Visiškai nenoriu dirbti.Noriu atostogauti.

Man siandien paskutine diena…iseinu atsostogu…dviem savaitem…Bus faina…Tik kad oras va toks nelabai geras…Žliumbia

hm…-jei atvirai-keista bus labai be "bANGOS"NekaltasNustebęs

Oras geras. Gali pamiegoti, pazvejoti. Neperkaisi, nereikes ant kiekvieno kampo Alus ieskot

Oooo,kaip tau gerai.Tai kur vyksi,jei ne paslaptys?I koki miška,prie kokio ežero?

…vėžlio…nevėžlio, bet liko tik keletas valandikiųCha chaLiežuvisLiežuvisLiežuvisTūsas

…Jolly Roger…savaitgalis bus gerasTaip…o be to juk galima ką nors tokio sumąstyti, kas tiktų ir tokiam oruiNekaltas
Flirtas

Nekaltas erzini liaudi… Šypsena

Taigi ne lys visa vasara.Aš dar žiema girdejau,kad vasara bus nekokia.Bet bala nemate-kokia ji bebutu,vistiek lieka vasara.O del atostogu sutinku-man irgi su kiekviena dienele vis arčiau.Ir kaip raše visada valkata,galima tokiu oru i kokia žvejyba nuvažiuoti(nors esu visiškas diletantas),ar kokiu grybu parinkti(ypač kaip palyjo).Kažkaip paivairint tas atostogas,o ne prasedeti prie teliko namie,ar kokioi uošvijoi.

O man atsostogos bus lygiai po 30 dienu. Pradedame atskaita. Taip Uzsakinejam gera ora. Cha cha

tai butinai i gamta, atostogu prie teliko neisivaizduoju Šypsena
Meskeryte, ezeriukas… et, uzsisvajojau Nekaltas
Šypsena

gal gali man kitai savaitei irgi uzsakyti…?

NekaltasŽliumbia

TaipTaipTaip

liaudis, kuri dabar jau atostogauja irgi mane erzinoCha cha
…bet dabar galvoju, kad man visos trys savaitės prieš akis, o jiem tik po dvi belikoCha cha…taip ir mes liksim dirbti, o jūs atostogausitMirkt
Flirtas

fa ba ir Magnoli,linkiu jums gero sauleto oro.TaipTaipMes truputi papyksime ant jusu,kad jus jau atostogaujat,o mes dar ne,bet per savaitgali tas pyktis išbles.TaipJuokiasiGero jums poilsio.Labas

aciu aciu…

Apkabinimas

nepykit-nes gi mes tokiu oru iseinam…Nustebęs

Magnoli, juokingiausia tai, kad jų atostogoms bus geras orasMirktJuokiasi
Flirtas

bus bus Taip Taip
Cha cha

Is kur tokios prognozes? Mirkt Prasom nevarazyt. Cha cha

man tai visai nejuokinga…Ka mes darysim gryzusios,kai jie geru oru iseis…?
Nekaltas

nors as pati dar rugpjuti dvi savaites turesiu…TaipLiežuvis

Bus tas geras oras-visiems užteks.Tikrai bus.TaipTaipCha cha

tikiu…tikiu…

oi bus mums su FA-BA geras oras…oi mes pliuskensimes…-lietuje…

NekaltasJuokiasi

…jei lis bus grybųCha cha…aš miške tupėsiuTaip…grybų nemėgstu, bet visada važiuoju grybautiMirktJuokiasi…vaikštau po mišką tyliai tyliai…samanos minkštosNekaltas
Flirtas

WOW…o as tai tik grybus megstu-bet grybauti tai nea…

Neten daug erkiu laksto…Pavargęs