Su į parduotuves

o ką sėdėjimas su parduotuvėmis bendro turi Pavargęs

… laisves nera - yra tik kitas narvelis Nežinau

OT: vinsenta-nenukrypkim nuo temos…

jo, aš ahuennas diedas. Taipvienintelis minusas - nemegstu vidutinio ir vyresnio amziaus moteru. alergija man.

sventesne-ar tikrai… Nekaltas

nebuk durns! jokiais budais neik! Ne Pavargęs

Girtas

vinsenta-ar tik nejaučiu užslėptos pagiežos… Nežinau

A ką tai reiškia? Šypsena

… nezinau, (Ni), nieko nebezinau … as savanoriskai save ikalinau …

Zodziu taip,vyras parduotuvej tikras stabdis,skonio neturi,nuomones geriau neklaust,zirzimo uzciaupt neimanoma,bet tarp parduotuviu yra daugybe jaukiu idomiu viecikiu,kavinukiu,bariuku,vot ten vyras man ir pravercia,bo tiem dalykam man pinigu gaila o ir vienai neinteresno po barus trintis,tai vot,as kaip ir kvieciu papramogauti,pati apsiperku,o vyrukas po trecios kavinukes jau visai sukalbamas ir jau beveik esu tikra,kad po 4 kavines itikinsiu,kad tiek kainuoja batai o ne baldu komplektas ant kurio tuos batus matuojuos,dar ta laika galima naudingai panaudot pamokslams ir itaigai,kad busiu baisiai gera,dekinga ir laiminga Taipvyras parduotuvej visgi geriau nei boba,ta crien patars tik dar labiau trukdys

…i parduotuve su Moteris eiti gybla diela ibo be nervu galima palikti Pavargęs

Taip jus ten nueje dar ir boba be nervu paliekat …

…ir be babkiu… Baisu

Oj plet plet, vaikeli vaikeli… su boba šopintis - vienas vargas PiktasGerasis terapeutas Mengele nėra sugalvojes baisesnių kankinimų, kaip kad su boba į šopą nusigrūsti… Na, čia galima padaryti analizę. Pradėkime nuo alaus skyriaus. Ar jums neiškilo klausimas, kodėl beweik visuose šopuose alaus ir alkoxolio skyriai yra nukišti pačia tolimiausiam kampe??? O gi čia vaikeli diversija yra. bobos v tyxariom sudarė kontraktus su šopų savininkais, kad alų tenais tajp toli pasleptų nuo mūsų, vyrų. Už tat jos ysipareigojusios yra pratratinti visus šėjmos pinigus visokiems niekalams baisiai brangiems ir praleisti šope ne mažiau kaip 3 valandas per dieną.

…niekada (beveik neinu)…mane davaro iki priepuoliu… Pavargęs Piktas Žliumbia

naivuolis Liežuvis kaip tu manai kam jis yra į parduotuves tempiamas Liežuvis

tai kokio bibio mus ten tystis noras kyla? Piktas

nu nx! Kanda vat kame reikalas… Žliumbia

…ash palaukiu sededamas ant dviracio…pasakau koky bambali nupirkti ir ka prie alauz ir vsio… Taip