Su į parduotuves

o jei žiema, šalta lija… Baisu

dede11 toks didelis o vis dar pasakom tiki ania? Liežuvis

… man i jus paziurejus tikrai ne i parduotuve jus tystis noras kyla Ne

… vienai vaikscioti po parduotuves ner blogai, bet jau Radvile taip viska sudeste, kad net susimasciau, kaip sita iskrypima reiketu pavadinti Pavargęs

Cha cha

karočė - boba parduotuvėje yra blogis PiktasDaugiau niekada nebesitysiu su boba į šopą Ne Ne Ne

nuuuuuu kaaaa, tipa vakar issitempe mane…nuuuu… tiek xujavu tasiu, papiniku ir stringu xujingu vienoj vietoj dar nebuvau mates, o kad visus apziuret, apciupinet trunka nei daugiau nei maziau 4,5 val. nuuuuuu, ramiausia zmogu is kantrybes isveda… Piktas

Svarbiausia,kad šope ginklais neprekiautų… Šypsena

hmm… yra viena teta, su kuria reguliariai vaikštau į parduotuves - kai tik pasidaro “nebėra kuo apsirengti”. jai tiesiog mano estetinis skonis yra priimtinas, o dabartinis sugyventinis tuo ne itin pasižymi Nustebęs ir visai malonu, kai gali moteri aprengti taip, kaip TAU patinka… gal čia kalta mano užslėpta gėjiška prigimtis? Pavargęs

… man net baisu isivaizduoti, koks tos TETOS estetinis skonis Pavargęs

mhm… na mano nuomone - daugiau negu pakankamas. Taipšiaip galiu kada gyvai parodyti. mes kartu visai neblogai žiūrimės… tik į meetą tai nesivesiu, diedų gaila… greitoji daugiau trijų su širdies smūgiu vienu metu netalpina Juokiasi

… dekui, si karta atsisakysiu - nesu suinteresuota vertinti jusu suderinamumo …

Taipok, as you wish.

OT: Drovus…belaisvės kartais tampa karalienėm…žinok,kad narvelio durys neužrakintos,nors ir norėtųsi…

…a man visaj patinka su Moteris po parduotuves pasitrinti…padedu pasimatuot…o taj uzhveda Taip… …plet…gal ash nesvejkas Pavargęs???..

aha TNT pasitrint ir ash megstu kai Moteris matuojasi papinykus arba stringus kokius… Cha cha ple uzvest norisi tadu kabinoj Flirtas Drovus

vovo Mirkt zhinosiu ka i pardoshkes temptis Flirtasjei neishdegs savishki nusitempt Mirkt

taip, nukamuos Taip Ale, kokia po to graži bus… Ir svarbiausia, visks pagal tavo skonį Mirkt

Niekada su Moteris neinu, nes tada liksi atsakingas uzh visa sh… , kuri ji nusipirko. Be manes sh… taip pat priperkama, bet tiesiai shviesiai apkaltinti mane prisibijo…

nu jei tamstai 30+, tai kiek tamistos tetai? Drovus