Šeimyninės

bbž… keistoka logika dėl šeimyninių dėdžių… man rodos normaliai stovintis vyras neturėtų jausti kažkokios naštos dėl savo šeimos? juolab ir tėvais pasirūpinti reikia, irgi našta? jų gi neišsižadėsi vien dėl minkšto balto smėlio…

tevai tevais bet visa kita- zapadlo

gėlytės, o ne v padlu

genetika užprogramuota giminės pratęsimui taškas

Tai test ja gali, bet genetika neprogramuota ta seima turet. Čia kaip kam, man niekas netrukdo gyvent, as netrukdau jiems.

Pirmiausia tai yra atsakomybė, nes jau gaunasi ne Aš, o Mes. Šypsena

Pardavei? Aš ir sakau lyg mačiau Vilniuje

Gerų acilupusiu privise, Mes, Bažnyčia, Tikėjimas, valdzia… Dar norėjau parašyt Ignoruoju

Tai žinai, dabar sėdžiu su chalatu ant fotelio ir geriu kava, eisiu Hannibala žiūrėti. Šiandien tiek planu mano. Dabar įsivaizduokime kas būtų jeigu atsirastų du prieaugliai. Juokiasi Aišku jeigu vaikai nesukelia jokių emocijų ir “užaugins valstybė” tai gal geriau maukis kondona. Kai pagalvoji Užsispyręs butas per mažas būtų, kabrika reiktų parduoti, atostogų scenarijus irgi pasikeistų, tektų pas naktibleda važiuoti. Juokiasi

Isgertum alų, gautum skersa žvilgsnį, isgertum du, skersa žodį, tris, skersai pagaliu. Bet ir judesio igautum, dėl namų, ėdalo, mašinos, atostogų, turėtum sneket ne ka galvoji, o ką reikia. Baisiau už Našarnika darbe

Svajonių ateitis. Valio

da i nx, tokia “laisve” ir gyvenima sau. Labai siaurai mastot, gerbiamieji- viskas apsiriboja teliku, ir alum.

Vakar su pacanu alfa ardem, prieki visa nulupom, isplovem, susukom ko truko, vakare alaus, fule ziurejom. Zmona prie zidinuko kimarino. Fyg žino, ne daug geriau ka sugalvociau kaip geriau laika leist.

Nereik visus ant to pačio kurpaliaus… Vieni sutverti šeimai, kitiem geriau be vaikų. Svarbiausia žinoti, ko nori Gerai

A-1 čia jau tu siaurini, gerbiamasai. Gal mažai aplinkui tėvelių ar mamyčių, kur viskas apsiriboja teliku ir alum? Ir iš paskos dar du - trys tokie patys deb.ilai auga. Užskaitau gyvenimą sau, viskas okey. O kaip vyrui tai išvis pjbat, gali 50ties kokiai 25metei vaiką užstatyt, jei apsigalvosi ir pinigų esi prikaupęs Cha cha

As is turistu per visa vasara tik 1 vieninteli normalu simjanyna mates. op op 10 ryto jau visa seima ant dvirku. jokiu edimu po puse dienos ir kitu debilumu. visi kai armuchoj kiekvienas savo reikalus susitvarke. sake telikai jiems nx. ir bicas kazka pastoviai veikia, tai rybacina, tai begiot varo su savo tais 3 vaikais, tai dvirkos, tai i miskus. kad ir mamka ju neatsilieka. vaikai normalus, kulturingi, o ne minibaradatu zagatovkes. ir babkes cia ne prie ko, ans mokytojas. bet tai kiek tokiu? daugumas viena ar kita forma seimoj degradave.

As su seima, brolis “gyvena sau”…savi pliusai savi minusai, kartais as jam pavydziu kartais jis man. O ziurint i toli, tai nemanau, jog smagu vienisam senumui but…aisku kaip ir nera garantijos, jog uzauge vaikai pas tave neateis dar pensijos atimt Cha cha

Ble, žvengiu, galvojau bus kažkokių išvedžiojimų - pasirodo, užtenka anksčiau keltis, sportuoti kažkam priimtinus sportus ir tampi pavyzdine šeima. ŽliumbiaPlatūs akiračiai. Juokiasi

Auris Cha cha “Normali” šeima pagal pagal gerą kurpalių Juokiasi

Bet tai kai…vertinat apie seimos modeli is uzduhintu Vyras gyvenimo…vat as pavyzdziui…pasakiau kad eisiu siurbti kambarius, isnesti siuksles ir skalbtis…vsio, ka noriu kaip noriu taip ir darau…galiu net is pradziu issiskalbti o jau po to siukles nesti… Ufff