vemalas

Ieškau aš dabar kaip tik X5 F15. Visi jau gasdina su tais motorų remontais tiek dyzelio tiek benzo Cha cha

Per_tapke, kokius pinigus galvoji skirt?

Algirdekas, 25 galvojau, bet panašu, kad 30 reikės.

teisingai pasirikta suma, jau galima teisingą variantą rast Šypsena

“Nešiokos mečetę, būsi ramesnis” - Nakčius.

Nu jūs sakykit ką norit, bet man paskutiniu metu toyotos yra labiausiai raganėjanti markė. Ufff labai retai dėl greičio, bet ar antra juosta, ar sustoja kurnors ką nors išsikraut, įsisodint kurnors ant pusės kelio numetant mašiną, nesvarbu, kad aplink pilna laisvų vietų. Dažnos avarinės situacijos, kur reikia pačiam stabdyt, keist važiavimo kryptį. Kažkurią dieną manęs nepraleido, kur Toyotai buvo kliūtis iš dešinės, tai dar putotis ant manęs bandė, paaiškinau KET, bet mačiau, kad nesuprato. Cha cha ai, ir jeigu dūmų šleifas - tai 70% dyzelin4 toyota. Cha cha

Tai, kad 2.0d tas X5, tai prie ko čia 3.0d kainos?

Zhakas, yra ir normalus motoras pas juos

nu gal mecete gelbetu, nes paprastas aDliankiamas peilis bardacioke ir per pilnaty nemacija, siandien ‘aBsikumsciavau’ su slyva kelyje… Kazkas negerai su Karmelavos apylinkem, nes pries tai 'konliktas ’ irgi netoli pries kelis metus…

Kur Kybargas? Jeigu dar aktualu, gali kreiptis, isaiskino man viska apie tuos isukamus polius ir pjedestalus viska, kad ciuju jau pats stumdyt galeciau. JuokiasiJau ketvirta shtabika ant shitu bbibieniu statysiu. Cha chaibb.co/pQSs6GQ

Visišką ramybę suteikia tik draudimo polisas ! @ O.Benderis

Mecetej tai nebent pasimelst uz muslimus gali Juokiasi

N dar pasakyk pats suksi?

labai lengvai sukasi su “mesmele” furos ratu varžtams atsukti

VIN rodyk posūkius mOnevrOdamas Cha cha

HondaChief™, avensis arba rav4. Iš betmano dūmų šleifas kai muša per tapkę, aš kalbu apie toyotas, kai ramiai aplinkeliu rieda su dūmų užsklanda. Cha cha

koki tv imt 32 istrizaines? lg sony? visi kiek ziuriu tik led.

Lincas25 , jei ne posukis dazniausiai nerodau Cha cha

ok, apie X5 F15 autoplius.lt/skelbimai/bmw-x5-3-0-l-visureigis-2014-benzinas-1 3634259.html kas pas šitą blogai, kad neįmanoma į 25k € tilpti ??? Nekaltas

Tėvukas dar ir žinok visi spalvoti šiais laikais