Visiškai nenoriu dirbti.Noriu atostogauti.

Visiškai nenoriu dirbti.NeNeNoriu atostogauti.

Nenoriu dirbti.Jau kelinta diena nenoriu.Taip jau viskas atsibodo,kad ryte tik atsikelus jau nuotaikos nera,o nuo minčiu apie darba net bloga darosi.Kaip kokia depresija užpuole.Laukiu atostogu,o jos bus tik po menesio.Nežinau kas su manim daros,bet erzina beveik viskas kas yra susije su darbu.Nerealiai atsibodo.Norisi viska mesti ir begti kur akys mato.Piktas Ar čia vasara taip paveikia smegenys?Ar jums taip buna?

esi eilninis tinginys Šypsena nieko baisaus… o jei kartais uzsinoretum dirbti… prigulk. padeda.

būna. Tai - pervargimas ir tiek. Paautostogausi ir vėl bus viskas gerai.

isivaizduok, kad darbas yra moterishkos gimines…gal uzsimanysiCha cha?

tai yra visiskai naturali busena. kiekvienas zmogus nenori dirbti, niu nebent savo malonumui ir truputi…
taip kad viskas cia naturaluŠypsena
o va isbegti kazkur galima ir po darbo, ar pietu metu… juk Jolly Roger, visai netoli tos vietos kur gyveni yra ezeriukas, ir visai smagusŠypsena
Mirkt
D.

Dirbu tik 5men tai toookiu depresiju nebuvo Šypsena Ir apskritai niekada bebuvo Šypsena
Vakar ziauriai tingejau dirbt, nes norejau miego Girtas Ir siaip pirmadieni is principo tingiu Cha cha Cha cha Cha cha
GėlėGėlėGėlė Kantrybes, menuo greit prabegs ir pailsesi nuo visko Mirkt

Čia iš savo patirties patarimus dalini?Prigulčiau,bet kas iš to,juk gulesiu visvien darbe,o noretusi bent jau namuose,nekalbant apie koki ežera…

Labas…kiek žinau, tai visiškai normaluTaip…tu pervargai ir tiek, o dar vasara…
…gal išeigines praleisti reiktų kažkaip įpatingai?Nekaltas…psichologai pataria, kad reikia visiškai priešinga savo tiesioginiam darbui, veikla užsiimtiTaip…jei sėdi darbe, tai daug judėti laisvadienį, jei judi—gulėti, jei skaitai—pagulėti užsimerkus ir t.t.
Flirtas
p.s.ir vėliau neiššvaistyk atostogų laikoMirkt

Ir man panasiai paskutiniu metu Šypsena Tik iki tokio veido Piktas dar nebuna pikta kad reik keltis i darba, bet jau ATOSTOGU noriuuu. Kazkaip prastumt reikia tas 3 savaites, nebeismanau Šypsena
Nepergyvenk, ne tu vienas toks Cha cha

Sveika.Kiek žinau tame ežeriuke tik šunis maudosi.Na bent jau man taip kaimynai sake .O gal tai visai ne tas ežeras?Labiausiai tai norečiau iš Vilniaus pabegti-nors savaitei,i koki kaima.Buvau per šias išeigines,bet triju dienu mažoka.

IR AS NENOriu…visai nenoriu…Ne

Ir aš Ne

to fa ba
Labas Taip ir padarysiu-tikrai veltui laiko per atostogas nešvaistysiu.Pernai vasara neatostogavau,tai ši karta jau atsigriebsiu.Tik jau Vilniuje tikrai nesedesiu.Ne

Kur cia dziaugsies, kai visi i atostogas isheidineja, a tau dirbt reikia, ir dar tokiu geru oru Šypsena
kentek, ateis ir tavo issvajotos atostogos Šypsena

Šypsena Nieko, Nepergyvenk - liutam tai budingaTaip Beto, juk vasara - karštaTaipTaipTaip Mirkt

velniava, ir vel palikstas ant mano kompo parampam nikas. tipo cia Deli raseCha chaLiežuvis
D.

TaipTaipTaip…o be to dar ir ilgaCha chaLiežuvis

tik, žinoma, neklausykit manęs, kai sakysiu, kas liepos pražydo—vasara prasidėjo, liepos nužydėjo—vasara išėjoMirkt
Flirtas

Gal kluba steigiam? As tai jau is pat ryto ispeju kolegas, kad esu pikta, bjauri ir apskritai nesukalbama. Nenoriu eiti i darba, nenoriu buti viena namuose, apskritai nieko nebenoriu… Žliumbia Zinau tik tiek, kad man labai bloga, ir darbas ta bloguma tik padidina Nustebęs

klausyk - turiu pasiulyma : atvaziuok pas mus i svecius !!! Namas visiskai salia Kauno ( praktiskai kaime), aplinkui laksto uosvienes vistos, kate ant palanges, biski darzo … ir dyyyyyyyyydelis remontas(vedam kanalizacija ir vandenteki) MirktCha cha … ir pailsetu, ir padetum Juokiasi