vemalas

geriau pasveikinkit pacaną mano su 1, už 5 valandų 44 minučių prieš metus tėvas vidurį dienos viskį gėrė, šventė pacano atėjimą Juokiasi

Pilnatis žmones daužo. Cha chaVakar dirbu, auto po langais, matau, kaip XC90 susiparkuoja šalia. Diedas išlipa ir, matau, kaip rauna man į šoną galinėmis durimis (pas Volvo taip nekūdai 90 laipsniu kampu jos atsidaro). Nu dzin, galvoju, tingiu aiškintis. Toliau, žiūriu, pradeda jie ten kažkokias komodas tampyti - ateina dar moteris tokia nesimpatiška. Ta man antrąkart į šoną tom pačiom durim įrėmė ir toliau ten kuičiasi. Cha cha Atsidarau langą - sakau, gal užteks man auto trankyti? Ta davai putotis ant manęs. ApsvaigęsIšeinu - pabraukta, įlenkta minimaliai. Vairuotojas - jo, sorry, čia žmogiška situacija, adekvatus toks. Moteris - toliau putotis, o man jau irgi principas groja. Matau, kad ginčytis beviltiška, sakau, pildom delkaraciją ir skirstomės. Ta išsikvietė policiją, bandė įrodyti kad žalos nėra. Sako, “tai aš būčiau butelį atnešus ir viskas”. Pareigūnai žvengė dobrai. Cha chaNurašiau pilnačiai. Gerai Cha cha

gerai, kad vaiko neateme Nekaltas

nu vyras galėjo nuramint bobą ir būtų baigęsi adekvačiai. Bet bobos nelabai supanta apie tas duris supranta. Aš savaja irgi auklėju dažnai Cha cha o vaikam išvis px, daužia visa jėga Cha chatiesa, kai su triperiu važiuoju, ir nėra kur parkuot, o koks bmw ar mb mandras stovi skersai arba vos ne antlinijos, tai pisu priepat ir specialiai lipu trindamas duris į jo duris Cha cha ir suprates kad neišlipu - persistatau. Bent taip nubaudžiu debilus statančius per 2 vietas Juokiasi (paskui anie verkia kad nudaužo dureles forumuose Cha cha )

Man tai abydna būna, kai aš viada stengiuosi statytis kur nuošaliau, kraštinėje vietoje, bet vis tiek išėjęs, tuščioje aikštelėje randi kokį Raplį prilipusį prie šono. Cha cha

einu kazkaip per pardes parkinga tarp masinu, kadangi senas jau Cha cha tai uzkliudziau veidrodeli truputi atlenkdamas i kita puse, suveike spyruokle ir veidrodelis isoko i normalia padeti - sustoju, gryztu zingsni atgal - paziuriu, kad viskas ok, sakau soriukas uzkliudiau biski ir tipenu toliau…islipa is kibiro veidrodelio savininkas ir pradeda aiskinti, apie ten bbs zino ka ir reiksti apie mane nuomone… suprantu kad jam reikia issikrauti emociskai, taciau kai praejus pakankamai laiko jis vis dar putojasi as apsisuku ir gryzes prie jo klausiu - tamstele turi kazkokiu pretenziju man ? vesim diskusija zodziu ar is karto pasimusam ? kvieciam kopus - atsukinejam kameras - bylinejames ? zmogelis nurijo putas, burbtelejo kad viskas ok ir ilindo atgal i buda…po siai dienai nezinau ar gerai pasielgiau Cha cha

Ten ne vyras ir žmona, ten pusseserė buvo, kuriai padėjo kraustytis. Cha cha Po to jau pildant, aš jam taip žmogiškai sakau - būtų tavo pusseserė mandagesnė ir adekvatesnė, tai tikrai aš čia nesicackinčiau. Tas sako, jo jo, ne pirmas kartas, toks jau charakteris. Cha cha GeraiFin, esminis fatorius, manau, yra žala - yra ar nėra. Cha cha

Auri, niekada nestatau prie pat kitos, bet norint prisiparkuot adekvačaiai, ir nėra vietos, o koks erelis pasistates kreivai, neištiesintos mašinos… nu blec užknisa natūraliai, todėl tenka biški prisiglausti arčiau, kad anas neįliptų per savo pusę Cha cha arba durim patarkuot jo prabangią jOdą spalvą Geraip.s. ar geras toks merikas ar turginio semkų gliaudytojo?autoplius.lt/skelbimai/mercedes-benz-s550-5-5-l-sedanas-2006-b enzinas-14617949.html

materialines zalos nulis, emocines …nu gal truputeli uzgauta ownerio savimyla Cha cha butu pasakes - nu zjbl briedis, ziurek kai eini…ozys…ir lipes atgal - buciau toliau nuejes (vis tik kaltu jauciausi) - bet jis ir toliau rekavo ir keikesi, palengva pereidamas is garo nuleidimo stadijos i psichologinio smurto ir vieso izeidinejimo faze…ko pasekoje as jau pradejau jaustis nukentejusiu Juokiasi

kaži užtektų 2000 eur variklio keitimui ? autoplius.lt/skelbimai/bmw-x5-2-0-l-visureigis-2015-dyzelinas- 14674083.html

sakyciau kad nelabai Nekaltas

visų pirma reik žiūrėt kas buvo, ar indėklai? Velenas naujas daugiau štūkos nekainuoja, o toliau indeklai, kt smulkmenos ir žiūrėk 2k išeis. O naujas, vargubau ar tiek tekainuos

Vin, reikia ziuret ar skiriasi xdrive/3er/5er variklio tvirtinimai/laikikliai periferijos ir t.t. jei ne, tai manau 2-2500 ribose stotusi.

Nenusiima priekinis stabdziu diskas. Galiu dauzyt plaktuku? Nesu*** guolio?

algiukas teigė motoras 2k kainuoja

F10 190kw 3,0d 1,5-2k Šypsena

algi, pafundk man už 1.5keu gera veikianti motora - paimu iškart.

ne variantas tada, bet kokiu atveju 3000 eur gali nepakakti

vien del taves padariau 6 skambucius is eiles autopliuse, iš jų yra 4 motorai, starines kainos 2000-2400(dar po pora šimtų tikrai nusmaugt galima), like 11 puslapių tau paskambinėt ir susirast dar pigiau Šypsenataip, buvo laikas, kai jie kainavo 3500, bet dabar jau antri gal metai daug jų yra ir pradėjo normaliai mest kainas

Suomis, zinok plienas labai ramina nervus. Man cia irgi kada draugelis skundesi- sako da nu nx, vapsie krize, rauna nerealiai ant visko, stogas vaziuoja. Tai sakau ble isidek peili i kisene, peili i dureles, macete i bagazine. Jau gal metai praeje- sake, da nu nx kaip padejo. ApsvaigęsLabai psichologiskai raminanciai veikia, metalas sugeria ta neigiama energija, vesina emocijas. Sake bicas nuo tada vaiksto su sypsena ir su neadekvaciom lervom ir tierpylom visiskai ramiai bendrauja. Cha cha