Visos pilvūzės vienykimės!!! - VI

O koks to Avent tinklalapis?

laura, o kodel nenesiosi liemeneles maitinanciai? Labai patogus dalykas Gerai. Nesioju iki dabar, bet jau nusibodo kaip, kartais uzsidedu normalia liemenele, bet kai reikia vaika maitint, is karto gryztu prie senos Šypsenagrin, as tai negaleciau sitokio Angelas dabar palikt jokiai auklei, nebent is labai didelio reikalo Šypsena[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/701 195-=(22107935](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/701195-=(22107935)

esu labai laiminga, kad man labai daug ko nereiks pirkti - tik kai kurios smulkmenos ir lopšys miegui. na dar keli rūbeliai - atsinaujinimui. nes tiek aplink gimdančių, kurioms jau pažadėjau, kad priglausiu jų daiktelius ir rūbelius Laimingas auto kėdutė, ir ta jau pas mamą laukia Mirktmanau, kad su 300lt išsisuksiu.

aventbaby.com Laimingas

reik labai idemiai zhiuret i uzsegima ties krutine. Pirkau Lietuvoj pora tu liemeneliu - ir labai ilgai krapshtytis reikdavo, kol at/uzsegdavau, o ir shiaip laisvos beformes,tad devedavau tik namie; ir pirkau pora Shvedijoj - smagiai ishdevejau visus metus, ir forma nedingo, ir uzsegimas patogus.

O kaip ten to Avent kainos su lietuviskom kainom palyginus?Ir as ten nerandu kad kremus pradavinetu internete, tik accesories? O koki rinkinuka, fmg, pirksi? nes ten Gifsets raso tik UK siuncia…

kadangi Velykoms manasis Vyras laukia draugu is Anglijos,ten visa produkcija Angelas, bent jau mums kiek teko girdeti, yra zymiai pigesne Taip,webshop’e tai taip pat atsispindi, kainos nurodytos EUR, bet jau spejau jas palyginti su kainomis musu Cipolinuose, ar Kotrynuose - ten tikrai pigiau Taip Geraio as noreciau butent sio rinkinuko Laimingasaventbaby.com/uk/products/catalogue/gift_sets/new_arrivals_ collection.html tai va galvoju, ta grizimo proga galetu prigriebti tu reikmiu, tik gaila tu kremuku kainu taip pat nerandu Nustebęs

sakychiau, ish reikalingu dalyku tai ten tik idekliukai liemenelei… Šypsena Liežuvisbet grazhiai tai atrodo viskas… Cha cha

Nezinau kaip jums bet jeigu ka susiplanuoju tai butinai atbulai gaunasi.Matyt modeliuotoja visgi as ne tos srities ,nes kaip isivaizdavau tuos 9 men.koks bus lengvas mano gimdymas ,tai dabar is to lengvumo net plaukai stojasi nuo pastojimo pradzios. O del sedejomo namie irgi atvirkstinis variantas -sakiau ,kad as namie sedeciau ,tai jau ne man ,sitiek energijos ,ne ne,ne .Rezultatas -6 metai.Aisku dukra nuo 2 metu ejo i darzeli ,as mokiausi ,bet as kaifavau nuo tokio gyvenimo.Tokiu klausimu ,ka veikti niekada nebuvo.Juk pripazinkit : 1.kaip sunku palikti angeleli nuo kokiu 6men.- 2.juk einam i darba tik del pinigu ,arba ,kad labai dideli ir reikia dirbti ,nes darbdavys pastate salygas ,arba ju neuztenka ir reikia dirbt. 3.koks siaubas palikti mazuleli savo mylimiausia kokiai senai nupususiai auklei(suprantu ,kad ne visos tokios,bet…) Baisu.Geriausia aisku ,kai kas nors is savu gali priziuret tada suprantu. Ir dar atvejis, jusu nuomone.Mamos kalba kuri turi virs metu vaika .Susiruose moteriske eiti i darba ,nes atsibodo sedet namie .Pinigu uztenka .Gaus darbe apie 800 ,aukle ,siais laikais 500-600 litu.Ir vien del to ,kad nori iseit is namu .Ar apsimoka . Nezinau kaip kitos ,bet kol buvo vaikas iki darzelio ,viska spedavau ,visur kartu eidavom,zodziu gyvenimas vire pilnu tempu.Uztat dabar kokios mes drauges Gerai Gerai Gerai

ne taip parasiau. liemeneliai maitinanciom brangus. pigus tik lenkiski, o kokybe na kaip cia pasakius, tai va teko pirkt uz 114 lt. as nesiosiu tai tikrai nes nenoriu kad krutine issitasytu.

laura, kaip tik skaičiau, kad krūtinės ‘išsitąsymui’ įtakos turi tik nėštumas, maitinimas ir liemenukai ne Netai kur tiesa? Mirkt

fiziologiskai yra taip. krutine yra is raumeninio audinio. krutine pasunkeja kai joje yra pieno, na ir paprasciausiai raumenys to svorio neatlaiko. o nestumo metu krutine paprinkus, pieno liaukos pradeda savo veikla, krutine pasunkeje. o rezultats tas kad jei nepriziuri tai ir issitaso.

tai tu ir svetimus gorsetus ir liemeneles nesiosi gal??? Apakęs

nieko ten nepigiau.

