs

Ar tu manai, kad cia blogai? Pazistu moteru, kurioms nestumo metu jis ir nepasirode. Na argi priespienis turi BUTINAI pasirodyti nestumo metu?

Ir cia dar ne pabaiga Mirkt

As irgi neturiu ir neturejau ne laso Nekaltas Siek tiek neramu, bet stengiuos mastyt optimistiskai Šypsena

niu paguoda maza. bet as apakus nuo pasikeitimo greicio. cia dar strykt strykt o jau sekmadieni atrodo kad cai ne su manim tie pasikeitimai vyksta. si ryt batus moviausi, iki siol normaliai pasilenkdavau iki grindu smaukst batus uzsidedu ir lakiu. nieko panasaus jau nebegaliu, tik uzsispaude viskas ir norejosi Veee Veee

baikit del to priespienio nervintis Cha cha ir dziaukites kad jo nera, niekas neslapina niekur Cha cha Tikrai pusei moteru buna, pusei ne, as nervinausi gal nenormalu kad taip anksti ir atsirado tas priespienis! Svarbiausia judesiukai ir tyrimu isvados, isskyros, skausmai ir pan, o priespienis isvis ne rodiklis.

Nenezinau, bet 4-5-6 men. buvo pasirodes, net lasejo Mirkto dabar nieko Ne

As isejau dirbti nepilnu kruviu, kai maziams buvo 8 men. Dirbdavau po 3-4 val. per diena, labai patiko Taip. Bet kuo labiau maziai augo, tuo sunkiau buvo kasdien i darba iseit, ir nuo 1 metu 2 menesiu grizau pilnu kruviu - bet jau labiau is reikalo, o ne is didelio noro NežinauAukle maziukams buvo surasta geroookai iki to laiko, kai isejau darban.

Nu va laura, uztai visos paskutiniais menesiais ir meldziasi kad greiciau gimdytu Cha cha

nieko nuostabaus. man pačiai kartais darosi sunku, ypač jeigu su kelnėm tądien - jaučiasi toks ‘kamuoliukas’, kuriam smarkūs susilenkimai ar pritūpimais visiškai nepatinka Nenuo tada, kai įdėjau foto pilvo, praėjo gal 9 dienos, o pilvelis tiesiog padvigubėjo. jau kai kurie klientai įsmeigia kis į mano pilvą - tiesiog užstringa Nežinau

dabar pradedu suvogt ka tai reiskia.

sestadieni buvom kotrynoj ir viska susipirkau nuo automobilines nesiokles iki ausu krapstuku. sumele buvo olia olia bet uztai nuolaida kokia Cha cha 580 lt. liemeneliai maitinanciai brangus, buvo ir lenkiski bet zinau kad ju nenesiosiu tai ir nepirkau.

Laimingaso mes bandysim is AVENT produkcijos kai ka uzsisakyti Šypsenatikiuosi pavyks Šypsenatik va kainu dar niekaip nesuzinau, kazkaip juju tinklapi man norimo rinkinio kainos ner Ne