Su į parduotuves

Su Moteris į parduotuvesPavargęs

…nūūūūūūū suprantu pavasarius,reik atnaujint garderobą… …nūūūūū suprantama Moteris nori puoštis…nūūūūūūūūū sakau duosiu babkių kiek reik-būk žmogus tik aik viena… …neeeeeeee-sako tik kartu su tavim-gi tau puošiuos… Pavargęs…ir ką atsakyt-gi nukamuos… Pavargęs

aš eičiau viena… Taipbūtų ir greičiau, ir nieks nebambėtų Cha cha

aš atiduodu net savo kortelę, mašiną etc, kad tik kartu neimtų… Paskutinį kartą teko imituoti juodligę, kad neimtų kartu Pavargęs

Kam vienai, jei gali Vyras nusitempti. Jie tokie prikolni parduotuvėse būna…

kažkokistai keistas požiūris… taigi jei vieną paleisi, 100% nusipirks ką nors tragiško. kaip po to mieste su ja pasirodysi? Pavargęs

(Ni), zino kaip jam graziau kaip jo Moteris apsirengusi, ka Moteris ismano apie vyru skoni Cha cha

…taigi vistiek nusipirks,ką norės-sakai,kad patinka šitas- -praslysta pro ausis…o mieste ainu 3metrai prieky… Pavargęs

tipo, ji ne tavim? Juokiasi

… niekada netysiau ne vieno vyro i parduotuves, sese tam turiu Taip … koks ten malonumas su vyru apsipirkineti Pavargęs

Vidulka-ajoooooooo… Pavargęs

Ni o tu jos nepameti ar ji prie pavadėlio?

(Ni), tavo žmona baisuoklė? Apakęs

sventesne- Gerai Bučkis

vinsenta ir anita-nekorekt klausimai… Pavargęs

nu x zn. aš visai mėgstu pasitrainiot po shopus… juolab kai tetas domina tik mano estetinis požiūris, o ne sugebėjimas nupirkti tą ar aną daiktą, tai jaučiuosi visai gerai. moralė - nereikėjo sudaryti santuokos, dabar neraudotum. Liežuvis

Pardon, (Ni). Tai tu nekorektiškai ir atsakyk… Baisi - tai baisi. Ot problema. Užjausim visos. Arba ne. Bet neskaudės. Šypsena

Ruporai, skaitant tavo žinutes tu vis labiau mane žavi. Su tetom po parduotuves… Pasaka, koks tu geras giminaitis… Cha cha

…esmė ne išvaizdoje,o santuokos trukmėje…15m.atsėdėjau… Pavargęs

Ko tu pergyveni? Tai dar visai nedaug. A jei per daug, varyk į laisvę. Bet, sako, ten irgi nieko gero.