Šeimyninės

Tai apie ką aš ir kalbėjau pirmam komentare.

gali buti pakaitalas Sharanui jeigu turi 2 vaikus. Jeigu turi 3 tai R visai ne i tema. Visada turesi uzimta 3 eile, kai Sharane antroj eilej 3 sedynes . Sharano didelis ( ir tikriausiai vienintelis Cha cha ) kitas pliusas pries R kad durys slankiojancios Gerai pats jau apie 100kkm prasukau su paskutines kartos Sharanu, nelabai kuo yra skustis. Tik tiek kad VW Cha cha

aina nx, bet tai bled- trys pataupyti gandonai, realiai packa gandonu skiria nuo vazinejimo sharanais ir kitais siaubais Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Pas mane 3 vaikai sedi antroje eileje be problemu, tik kartais pakeitaliojam, zmona i gala vaikas vienas i prieki, nes prie mazos mergaites nori salia sedeti. Trecia eile naudojam, tik jei daugiau nei 5 zmones turi vaziuoti. Turejau sharan, net nesilygina sitos auto.

Sienna blemba didele, per mano bernvakari 9 snukiai px nx tilpo Cha cha

Nakčio Juokiasi

Bet tie 3 nepataupyti gandonai kiek gero laiko suteikia. Aisku pas mane pirmi dvyniai gavosi su Jacko Danieliaus pagalba, bet kai tapo aisku, tai norejau. Antras kartas or trecias vaikas, zaidem mergaites loterija ir laimejom Apkabinimas. Tai tu gandonu dar like yra Šypsena

Tai subadyk juos ir nakciui padovanok Mirkt

bbz hebra, as gi su zmonem dirbu visa laik. ypac gerai tai ant turistu matos- atvaro cia tie su seimom, kaip taisykle bicai jau gerokai pridusinti. kartais ziuriu tiesiog sedi pavesinej su telefu, nieko nedaro. ir zytucha pas juos kazkokia leta- kol issijudina ryte visas taboras, lauk kol paes visi, o dar ir vaiksto letai, turi jie taikytis. man elementariai butu ant to gaila savo laiko Cha cha as darau tai ka noriu, kas man patinka, uz nieka neatsakingas, viskas tik man. Cha cha edu ka noriu, muzona klausau koki noriu, varineju kur noriu. as net uzsilenkt baimes jausmo neturiu, tai irgi atpalaiduoja. ir tai man izmienos kiekviena miela diena, kad dar mazai kur buvau, ar ka nuveikiau, kad teko rinktis ar knyga kokia temine paskaityt ir toliau sau kokia issikelta problema gvildent, ar su dvirka i klp numaut. Juokiasi ar wilno i kokia expedicija issimest. as savo viso shito niekaip ne uz ka nepaleisciau, nes dar tektu ir daxyuja lawe mutint, kad nuo saves savo gyvenimo dali nusukt, ir laika zudyt dirbant, man tai tas bimbinejimas yra gyvenimo prasme. Cha cha

bled as db tokia atkarpele papludimio susirades (draustinyje) kur toooooks minkstas ir purus baltas smeliukas Girtas kasdien psdinu ten pietu miego bent valanda numigt. Juokiasi ar knyga paskaityt ir numigt. po to nusimaudyt nu tiesiog aina na kaij zeba ten gulet, taip minksta ir silta Juokiasi da bangu musa. Girtas a ka seimyniniai- ofisuose sedit, barates cia, mutinat ka Cha cha

Pala, ble, ziema ateis, kur dingsi? I silumine trasa?

realiai tai joa, ciuju net silumine teplotrasa butu geresnis scenarijus Juokiasirealiai bet kas geriau ir lengviau, nei tiems seimyniniams Juokiasi

Kaip cadillacas gyvena?

xyu znajet

a jus ji matot kas? Juokiasi

Nu su R paprasta - tik paklausk ko ir gausi atsakymą kad bėk ir neatsisuk. Tai vat ir populiarus Cha cha

Būt įdomu pažiūrėti, kaip aukštesnė egzistencijos forma bankeliams mokėtų, jei nebūtų babos kambarių nuomai. Cha cha

O kam tu jį šitaip kankini numetęs, padovanok per Kalėdas televizoriui, gerą darbą padarysi

as ji pardaviau

Ką aš su juo veiksiu. Juokiasi