Vienas iš trijų

kura nuperst? ta prasme? Cha cha vogt saliara? Cha cha tai čia kitais būdais galima padaryt Cha cha

nu man dar įdomu kokią suma skiria mašinai? kiek galima komplektacijų prisisakyt Šypsena gali yozai maždaug išduot apie kokias kainas kalba? Šypsena

Juokiasi oka daugiau…viso vienodos…as irgi parinciaus… JuokiasiKaip kazkas rase, imciau kuri turi turtingiausia komplektacija… Dar varianras paimti pasata ir lietuvoje su kuo nors ant slyvos pasikeisti 3 im metam Juokiasi

SUOMIS, tai kad man galima su ja belekur važiOt Nekaltaswilis, tu teisus, tik sėdėt reiks 4 metus Cha chaKur quattre , blia? Užsispyręs

forda jamciau Taipp.s.juk pats parasei, kad fordo nori, tai ka dar galvot?

Jozas as tuo joke’u apie kura norejau pasakyti kad px kuria…visos vienodos… Moketum savo eurus tada jo, kaina, likurine verte, populiarumas…a siaip px. Man ir fordas tiktu ir skoda…ir folsas…

Neturiu supratimo, nes centralizuotai jie išsilupa geras kainas. Lietuvoj man Mondeo ~apie 25kEUR paskaičiavo (čia be derybų). SUOMIS, turtingiausia bus Fordo Taip

šiaip teko visas tris beveik galima sakyt naujas šitas pavairuot, asmeniškai man smagiausiai važiuoja(tiesiog ramiu, relax važiavimu) mondeo, tada passat ir galiausiai škoda Šypsenatai arba mondeo arba passat, jei mondeo pvz neduoda xenonų tada passat ir atvirkščiai Cha cha

Tas grazus, tai… Juokiasi

Tai jo, bet iš tavęs ir kitų panašių išmokau bangoj “rinktis” Cha chaO jei rimtai, laukiu, kada ateis quattre ir parašys visus kasiakus Passat, kurie išlindo per laiką nuo jo apžvalgos.

Vistik rinkciausi pasat…visi galvotu kad esu top head’as ir mane vertina Cha cha o su fordu, galvotu kad botanikas, nori su nauja masina vaziuoti o ant rimtesnes litu neuzteko JuokiasiP.s. kaimynu ofise, atlekia diedas su mersu 500S …pageria kavos ir islekia dirbti su 3 cylindriu vw lupo ar koks ten maziausias … Cha cha

SUOMIS, čia tu gerą argumentą palietei. Fordas bus mažiausias statuso rodiklis, kas man asmeniškai patinka. Passat - kas supranta ir skiria kartas - kažką reiškia, o Superb kaime, kur aš labiausiai ir trinuosi - didelė ir prabangi mašina. Dirėktorska Cha cha

algirdekas, kuo cias tas mondeo tau taip patiko ?

Kaip tik siandien maciau balta mondeo,visai graziai ziuris Taip

Vagenas ir afrikoj vagenas. Uz vienoda kaina manau skoda bus turtingesnes irangos.

vw

Po to kai tiek napyzdel apie Fordus - mondeo negali neimti Kietas

Gerai, baigiu šūdą malt… Yožai, passatas ir tik passatas. tiek garso izoliacija, tiek salono medžiagų kokybe, važiavimu(super smagiai rieda per kelia, posūkiuose staigiai reaguoja į vairo pasukimus)… tiek vieta man rodos lenkia mondeo… žodžiu… gana trollint apie mondeo Cha chasakykim dėl vienos vietos tikrai mondeo gal net ir lenkia passatą - dizainas Cha cha

Vieta, medžiagų ir surinkimo kokybe lenkia Mondeo TaipDėl važiavimo ir vairo stipriai abejočiau - MQB + VW stiliaus vairo NEpojūtis nekelia man didelio optimizmo NekaltasGarso izoliaciją gali VIN’as išgūglint (man ir dabartiniame Mondeo jos sočiai). ABu šioje vietoje gana neprastai pasirodo.

na taip, dėl izoliacijos galbūt lygiaverčiai, bet važiavimu senasis(tiesiog senesnio modelio) mondeo buvo man asmeniškai smagesnis Šypsena