Sveikos Šypsenaimetu cia atnaujinta sarasiuka. Gal kas nori ka patikslinti-papildyti? pvz. miesta Šypsena, rasykit man arba forume - as ji skaitau Šypsena pasistengsiu nepraziopsoti. Taip pat noriu atkreipti demesi, kad turim savoburelyje pora nauju pilvuziukiu. Šypsena ik jos baisiai kuklios ir pacios dar nepasirode ŠypsenaLaukiam prisijungiant Šypsenagero nesiojimo Šypsenao stai ir sarasiukas:Ause - 03.18 (Vilnius) guzikiene - 03.17 Icetee - 03.27 (Vilnius) ieva.g - 03.27 ? Labradoriukė - 04.10 (Vilnius) Agniuke - 04.12 (Vilnius) Gyvatukė - 04.12 (Vilnius) Tishtoki - 04.15 ? FaTaFeE - 04.21? Lialka19 - 05.01 (Vilnius) Darija - 05.08 ? Geraij - ? Gitatuka - 05.08; (Kaunas) laura_lt 05.17 (Kaunas) fmg - 05.20 (Vilnius) berrry - 05.20 (Panevezys) Arogantiška - 06.02 (Siauliai) Dainulle - 06.16 ? Egle3 - 06.20 (Vilnius) Zemuoge - 07.18 (Kaunas) ******** - 07.18-25 (Kaunas) Luxx - 07.04.(Vilnius) Aronija - 07.15-25 ? Grin - 08.05. (Kaunas) Stebukliuke - ? Justsmile - ? Daisy1 - 07.21;? Patriuke - 08.20; (Vilnius) Einu Pas Minde - 08.30;(Kaunas) Optimiste - 09.10; ? Eimanciuke - 09.27;? Kaf_ke - 10.06;(Vilnius) Vijota - 11.02; Diva - 11.09 (Vilnius); Jurgeliuke- 11.??

Ai kaip as toli ,vos ne sarasiuko gale ŽliumbiaNu garbes zodis ,bet keleta vardu girdziu pirma kart.

Luxx Gėlė, nespirgek, netruksi pakilt i sarasiuko virsu ir nekantriai leist paskutines dieneles su pilvuku Mirkt Kiek cia beliko iki tos vasaros? ŠypsenaO del nematytu vardeliu tai kaip visad - ateina, prisiregistruoja, susirenka pasveikinimus ir palinkejimus, ir dingsta pilvuziukes Drovus. Va ir mano pilvo “kaimyne” guzikiene Mirkt Gal jau supa Angelas ant ranku… As siandien parsinesiau is siuvejos Angelas pataliukus, dabar dziuna isskalbti ir laukia naudotojo pasirodant… Beje, suzinojau, kad rytoj Vyras vyksta darbo reikalais i Panevezi - ivertinus visus merfio, sumustinio ir kt. desnius, tureciau rytoj gimdyt Cha cha Kita vertus, kiek cia nuo to Panevezio? 100 km Nekaltas

tai jau is anksto sveikinu, rytoj gimdysi Cha cha Taip 100 tai 100, bet vis tiek uztrunka parlekt, o be to jei darbo reikalai, tai juk nemes visko ta pacia sekunde manau? Nekaltas uhu, man tai baisu butu. vyrui nebaisu?

Labas rytas LabasO mes pradėjom 28 savaitę, ir jaučiamės labai gerai GeraiDiržą nešioju ir aš, ir man visai patogu TaipO iš AVENT turiu buteliukų sterilizatorių,buteliukus,soskytes,čiulptuką Drovus Sako, kad pusės jų neprireiks, bet ką dabar daryt jeigu gavau dovanų tai ir turiu Juokiasi

Labas rytas, na ash tai prisiregistravau ir dingus buvau paatostogauti GirtasBet per atostogas lyg tychia turejau sunkoka savaitele - mums 6 savaite, tai prasidejo nuovargiai, truputi pykinimai ir visi kiti “malonumai”. Bet va antra diena jau pusetinai jauchiuosi, o shiom dienom eisiu pas gydytoja ishsamiems tyrimams, nes kai priesh pora savaichiu buvau, tai tik taskeli gimdoje mate ir daugiau nieko. Tikiuosi ka nors daugiau suzinoti NekaltasGeros dienos.