Vienas iš trijų

manau, kad labiau tokios noretum kongnews.it/wp-content/uploads/Alfa-Romeo-Giulia4.jpg< /A>

nu jo, ženytis kaip ir nereik… bet keturis metus tampytis su durna, bet gražia blondine irgi nekažką Cha cha

wilis, kada nors, kai tapsiu ekskavatorium ir padarysiu karjerą Cha cha

dėl storumo dar pasiginčyciau, nematęs tu storų Cha cha bet vis geriau nei durnas kaip medis, koste…

yo!žai, kas mane per mėnesį jau pradeda nervinti Passate tai bildanti važiuoklė gale Kanda Tikiuosi su DCC taip nebildės, o jei bildės teks garsinti radiją tris metus Pavargęs Garso izoliacija ženkliai geresnė, jei pasirenki dvigubus langus, SuperB tokio net neturi varianto, kas pas Ford’ą ? Nekaltas Medžiagos net ir dabartiniame Comfortline neblogos, sėdynės patogios, vietos man net su dviem vaikais mažais per akis kur važiuoti (sedaną turiu). Kas tikrai super, tai top LED su Dynamic Light assist Apkabinimas SuperB’as paliko didelės Octavia pojūtį. Ford’o šito neteko bandyti NeBet manim gali netikėti, man po babuino čia didžiulis kultūrinis šokas ir viskas Passat’e atrodo super tobula Cha cha Trauka 1.8TSI visia patinka Gerai

Ko tu yozai nori? Apie visus pasisakiau gi kazkada. Kasiakai keli : blogais keliais snejanti pakaba, act cilindru atjungimas grubesnis pasidare, garso koloneliu darbas man ne visada patinka ( kartais nori paplerpt), platus slenksciai buna purvini stipriai, pr.lango sildymas sedi ne su knopke, o multimedijoje. Jokiu daugiau kasiaku. Sito passato vairas n kartu geresnis nei kokios a6. Neimciau passato, jei tai pigiausia versija. Visa kita MAN paprasta - passatas praktiskai neturi uzpisanciu vietu. Forde, manau, ju rasciau. Tiesa, nevalingitinis dyzelis ant ford bus tikras nevalingitas. Tai tiek. Linkiu gaut forda. Gana, jau keleta cia yra su passatais. Cia ne vw klubas bl Piktas

viskas gerai su tuo fordu, bet man asmeniškai prasčiau važiuoja nei senesnis modelis, kokybė iš esmės parastesnė, vienintelis už tai dizainas Šypsena

prisidedu prie quattre, aš kaip gausiantis baltą Passat’ą siūlau rinktis Ford’ą Cha cha

yo!žas su pasatu… net nejuokinga.

yozas su mondeo - jau graudu Cha cha

Balta perla gal? Gianni - o jau fordas tai zjb? Cha cha esme, kad visa klase ruko nuo vag’o. Bet simpatijos lieka simpatijom. Pvz. M6 man labai grazi, bet kas is to? Cha cha

va va Šypsena quattre labai teisingai pasakė, kad visa kita iš pasirinkimų šitų uosto vag’o pau…tus… Cha cha

quattre, ne, paprastą baltą šaldytuvą Cha cha

02.17 bus 4 metai. Tau juokinga, blt? Piktas Cha chaquattre, man su ta pakaba biški neramu - koks trečdalis mano kelių yra prasti Nekaltas

yozai, visai nejuokinga… graudu gi Cha cha o tai su tokiu modeliu mondeo 4 metai? Cha chakiek zinau 2012m dar buvo senesnis Cha cha

Imk mondeo. Rimtai. Tavo simpatijos fordui, pakaba, tiketina, bus tylesne, komplektacija geresne. Visa kita nusileis vw, bet ot ne px, svarbu tau gerai. Tomai, ir gerai, nes galvojau visai afigel !!! Cha cha

Algirdekai, tikiuosi, tu Fordų nepardavinėji, nes kažkaip tau sunkiai su jais Cha chaFL 1.6 tdci trĖnd, 160kkm be gedimų Gerai

Aš tai imčiau kur komplikacija gausesnė. Tad fordas Gerai

šiaip yozai tiesos sakai čia, auto kurios man asmeniškai patinka kažkaip lengviau parsiduoda… Cha cha

quattre, per brangi ta spalva Špyga man geriau audio, webasto ar kablys už tą sumą Cha cha