vemalas

Plia tos bobos tai nakui Cha cha neseniai siauroj gatvėj veidrodžius nusidaužėm su viena. Aš važiuoju, matau iš priekio atlekia vectra. Mano pusėj matau duobė prie krašto, tai iškart pristabdžiau, kad praleist. Tik bumpt ir žiūriu mano veidrodis užsilenkęs. Sustoju, išlipu, pasižiūriu, kad tik lengvai įbrėžta ir viskas. Ta glušė dar nulėkė kokį 100m, kol sugalvojo, kad reik sustot. Privažiuoju, boba išlipus ir du vaikai kokių 13-15 metų. Veidrodžio stiklas sudužęs ant laidų kybo ir tie vaikai bando atgal įstatyt. Nesigauna. Tyli, nei žodžio nesako. Duok sakau įstatysiu tą veidrodį. Įstatau, nei ačiū, nieko. Sakau nu tai kaip čia važiuojat, kas kaltas dabar. Tai sako duobė kalta. Pasirodo jos pusėj irgi duobė buvo, tai ji sugalvojo apvažiuot ją. Taip pagalvojau, man tik įbrėžė, jai suskilo, sakau nu dzin, jei norit galim pildyt deklaracija arba skirstomės, aš neturiu pretenzijų. Tyla. Susėdo visi į mašiną, ta prieš uždarant duris: kitą kart žiūrėk kur važiuoji! Ir pyst per gazą Cha cha pirmiausia k*rva išvadinau, bet jaučiu nespėjo išgirst. Tai dėjau per pėdalą, apsisukau, ir davai vytis ją. Ta pamatė, kad vejuos, dėjo gazo, per gulinčius mentus nestabdė, į kalniuką kylant ratai prasisukinėja, be posukių visur nulėkė. Biški pavaikiau per miestą ir paleidau Cha cha galiausiai žiūriu netoli manęs ta mašina stovi. Tai dar nežinau ar viską taip ir paliksiu Klasta nu bet va nebūtų boba, išlaukė vistiek momento, kad galėtų pavaryt ant manęs. Žodžiu man numušė veidrodį ir dar kaltas likau Cha cha

tomai, kodel neimanoma? manau kad imanoma, jei toks uz 26 pardavinejamas lt

tai neblyksėdavo jis, tyliai ramiai šaudydavo Blogaiprevencija, eismo saugumas, bla bla

sixeri, čia absurdas grynas. Manau teismas įrodytų, kad žmogui neapsižiūrėjus xxx kartų jį bausti negalima. Ir šiaip radaro principas yra prevencija o ne baudavimas. O čia prevencijos nėra, jei baudos vėluoja menesiais… Bent jau paukščiukas iškristų nuobaudos metu - tai žmogus susiprastų.

Sikseris>Aš irgi vieną gavau 43km/h vietoj 30. Pusė baudos 6 EUR TaipTom4s>Blogai, nes benzas Šypsena Mažai kas tokius ima Šypsena

Per 12men gali atsiųsti, abejoju, kad pavyktų per teismus laimėti.

24mėn terminas jau dabar

Vabalaz, tokios tos moterys. Cha cha Mano žmona su kaimyne neprasilenkė ledinėse vėžiose su 3er - aš jai aiškinau, kad ji labiau neteisi buvo, bet vis tiek iš akių mačiau, kad ji taip nesijaučia. Cha cha Blogai Vienu žo, dvi Moteris yra dar blogiau. Žliumbia

HC, iš Estijos baudos per kelias dienas ateina. Tai apie Estų greičius ramiai. Cha cha LT man bauda po paros atėjo irgi. Gerai Bet ten gal nežymėta buvo arba trikojis.

Kazka buvau skaites kad apjubgia baudas ir gauni maziau Nekaltas

pasizejau gyvai i hankook ventus, tai ant r17 tie grioviai jau toki striomni, ant 20 vapsie… sumasciau jamt tokia visiska tojota Juokiasibet tai ble- ir cia tas pats…ibb.co/chWxS8c

Gmc, o kuo tas benzas taip blogai? Šypsena Rafis va dyzelius kelią etikmatj Cha cha

Tom4s>Nes dyzelio liekamoji vertė didesnė, manau traukia smagiau, parduoti lengviau ir svarbiausia kuro sąnaudos gerokai mažesnės. Motorai kaip supratau visi levi JuokiasiDyzelistai geriau manau atsakytų, kiek ten jų LT 80%? Nekaltas Aš už elektrą, hibridą, benzą Taip

Ant ko mausi tuos R20? Ant Volvos?

benzas gerai, bet toks x5 benzas praglotas, pilti reikes tikrai nemazai.

Man gislaved vasariniu ultra speed buvo vasariniu padangu rasto idealas Juokiasibbz tie grioviai- ar nebus kaip visur visame- kad greiciau padangas pasikeistum. gislavedas per lietu trasoj irgi labai smagios buvo, net be to grioviu 35% padangos pavirsiaus. TV, cia gamyklinis dydis

nu siaip tie grioviai ne del grozio. ir plius, tokio dydzio gumai. sakyciau, rimta guma, rimtas ismatavimas. ant kokio tanko cia? kas per SUV’as?

xc90

nu nebent su ta barza gazuoji kaip su sportine. kad tokiam tankui is po ratu ismes platus grioviai dx vandens, tik pliusas.

Stulpas, o kuris didelis SUV po 6ltr/100km palenda? Cha cha