Visos pilvūzės vienykimės!!! - VI

Maziukas auga ir pradeda spausti mamos skrandi. Kas bjauriausia, kad tada labai kyla rugstingumas. Reikia valgyti dazniau, bet mazais kiekiais.

prie to pacio Šypsenaas puse pirmos nakties pasizadinau akusere apie 1:00 val buvau jau ant gimdymo stalo, o 2:17 jau reke manasis Angelas.Taip pat be plysimu MirktTik va sako tiems maziems Angelastokie greiti gimimai nera labai gerai Šypsena

ievalota Gėlė na as skaiciuoju gimdymo pradzia nuo vaziavimo i ligonine, nes manau kiekviena gimdyve daug maz apciuopia gimdymo pradzia pagal saremiu daznuma - jie 12 valanda isvaziavo is namu, 15.45 jau turejo savo mazyte Laimingas Gerai…reiks ir man kazkaip pasimodeliuot toki gimdyma Cha cha

Taip taip, ir as laukiau “normalaus” pilvuko, bet dabar jau uztektu man Cha cha siulau nelaukti, o dziaugtis, kol nera, nes vis sunkiau darosi. Apsiverst nakti jau aki reikia, o kukulis kuriam vienam sone isitaises, pasislinkti nenori, kad mamai butu patogiau, ir jau sunkiau verstis. Tiksliau ne tai kad sunku, o jau jauti antsvori, turbut taip cia yra Nekaltas

nu nezinau , labai jau ta pradzia apgaulinga Nekaltas kartais belaukdamas kazko kazko gali ir namie pagimdyt Nekaltas As nebuciau spejus Ne gerai , kad gydytojas mane man labai rimtai liepe likt ligoninej…noras as jau buciau mielu noru palikus visa savo tase tik su rankinuku sprukus dar nakciai namo Nekaltas

oi negasdinkit tokiais pasakojimais apie galima nespejima Baisu, sakau, jau Vyras kosmarus sapnuoja ta tema, o man tie “skausmeliai” is esmes neskausmingi, tai nugara pamaudzia, tai dar kazka… Sianakt atsibudau paryciui ir bandziau kazka skaiciuot, bet kazkaip sunku man tikslia pradzia uzfiksuot Nekaltas

nepergyvenk, tikrai suspesi Šypsena manrods dauguma persekioja tokios baimes, bet kazkaip tai visos suspeja Mirkt

sveikos Šypsenadel knygos: nugis ne Dostojevski ir ne Zharsku skaitei, - kazhkokiu keistu lukeschiu tai knygai matyt turejai, grin Cha cha Gėlė Matyt, tokius dalykus geriau susirast nerekomenduotus Šypsenao del sedejimo namie - tik neduokdie neprisizhadek nieko dabar Šypsena ish savo patirties sakau… mazhius apvers viska, net ir nepasedos paskui laimingos namie sedi (kol pradea nebenusedet arba finansai ish namu ishgena) Ash tai shventes/savaitgali prasivoliojau - bo visgi pernelyg buuvau su darbais isibegejusi, pilvas pradejo per dazhnai kieteti ir teko “pristabdyt arklius” - tai ir patinginiavau pasivoliojau, daug skaichiau; o ir mazhiuke atpratinau ant ranku prashytis, ir diasporalio (magnio) pageriau - shiandien jau vel Gerai jauchiuosi, gaila, kad pas gydytoja galejau uzsiregistruot tik trechiadieniui - ramiau butu shiandien ryt nuejus Šypsenabeje, ketvirtdieni buvau grazhios knygos pristatyme - “Gimties stebuklas” bernardinai.lt/index.php?s_id=144&n_id=27079 - toks nedidelis albumelis, kur j/b nuotraukos pilvuku, vaikiuku, teveliu mamychiu - mano akiai tai tikrai skoningos - ir grazhus (vietom ir naudingi) pasakojimai apie vaiku gimimus. Kazhkaip taip gera buvo skaityti… Šypsena

As ta “Desimt” tikrai nusipirksiu skaityti. Bet dabar tai tikra nelaime skaitau viska savo magistriniui, net galva kartais atrodo plys, nes nelabai yra medziagos, is labai daug po sakinuka reikia rankiotis, ir vien angliskai Pavargęs, o tie ekonominiai terminai, tai visa laika isitempus skaitau, nors siaip angliskai laisviausiai kremtu, bet tik atsipalaiduok ir pameti minti. Ir va dabar per pietu pertrauka kinkuosiu i skaitykla universitete…nes knygu issinesimui nera tokiu, tai skaitau ir svieciu, svieciu ir skaitau… kaip noreciau kad jau buciau parasius ta darba Nežinau

Va ir Egle3 is ligonines atsiunte SMS, kad jai “Desimt” labai patiko, per diena perskaite. Beje, raso, kad ir abi Zarskaus knyugas perskaite Šypsena

o kiek ja dar ligoninej laikys?

Na parase, kad nieko rimto, bet vistiek dar palaikys. Manau, kad priklausys nuo jos bukles.

tegu paguli Šypsena namie tai pagundos keltis eit, pasedet prie kompo, o ten pagules. Na leliukui geriau turetu but Liežuvis

dėl sėdėjimo namie: man pašalpos pilnai užtektų auklei samdyti, o alyginimas atliktų. plius paskaičiau ką tik, ką daryt su pienu dirbančioms Liežuvisknyga - nusprendžiau, kad mano vyrui ji duotų daugiau naudos, nes mato dabar, kaip man važiuoja stogas, gal jam tada lengviau suprasti būtų, nors ir dabar ypatingai stengiasi Taipmiegas: man blogiausia būna, kad aš pripratus baisiai vartytis, spardytis ir visaip kitaip miegodama judėt, tai prabundu šiek tiek nuo staigaus persivertimo, nes pilvas jau šiek tiek atsilieka Mirkt

grin Gėlė grizus i darba pasalpa nutraukiama jeigu ka. Gausi 93 Lt ir viskas.

o jeigu neoficialiai grįšti - nenutraukiama Liežuvisbet didžiausią problemą aš matau tame, kad kaip surasti patikimą žmogų 4-6 mėn. mažiui? ar dauguma iš bitės+ buvusių pilvūzių namie pačios augino bent metus?

grin Gėlė labai teisingi aronijos zodziai - palauk kol pagimdysi, o tada spresk. Nes as planavau maitinti iki 4 men. (maitinau 18 men.), anksciau nei metai grizti i darba (grizau, kai jam buvio 16 men.)… Taip kad tikrai lukterk MirktO is mamyciu temos tai tik Egle3 berods isejo i darba, kai mazajam dar nebuvo metu (tikslaii nepamenu, bet gal tada jam 10men. buvo), bet kad labai jau greitai uzsimane vel namo su vaiku Cha cha Cha cha

Mes kai su darbdaviais aptarinejom mano darbo perspektyvas, tai preliminariai susitarem, kad grisiu, kai Angelas bus 6 menesiai. Bet nepulkit smerkt ir kaltint Drovus, mano darbas butu 5 valandu pamainos is namu… O Angelas, priklausomai nuo situacijos, arba po namus ropinetu, arba su aukle po kiema bimbinetu. Zinau, kad optimistinis planelis ir viskas gali pasikeist…

Ause: kai tavo darbas namie - tai visai imanomas variantas Gerai

Kol kas ir man taip atrodo, bet va Angelas gimes gali viska pakeist, kaip supratau is kitu mamyciu pasakojimu Mirkt