Visos pilvūzės vienykimės!!! - VI

Visos pilvūzės vienykimės!!! Šypsena - VI

Visko buna Taip…ir pykinimu, ir spaudimu, ir putimu, ir skauduliu MirktTaigi nescia - normalu Cha cha

Sveikutes, mamytes Labas, ir as pries gala dar pasirodysiu. ryt pradesim 37 savaitele. bijau, kad ilgai nebetempsiu, nes pilvas taip kieteja, kad baisu darosi. ir gydytoja tik sake, kad kaip nors ta savaitele iskesciau, o paskui jau galiu gimdyti. sakes, kaip greitai tas laikas bega. ause Gėlė jau pirma sarasiuky Šypsenatai dar truputi magnio pagersiu, kad pristabdyti ta kietejima. labai bijau, kad velykas ligoninej teks sutikti Šypsena bet jau labai laukiam savo mergytes Cha chalaikykites, gal dar pasirodysiu. p.s. ause, tai jau mytuko matyt nebespesim susiorganizuoti Mirkt

ei ei ei, kas cia dabar, as pries tave turiu but, netvarka! Cha cha

ne, nesuprantu, tikrai. sarasiuky parasyta: Agniuke - 04.12 (Vilnius) tai kaip rytoj gali 37ta sav. prasidet?

Labas rytukas LabasNaujai atidaryta tema Gerai …labai šaunu, vis greičiau atidarines puslapiukus… Na mums jau nuo šiandien prasideda 32savaičiukė Laimingas …jei mamytės įdomu, tai naujausios pora nuotraukyčių ir visas aprašymas vizito pas gydytoją ir vaizdai Cha cha iš echoskopijos rasite siuo adresu Mirkt[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/697 895-=(1508077377](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/697895-=(1508077377)

poryt (antradieni) turi sukakt lygiai 36. nes man irgi 04.12 :] tai zinau Šypsena

nu bent jau tu tikiuosi nezadi irgi manes aplenkti? Cha chakur ause prazuvo?.. Nekaltas Šypsena

as kaip ir nezadu, bet kad su mazium sunku susitart Šypsena Duodas kaip paseles. Tik klausimas ar kad jam ten nepatinka, ar kad patinka, jei patinka, tai uzsibus Cha cha O is tikro tai man is vienos puses butu gerai kad biski anksciau atsirastu (speciau sustirpet iki sesijos pradzios), o is kitos, geriau kad neskubetu - gal virtuve bent kiek paremontuotume, o tai dabar visai net be virykles gyvenam (tik savaite bet jau Baisu ) Tai wa ŠypsenaDel Auses tai nzn Cha cha Tikiuosi jai viskas gerai!

Taip ir galvojau, kad apie mane kalbat, zagsejau visa popiete Liežuvis Pas mus kazkokie neramumai vyksta jau keleta dienu, ypac vakarais. Vakar vos nenuvaziavom i gimdykla jau, iki 2 valandos nakties pralaukem, kuo visi skausmeliai baigsis. Baigesi ramiai, gerai issimiegojom ir toliau laukiam Šypsena Geda pasakyt, bet nelabai moku tuos saremius pazint Nekaltas Pilvas kieteja intensyviai jau kelias dienas, dar “suima” slaunu vidines puses laikas nuo laiko (taip, kad net neimanoma paeit)… Bijau, kad praziopsosiu as viska Pavargęs Zodziu, dar negimdom, bet laukiam ivykio bet kuria minute ŠypsenaJau pradeda ikyret SMSai ir skambuciai su tuo nelemtu klausimu: “dar ne?” Pavargęs Nežinau Kanda

hehe, o mum kursuos sake, kad kai jau saremiai kas 10 minuciu, tai galima ruostis ir vaziuot (na kol susiruosi, tai padaznes), o jei reciau, tai gali but melagingi. ir dar sake, karstas dusas tipo jei netikri saremiai tai atpalaiduoja ŠypsenaO as va siandie neseniai siaip nusimoviau desines kojos kojine ir pamaciau… kalade Šypsena Kazko mano desine puse patino … brr. Ause, tu bet kuriuo atveju nepergyvenk . nes jei jau skaudes kas 5 min. tai jau tikrai bus saremiai Cha cha

Tai as rami Šypsena, ir apie karsta dusa, ir apie 10 minuciu zinau Taip. Tik va nesu isitikinus, kokio skausmo reikia tiketis Nekaltas - buna tokiu tempimu kojose, pilvo kietejimu, nugaros skausmu ir t.t. Va vakar jau nebesiryzau i miesta viena eit Cha cha. Vyras sianakt sapnavo, kad nespejom i ligonine ir pagimdem namie Drovus (ivariau zmogui baimes jau su savo skausmeliais Cha cha). Ech, laukiam toliau…

