Visiškai nenoriu dirbti.Noriu atostogauti.

erkės šliaužiojaCha cha…o aš vaikštauMirktJuokiasi…grybauju tik vaveruškas, nes jos gerai matosiCha cha…svarbiausia grybaujant po mišką vaikščiotiTaip
Flirtas

Atostogaujantys(beveik),gal parašykite kaip leisite atostogas.O asš už jus pasidžiaugsiu.Kai man atostogos priartes,aš butinai pasigirsiu kaip jas praleisiu.Arba atvirkščiai-pasigyrsiu kaip praleidau.Nebijokit erkiu!NeNeKaip sako liaudies išmintys:"Kam lemta buti pakartam,tas nenuskes!"

…giriuosi…
išeinu jau beveikCha chaTūsas…važiuosiu į kaimą…ežeras…miškas…miegosiu kiek norėsiuCha cha
ikikiLabas
Flirtas

tu ka-jei man erke isisiurbtu-as vietoj nugriuciau…

kad zinotum-kaip as ju nekenciu

Na ir oriukas šiandien.Atostogaujantiems kolkas nesiseka.Aš turečiau džiaugtis,nes dar neatostogauju,bet gaila ju-pats žinau kaip ima pyktis,kai orai gadina planus.Tegu jie tikisi,kad orai greit pasitaisys,o aš tikiuosi,kad per mano atostogas tokiu kataklizmu nebus.Kietas

Va siandien ir as pagalvojau - kaip gerai, kad man dar ne atsotogos Cha cha Bet zinai, man rodos, kad oras toks ir liks Taip Nekaltas Ai, bet vis tiek bus smagu, nereiks i darba Šypsena

kad tik greičiau tos atostogos - oras jau kaip nors - gal išpuls kokia graži dienaMirkt

Nevaražink,o tai dar ištikruju toks oriuks ir bus mums.Oras bus cool,aš tai jaučiu.Na o jeigu ir nebus,džiaugsiuos kaip ir tu ,kad nereik i darba,ir kad tiesiog vasara.Eisiu grybu rinkti,arba žvejoti.Ai,sugalvosiu ka nors-namie nesedesiu.

Nevaraziju Ne Šypsena Bet geriau jau apsidraust Šypsena ai, bile atostogai Cha cha

Na,va-sakiau,kad bus geras oras?Kelinta diena,(ar jau savaite???)oriukas laikosi kaip turi but.O Magnoli su fa ba pergyveno,kad nepasiseks.Pasiseke…Ir dar kaip.Guli dabar kur nors prie juros,ar ežero ir pilvus degina.O mes darbe liejam prakaitaPiktas.Pribaigs mane tas karštis,man dar atostogu neišejusCha cha.Na nieko-savaitele !!! tik liko.O tada ir aš pilva deginsiu.TaipIr jei ne prie juros,tai prie ežero tai tikrai!LaimingasLaimingasO jos man gales pavydetiJuokiasiJuokiasi.

Cha chaCha chaCha chaNa,štai ir viskas-paskutine mano darbo diena.Nuo rytojaus jau atostogaujuTaip.Pagaliau ir aš sulaukiau savo išsvajotu atostogu.Trys savaites baldelinsiu ir nič-nieko nedarysiuJuokiasiJuokiasi.Manes laukia šeimaApkabinimas,šaltas alusAlusAlusAlus,ir gal but jura…Ate visiems iki rudens!
VISKAS ! ! !
Labas Labas Labas

Ei, vaikinas, nezadyk mumyse snaudziancio zvieries Kanda. Mumi atostogai tik nuo pirmadienio, o dar laukia gerbiamo virsinyko vizitas su "vertingais" nurodymais Pavargęs. Galvojama kaip nenupusti ir visko griebiamasi kaip siaudo - o tamysta dar ta siauda is po koju tempi Ignoruoju.

O siaip - geru atostogu ir salto AlusMirkt Labas

Atvyrai sakant ir man atostogos tik nuo pirmadienio,o nuo rytojaus turiu tik pora užsilikusiu,neišnaudotu išeiginiu,tad i darba neisiu.O praktiškai,ar išeigines,ar atostogos-koks skirtumas,juk i darba ne-be-rei-kes!!!JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

aš irgi nenoriu dirbti kai nepatinka darbas, todėl siūlau rasti tai, ką mėgstat ir kiekviena darbe bus kaip atostogos. o šiaip atostogauti pradėjau mėgti mūsų Lietuvos miškuose, galit sužinoti daugiau apie kempingus

Oiiii, ir aš laukiu atostogų, pavargau dirbti… :face_exhaling: Turėsiu paskutines dvi rugpjūčio savaites, tai vieną savaitę ilsėsiuosi kaime, o kitai savaitei reiks paieškot kelionių pasiūlymų ir gal jau susisiekt su kokia kelionių agentūra. Tikiuosi ką nors rasiu ir galėsiu patyrinėt užsienio gatves :grin: