Vienas iš trijų

Vienas iš trijų

is tu triju rinkciausi balta Taip

Kokie fordo ratai stockiniai, r14 185/85?

passatas tragiskai atrodo bent foto. jau ble penktas faceliftas geriau atrode Šypsena)

Žodžiu, reikia pasirinkt iš šitų trijų. Labiausiai noriu Fordo, mažiausiai - Passat. Passat gausis labai artimas pigiausiai komplektacijai, Mondeo - Titanium. Motorai [greičiausiai] - nevalingitiniai dyzeliai. Spalva - balta. Šefas leido rinktis, Supply chain primygtinai siūlo Passat (veiksmas ne LT). Argumentuokit, kodėl ne Ford. Pažadu pasistengt atkreipt dėmesį. Gero savaitgalio. Cha chaP.S. Asmeniškai sikseriams ir kitiems, kurie bando kvestionuoti mano asmeninę nuomonę kas link “gražu” - einx Ufff

keisciau darba nx,jei neleidzia ir neiperka bmw Blogaibliamba…nu bet taip realiai,ar jums tikrai ne px,kokia masina valdiska? Drovus

jau bus… Cha cha

jei toj masinoj praleisi 3 metus, kodel nepasirinkus?

imciau 7 golfa variant 2.0 TDI 184ag GTD

dr002™, kai gali rinktis, tai ir sukelia “ne px” būseną Cha chawhereisthefish, kurios “reikia pasirinkti iš šitų trijų” vietos nesupratai?

Nu ir ka ten tokio kitokio pajusi tarp tu triju kuiliu ir puskuiliu? Cha cha

Imk mondeo ir nesuk galvos Mirkt

Rinkciausi,kuriam muzika geriausiai plaka Cha cha

imciau, kuriame daugiausiai malonios papildomos irangos, nes per 3 metus jei ten kas ir ges, ne tavo rupestis. Mano pasirinkimas butu Ford. Praktiski jie visi mazdaug vienodi, tas “solidus” toks labiau “priesmirtinis”, skoda labai pilka visom prasmem (viskas su ja ok, bet nezavi), o va Fordas turi kazkokia teigiama emocija Taip Nekaltas

Octavia yra labai gera mašina, bet man nepatinka. Be to, nėra tarp pasirinkimų, be to, aš jos ir nenoriu. Boring.

pasatas su tele-loto komplektacija vis tiek geriau uz forda vaziuos

majami, kad ir kaip sunku pripažint, bet mondeo tikrai super smagiai važiuoja… Šypsena

Ot zjbs, isodins i pasata Cha cha acakow

As tai rinkciausi kuriam lengviausia kura nuperst Cha cha

hm nu tada jau yra ka mastyt