Labas rytas Labas Veee vel pirmadienis PavargęsMes igyjom dirza Mirkt eidami atrodom kaip buduliai Tūsas kazkaip jis keistai neleidzia judeti liemeniui Ne ir susilenkti su juo niekaip nesigauna Cha chaEch, dar trys savaiteles Drovusir mes iseisim atostogu LaimingasGalutinai issitikinau, kad neisim i jokius kursus Ne, nes tiek is Jusu tiek is pazystamu nuomoniu, nieko is juju gero Ne, tiksliau naujo tikrai nesuzinosim Nekaltastik del kvepavimo pratimu apmaudu, juos tikrai noreciau zinoti Laimingaskokia AVENT produkcija susiruosusios esat? Nekaltas

Sveikutes, Man kadangi dar simtas metu iki gimdymo, tai siaip papasakosiu kasdieniu dziaugsmelius, kurie jau Jums juokingi turbut Cha cha, o man atradimas Cha cha siaip nieko ypatingo, pilvas auga toliau sekmingai, jau arbuzeja konkreciai, buvom savaitgali Nidoje, tai nemazai vaiksciojau - nusikaliau kaip suniukas, vis sunkiau nesioti darosi, kokia as kvaila buvau kai laukiau kuo didesnio pilvelio Cha cha dabar dziaugiuosi, kad jis palyginus velai atsirado, o ne nuo 2 menesio. sestadienio ryta pagaliau mazis konkreciai su vyru pasisveikino, siaip visa laika net baisiausi judesiai nurimdavo vos vyrui ranka prie pilvo pridejus (griezta tevelio ranka Taip), o sestadieni paryciui as dar miegojau, o mano vyriskis anksciausiai prabudes ir man miegoti neduoda - jauciu jau ranka pridejes tikrina ar vaikutis miega - o vaikutis prabudo ir svelniai pabraukes kojyte taip normaliai dejo i pilva, kad ne tik as, ir vyras is netiketumo pasoko Cha cha buvo laimes pilnos elnes ir teko keltis anksti…Nida visa pusnynai didziausi, kosmaras kazkoks,kovo vidurys…

Mhm, Ause vis dar cia Cha cha Cha cha Cha cha

Dar truputi apie Angelas maitinima Laimingaspampers.lt/lt.php/viskas_apie_vaikus/100_sudetingu_klausimu _apie_zindyma/53,248

Labas rytas mergaites GėlėKovo 12 drauge pagimde mergyte per 3,5 valandos!!! Be jokiu plysimu! Laimingas Manrods kaip primagimiui, tai rekordiskai greit…ech kaip padrasina tokie pavyzdziai… Laimingas Girtas

labas rytas - savaitgalis buvo nuostabiai ilgas Laimingasaš geriausiai jaučiuosi kasdama sniegą arba slidinėdama iš lėto, ką ir veikiau per savaitgalį. pilvelis irgi auga, turbūt dabar ir bus sunkiausias periodas, kol adaptuojiesi prie didėjančio svorio ant pilvo Taip nes draugė sakė, paskutiniais mėnesiais taip su pilvu ‘apsipratus’ buvo, kad jai nebetrukdė jau Cha chašiandien buvau tyrimų priduot, penktadienį eisiu pas gydytoją, sužinosiu, kas gero Mirktdar per savaitgalį perskaičiau Barauskaitės ‘10’ - gal kad dauguma išgyrę buvo, tai tikėjausi, kad bus geresnė. tokia gal man per daug ‘lengva’ dar penktadienį ir vakar į vakarą aptirėjau nerealią depresiją, kaip man reiks ištempti visą likusį nėštumą ir kaip aš numirsiu metus namie sėdėdama. tai vakar visokius planus kūriau, kaip galėčiau į darbą grįžti kuo anksčiau Cha cha

******* Gėlė as irgi labai laukiu normalaus pilviuko, o ne lasiaku rilkes…bet sakai geriau nelaukt, ane Cha cha

Na, ziurint ka vadinsim gimdymu Mirkt Cia tikriausiai turima omeny be saremiu pradzios (nes pirmakartes daznai nezino, ar gimdymo veikla is tikruju prasidejo - as buvau tame tarpe, galvojau, kad vis dar paruosiamieji saremiai Cha cha). As 23 val. uzlipau ant lovos gimdykloj, o 2 val jau turejom Angelas. ir be jokiu plysimu Gerai. Nors, Patriuke, tu zinai, koks mano sudejimas Mirkt(ne viena gasdino, kad del siauru klubu neleis paciai gimdyti), o stai gimdymas buvo lengvas. Cia kaip su vyru - kokio noresi toki ir turesi. Kokio gimdymo noresit, merginos, toki ir turesit Mirkt Tam duoti net 9 men., modeliuokit Mirkt