vemalas


vemalas

matant kaip tie konteineriai gatvese nesamones daro, panasu, kad dauguma ju vadylu ant panasiu abarotu varo.

facebook.com/hybridreporter/videos/1104990710013139/

Gerai

O ka tos kurwos po pedagoginio instituto, taip bam atidave kominei, vaika is darzelio? Paplepėkim

taigi pasiskambina, i vidu ju neleidzia. isbega vienas prieauglis.

A jie tiek kaštuoj Apakęs

man siandien ryta geras buvo! Cha cha varou baltusaicio gatve, kur i laisves pr. remiasi ir i desine tas geltonas plakatas kabo. as ten jo niekad neskaites, bet esme- suki per raudona i desine, jei ner masinu. stovi ten previa su posukiu desiniu ir nevaziuoja. matos kazkoks judesys prieky, rankom mojuoja, krc su prieaugliu bovijasi. as ant signalo- nevaziuoja. signalo neatleidziu Cha cha pajuda po biski. Juokiasi lenkiu, nu juo- uz vairo dura kazkokia, prieky prieauglis kedutej ir gale jau didesnis. ir burnoja matos vairuotoja kai as ja lenkiu. Juokiasiuzsuku i norfos aikstele prie kitaicu, ta is paskos. Juokiasi issoka su mobilka, tipo ji iskviete mentus, man db pysda, as jos vaikus prikeliau ir isgasdinau. Juokiasi da ten putoja. Juokiasi sakau aik nch bezdzione. ta vel skambint. Juokiasi krc nuejau i parde, iseiny- ta sedi toj previoj ir per mobilka pisdit. Juokiasi sedau ir vaziuot sau, ta soka lauk is tojotos- e palauk, kur gi tu?! vel i mobilka ten kazka rekt. toks dyyydelis tranzas Cha cha is toliau kai vyras, gal 90kg Juokiasi vel man visa diena klausimas- bled kas jas **** tokias Juokiasi Juokiasi Užsispyręs

naktibledas™ rafis turi ta juoda psėja

Drakoniukai, trulikai, helixai ir kiti pakaruokliai Taip Juokiasi

Pilnatis juk… Cha cha

tos storbobes ryskiai per savo 2 metus dekreto neturi ka veikti, kad tokiom nesamonem uzsiimti, aplink jas zmoniu pasaulis neegzistuoja, tik ju mazieji benkartukai genijukai

dūkštų g. lyg ane? Cha cha

Blia siandien situacija isuku i šilutes pl. Varau pirma ijungiu posuki rikiyoju i antra o toi toi gryna lygiagreciai atsilieka 1m nuo maes 3 juostoi tas ir rikiuoris ir px nemato, gerai prieki nieko nebuvo, o tas dolbqnas jobas i 1 nuvaziavo Piktas

Krc statybos leidima gavau, statytoja radau. Bet tai kaip man baugu pradet statybas dbr… grynai mintis tokia kad cia po metu kaip p1stels tai stosim visi kaip 08m buvo Nekaltas ir yra atitinkamu signalu tam… Nu aisku scenarijus b, pristampuos euru 30% ir tipo niekas nieko nepajus bet realiai busim nubiedneje solidariai ant ttecdalio visi Cha cha

Kokie signalai?

Tai palauk Rafi, sutaupysi pinigu, arba -ne Šypsena

Rafi, šiaip achujėnai medžiagų kainos sukilusios dabar ŠypsenaPrieš kokių pora savaičių susistabdžiau naujà kaimyną su cepa ir x6 baubiančiu, bl per gatvele su savo mundru išmetimu palei 100 turbūt prasinešė, aptaškė nuo balos mane su vežimu ir dar pažadino pacaną mano. Be pykčių paaiškinau, kad dar toks bairis ir rajone galėsi stot pastoviai atsipūst, pasitikrint ar atitinka langai ir išmetimo garsas pagal tech. apžiūros reikalavimus… tai dabar ramus kai belgas ant 20 važiuoja gatvelej. O buvo mintis iškoliot ir aprėkt, bet gerai, kad sugalvojau ramiai paaišint viską, ba jaučiu dar strėlių būčiau gavęs normaliai Juokiasi Nekaltas

Ne, bet yra kam padiktuot numerius Cha chavienas baisiai mundras pries kelis metus Nissaną baisiai sportinį turėjo, prisivaiduokliavo(2 kart per metus supiso 250m gatvelej savo tą “bolidą”, viena kart išvartė tvoras kaimynam, kita kart sudaužė stovinčią auto)… tai teko žmogui keist valstybinius pradžioj, o po to visą bolidą parduot Juokiasio šiai sakau, manau būčiau pradėjęs kelt bangas aš prieš jį ten, tai mažu kulokas kai mano abu dydžio sumontuotas į tarpuakį būtų man Cha cha

nu tai iš pradžių beveik putotis pradėjau, išlipo meška iš to mundro x6, pirma mintis buvo “o *kekšė*, bus reikalų”, bet tada ramiu tonu paaiškinau savo nuomonę ir anas nustebęs ramiai nuvažiavo Apkabinimas