Su į parduotuves

  1. ne taip supratote, kolega… ji ne MANO teta, ji VIENA teta Mirkt

man belieka eilini karta papavydeti Nežinau Vyras i parduotuve galiu priprasyti nebent pilnas tases parvezti… Nustebęsmano patologinis pomegis sliauzioti po parduotuves ir visu nauju kolekcioju matavimasis turbut ir gludi tame, kad mano estetinis skonis nera visai normalus… man vis atrodo, kad blogai, o kai galu gale pasidaro geda atejus i ta pacia parduotuve 5 karta , daznai nusiperku tai, kas is tiesu blogai Pavargęs… kartais negaliu patiketi kaip tokia nesamone nusipikau Apakęs nu taip ir gaunas po to daiktas kabo, a nera ko apsirengti Žliumbia…ir vel eini, mazu koks ispardavimas Niam niam Myliu

Jei koki rimtesni technikos daikta - su vyriskos gimines atstovu, nes pati toje srityje nelabai nusimanau. Visa kita - tik vienai. Ypac rubus. Net draugiu patarimu nereikia, nervintu, vis tiek visu skirtingi skoniai, o ruba perku, kad man paciai, o ne kam kitam patiktu.Va, kai kartais prisireikia sesiai patarti- tinka, grazu, gerai gerai - sakau, kad kuo greiciau uzsibaigtu sis cirkas, nes anoji jau taip ilgai viska ziuri ir galvoja. Paskutiniu metu net paciai su savim ikyru laika gaisti tose persirenginejimo kabinose, o dar jei kas salia trintusi, tikrai nieko nenusipirkciau. Siaipjau man kazkodel tai labai juokingai atrodo, kuomet matau rubu parduotuvese poras. Tie vyrukai man kazkokie tai nevisai vyriski atrodo… (Vat kiek daug prirasiau apie nieka!)