Šeimyninės

Kaime uz 4 namu Lionginas gyvena 86m. Vienišas, draugeliai išmirė. Kalbejau prieš savaite, sako jau 15m rauna stoga, neturiu nieko is artimuju, nei vaiku, nei anuku kam galeciau koki pydisa duot, vien kad aplankytu. Net norisi greiciau nusprogt, nes priprates visa gyvenima prie judesio, bet jau sanariai nebevelka, taip ir širdžių vienas namuose vienatvėje. Suomis Cha cha

tai vadinasi neisglebimas ir bendravimas seimoj. tevas ten kaip matau jiems geriausias draugelis, nesedi kiauras dienas pavesinej su alaus bonke, tipo uzsipises nuo visko.

vaikai geriausias dalykas gyvenime kuris tik gali but. taskas

Nakciau, tai tame ir esme, kad 3 spinagryzai gali buti 3geri draugeliai, su panašiais pomegiais. Bl turiu pazystamu, kurie konkretus bankomatai spinagryzams, jiems tik duok eurus, ties tuo ir baigiasi santykiai tevo ir vaiko Nežinau

Vyc, vat čia aš pilnai pritariu. Cha chaDr., generalizuočiau tik, kad šeima gali būti nusisekus ir gali būti nenusisekusi. Jei šeima yra tvari (Rapliui patiks šis pavartotas žodis), tai nežinau, kas gali būti blogai. Cha cha Minusų nematau jokių, manęs šeima neriboja išvis, nesėdim po darbo vienas kitam į koją įsikibę, jei nesinori. Cha cha Jei norisi - sėdim. Cha cha

svarbiausia, kad tie kur neturi seimu tai nei vienas nedegradave (viena ar kita forma ) Cha cha

tai nereik leist kad ant galvos uzliptu, jei pats be tikslo trynies, tai tuoj motera sugalvos, ka tau veikt. tas pats su vaikais -kaip ishsiauklesi taip turesi.gali eit is paskos ir viska paduot, sutvarkyt, viskuo pasirupint, nes nugi vaikui sunku. paskui ir turesi visalaik padet, pidisoka pakist, iki pensijos cigaretes pirkt. bet is pricipo, jei nemoki (nenori, negali) suvairuot savo gyvenimo pats-visada atsiras, kas uz tave mielai tai padarys, tik greiciausiai, ne taip kaip nori tu.

Pasakysiu viena, kad jei iki 40m neturi vaiku, tai nx ju ir nebeturek Juokiasi

dr. man 40, o sunui siandien lygiai 11 menesiu. gryztu namo, tau jau prie vartu pamato masina ir i palange isikabines “tete, tete, tete…” ieini per duris, tai ant keturiu skuta kuo greiciau ant ranku . Axujenai Gerai Cha cha

Vycia, turiu krikstadukra 4m. Pazaist ok, bet visa kita jau ne man, dabar su zmona pakalbam, kad atejo musu laikas ir darom ka norim, o ne ka vaikai nori Cha cha

viena tiesa Taip Gerai

tai dukrai mano 4.5m .ten toks judesys su ja, kad mane irgi fiziskai issunkia per pora valndu, bet dziaugiuosi, nes aktyvi, viskuo domisi, viska bando: soka, dainuoja, piesia, lipdo, sodina, laisto, sluoja, valo… nesedi kaip meme su seile nubegusia Cha cha migdyt irgi nuo valndos iki 2. reik ir paskaityt, ir pasipasakot kas per diena buvo, koks planas rydienai, tada reik apsikabint , pasimyluot. kartais irgi galvoji “greiciau tu miegok”, norisi eit kaseka ipust ir i lova paciam, bet cia tokios trumpalaikes emocijos. visumoj tai nekeisciau i nieka tokio gyvenimo. mes su zmona iki vaiku pagyvenom sau neblogai. pakeliavom, pasitusinom, pasirupinom buitim pilnai. dabar del vaiku gyvenam, be be jokio diskonforto sau

tai tu dr jaunas budamas aDvargai Cha cha

Man 37, bernam jau po 8 metus, o mergaite uz 2 dienu metukai bus. Tai labai fainai, kaip sako vycia, keturiom laksto paskui, stojasi, kad pakelti. Jau pasako teti. Didieji kai reikia ja kazkiek paziuri. Prie uosvienes visi vaikai iprate, kai norim dviese pabuti, nuvezam. Tai mociute laiminga del anuku, jie patenkinti, kad pas mociute, o mes, kad dviese likom Cha cha Dabar toki dar plana rezgu, salia saves per gatve sklypai keli yra, tai apdirbineju uosviene, kad jai ten nama pastatysiu, bet ji buta parduoda ir man pinigus duoda, o namas ant zmonos kabes, jau lyg ir pasirase. Tai dar daugiau praspresciau reikalu, kai vaikai galetu pesciom pas mociute eiti. Nusipirkciau laisves papildomos Juokiasi

žiūrėk, kad klaida nebūt su ta uošviene po ranka Cha cha

Matau su masina nepasimokei JuokiasiBrisiau, na kaip ir taip, nuo 26m. Nors vargo nebuvo, gyvas gime tai be problemu. Nors bendrai uzpsdavo eit i darzeli, vis kam nors malku uzmesdavo.

dr, as tai pergyvenu kad maniskis nebutu “piktas vaikas”, nes sveikatos tai kaip pas arkli Cha cha Dukra auksta ir kudute, o tas ir aukstas ir galingas toks, kaip tankas eina visur, man islaikyt reikalu yra, zmona tai sake viskas jau, nebeislaiko jo Juokiasi

Vycia, tai kad visada kai nueidavau, aukletojos sakydavo, kad duodavo i bliuske ne is lempos, savigyna arba daknisdavo Cha cha

dr, nu tai viskas normaliai, taip ir turi but, as tik bijau kad jegos pas ji dabar jau gausiai, o jeigu toliau taip augs tai bbz kas ten bus Cha cha va foto , dukrai 4.5m -16kg, jam 10 menesiu 10kg+

As skaiciavau, kol mergaitei bus 18 man 55, tai daugoka. Yra sklypas ir susijungtu kiemai, bet noriu toliau ja biski ikisti, butu koks 200-300 metru. Nenoresiu nematysiu.