Vienas iš trijų

jei iseina tik pigios komplektacijos passatas - tada imciau ford titanium. jeigu padarios komplektacijos passat - tada vw. graudziai atrodo pigus pasaciokas…

Graudziai jos visos atrodo. Skoda tai pilka, kaip pele. Fordas atrodo lyg su r13 ratais, o passatas kaip kuilys is 1986u su teleloto komplektacija Šypsena

už ±25 kasarius liuosiai paimsi comfortline su zenon Šypsena

Algirdai, nepainioji kažko? Standartinė kaina Highline’o su 110kw ir MT 32k Eur, sakai taip lengvai jie švaistosi nuolaidomis? Šypsena Koregavai postą Špyga Comfortline + tos lempos kaina gaunasi 31k Nekaltas Gal ir nusiderėtum tiek, Tu juk geras derybininkas Cha chaMano va toks grynai: pictures.trader.pl/pictures/original/8/05/14/8e8f9e52331b0 566a6 47fd143d4a61fb302c1d4f.jpg tai tie top led’ai priduoda šiek tiek vaizdo ir naktį super dalykas Apkabinimas

sumaišiau, pataisiau į comfortline Šypsena Gerai

ne tiek, kad derybininkas, bet kai pirkom mes passatą naują 2006m. kaina buvo 132k lt, po derybų gavosi 114k lt, naują MB E 2007m. kaina buvo 197k su mūsų norais, po derybų gavom 176k Šypsenap.s. ant MB norėjom, kad ant dangčio nerašytų nieko, nebūtų gale jokių ženkliukų, tai bandė prašyt už tai pinigų Cha cha

Algirdai, tai čia nieko įspūdingo - 13-14%. 31k Eur - 14% = 26,66k Eur Šypsena Brangios tos lempos blin !!!

Kažkaip anksčiau jie lanksčiau su tom kainom elgdavosi, matyt, maržingumas geresnis buvo.

nu tai ir sakau plius minus 25 kasariai Cha cha

Ne zenon, o led. 14% ne nuolaida, o tik lengva kainos korekcija Cha cha

ne tai viskas ok, ten buvo kaina ale kaip jau jūsų įmonei, kuri daug auto perka, bet tada buvo toks lengvas mesteltas, kad ai nu, krasta auto kitaip kalba Cha cha

Mano šefas naują nueinantį XC90 pasiėmė su -28% quattre, ar čia jau laikytina nuolaida? Cha cha

nuolaida Taip lentynos kaina MB e320 cdi pagal koNtpelktacija būtų buvus ~215klt Šypsena

yozai - mondeike Taipbet titaniume butinai, jei gali, paimk Sony audio ir LED lentp’as Mirkt ir self parking’a - kainos skirtumas tarp paprastu parkingo sensoriu ir parktroniku, jei default’e nera - ten praktiskai minimalus Mirktvaziuokle - pasaka Girtas 4 menesiai dar tik, bet absoliuciai niekas nebarska. o ir langu sildymas knopkese, nereikia po multimedija lakstyt.

Algirdai, kiek tau metu buvo 2006m, kad pirkai nauja masina?

ai, tiesa, didesnius ratus dek Taip 18’ Taipman ant hibrido tik 16 teduoda Blogai Cha cha

4 mėn mašinai ir niekas nebarška? O qrvite dasigyvenom.

yessuz, pas mane 4 metai ir niekas nebarška Cha chaParkuotis aš moku, man ten visokių tokių šūdų nereikia.

nu bl. i kolegos insignia isedau, tai su alkune palieciu rankena - traska Juokiasi tai ka kalbet? Cha chanu ok ok. tik sakau - parktronikai didelei masinai gerai, pats supranti, o kainos skirtumas berods tarp paprastu parku ir sistemos - 70 svaru bent jau uk. o selfparkingas - bl is pirmo karto lygiagreciai ikisa i tarpa kur pats kartais gal net ir nebandyciau kist.

nepirkau aš naujo merso, su šypsena ir laime akyse žiūrėjau kaip tėvukas pirko jį Šypsena