Visiškai nenoriu dirbti.Noriu atostogauti.

man taip buna kai reikia atostogu Šypsena

niu tai tau visai blogai tada…

as tai ciiap blogos nuotaikos cia neturiu kada rodyti-reikia
Cha cha visiems…nors taip norisi kartaisLiežuvisparodyti…Taip

Hm…Neblooogas pasiulymas…Aš tai darbo nebijau-mane kaime bande gasdint su šieno vežimu-krovimu.Cha!Naivus žmogenai-jie nesupranta,kad kai viskas darbe užknysa,tai net ir darbas bet kur kitur tampa mielas(kartais)JuokiasiJuokiasiAha,apie pasiulyma.Matai,Gabriela,jei aš atvažiuosiu pas jus padeti ,tai mane tevai ir uošviai nesupras,o jau ir vieni ir kiti darbo man turi visada.Na,apie žmona tai visai nešneku.Nebent ja kartu imti vamzdžius vesti.Cha cha

ne tau vienam aiskintis tektu
Girtas
mano uosvienei tektu sakyti, kad tu pusbrolis ( nes ji zino, kad broliu as neturiu), o "vyrui" kasdiena aiskinti, kad tarp musu nieko nera, kad as tau gera darba noriu padaryti Cha chaCha chaCha chaCha cha

Juokiasio tu sakyk, kad tam saviškiam norėjai gerą darbą padarytMirkt…vyrai gi egoistai, kai pamanys, kad jam nori padėti—sutiksTaip
Flirtas

Nu ir kombinacijos cia Cha chaCha chaCha cha tuoj apsisiusiosiu is juoko … ale ko tik nepadarytum del klubo bendraminciu …Mirkt … ir vyra apgaudinetum…Juokiasi

Na,šiandien nuotaika kaip ir geresne.Matomai ji kyla tolygiai su darbo dienu mažejimu-kuo arčiau savaitgalis,tuo pakilesne nuotaika.MirktMirktIr pasaulis tampa meilesnis.Liežuvis

LiežuvisLiežuvisLiežuvis

tau geraiNekaltas…o man laikas lyg ir sustojoNekaltas…iki savaitgalio net trys dienosNežinau
Flirtas

LabasUžjaučiu.Trys dienos yra daug.O jei dar nenormuota darbo diena,tai išvis šakes.TaipSakau gal susibegti i koki mini-meet’uka-praskaidrint sau nuotaika?Nebutinai šia savaite,galima ir kita.Vakar apie tai galvojau,ir nusprendžiau kad visai nebloga mintis man kylo.Atsibodo man bendradarbiai(kiekviena diena tie patys VeeeNežinauPavargęsPiktasBaisu snukiai).Noretusi pabendrauti su naujais,kitais žmonemis.TaipTaip

GeraiGeraiTaip

davaj darom kur nors tarp vilniaus ir kauno ? ( pvz bajorkiemy)

Na,einu dirbti(ta prasme prigulti).Po poros valandu vel pasijungsiu.

Bet tai gausis jau ne "mini" o tikras meet’as.Del "mini" nieks iš Vilniaus kojos neiškels.O ir tavo ideja gera.Tik jai reikia daugiu laiko pasiruošimui.Aš tai Bajorkemy dar nebuvau,tai visai butu neblogai ten susitikti,o kartu ir alučio paragauti.Bet pradžiai gal visgi padarome treniruote ar repeticija(kaip jau buvo) Vilniuje?

…manęs nebus nuo kitos savaitėsTūsasCha chaLiežuvisTūsas…man bus TūsasATOSTOGOSTūsas
nepykit, kurie dirbsGėlė
Flirtas

o gal Kaune ?Mirkt
kai namie toks stovis vyras mane i Vilniu neisleis PiktasNe

ugu. ish savo asmenines… prisiverst dirbti yra sunku. tiesa… kai isivaziuoji reikalas pasitaiso

O tai iškart iš miesto ir paspruksi?Tau gerai…

GeraiGerai

Na ka-savaitgalis vis arčiau.Beliko tik viena dienele,o ten ir išeigines.Praleisiu savaitgali prasmingai:gal nuvyksiu i Kernave(nes ten vyks kazkokie renginiai,ir ne karto nebuvau),o gal eisiu i miesto renginius,pvz šeštadieni i Oro balionu švente,ar sekmadieni pažiureti karinio parado(turiu silpnybe),arba tiesiog važiuosiu kur i gamta grybauti(po lietaus turetu grybai pasirodyt).o kaip del mini-meet’o?Taip nieks ir nenori susibegti?Nenoriu kolkas skelbti tam atskiros temos,nes bijau likti vienas.

be reikalo bijai, man atrodoMirkt…atsirastų čia norinčių susibėgti, tik, žinoma, ne lietuj lyjantJuokiasi…galit kad ir į tą oro balionų šventę visi kartu nueitiNekaltasCha cha
o man jau galima sakyti pusantros dienelės palikoTūsas…po to į miškąCha cha…ir prie ežeroTūsas…dar valtis po žiemos netvarkyta, bet gi tai tik malonumas, o ne darbasCha chaMirktTūsas
Flirtas

"Zakon podlosti":kai darbo dienos,tai opras kuo puikiausias,o kai jau beveik savaitgalis,o lauke š…Nors man del šiandien ir dzyn,nes dirbsiu visa para,bet apmaudu del rytojaus ir poryt.

Tai gal dar pasitaisys tas oras Šypsena Siaip reikejo seniai susitaikyt su mintim, kad si vasar bus svelniai tariant "ne kokia" Šypsena
O atostogos nors ir vezlio zingsniu Pavargęs, bet arteja Taip