Šeimyninės


Šeimyninės

man ziurisi sitie R. idomu kodel jie tokie nepopuliarus

kaip tau negeda tempt kažkokias tojotas, atliekų krūvas į bmwistų sostinę - lietuvą.

Kazkas nupirko is klientu ta sienna, neradau savininko, tai parveziau ja. Vos i kampa gavusi, sveikais airbagais, bet palyginus vaziavima situ dvieju autobusu, tai MB visa galva auksciau. Trasoje su MB 160 vaziuoji, net nesijaucia. Sienna jau tokia karve, nestabili kazkaip gaunasi. Nezinau, kodel jas myli. As pardaviau GL 2012 metu ir nupirkau sita R. Uz GL gavau 20 sitas gavosi nepilnai 9. Zmona belekaip patenkinta, nes vietos gale daugiau, vaikam patogiau laipioti, nes zemesnis. Vaziuoju i gamta, tai pasikeliu niekur nekliuva. Dviracius gale sukabinu, subine nenuseda, nes airmatic. Aisku modelis senas, bet kol reikes vezimuka veziotis, kedutes vaiku, tai nekeisiu. Tiesa viena tvarkiau amortika, nes leisti pradejo, 200euru, bet jau ir rida 117tkm, tai negalima pykti. Sienna desiu i pardavima uz 9900 ir parduoti noreciau uz kokius 9500. XLE rida 80k myliu, gal kam idomu.

situ nauju nebera, pralaimejo tojotai musi.

Sitiem MB yra rida esme, jie vaziuoja be problemu didesniu iki mazdaug 180k, tas pats ir su GL ir ML, tai juos reikia speti laiku parduoti, nes paskui gaunasi, kad remontai brangus, o masina pigi.

Pagrinde, kad iki fl R’ams byrėjo viskas iš eilės, tai todėl ir nerado savo vietos. Fl daug geriau viskas. Yra įdomus ir retas paukštis R63 AMG, greitam vaikų pristatymui į mokyklą.

kiek zinau dar ir longas yra R klasej

zhakai, o kas ten tame merse gali byret kas nebyra gl’ui ar s ar e klasei? Cha chaelektronika, kompai is esmes tas pats, varikliai, dezes tas pats. Pagalvės irgi tokios pat. Is čia išplaukia kad visi mersai byra. P.S. vyriausias, kodėl ne i de rinka stumi ta sieną? per sena?

Tai pas mane sitas ir yra longas, todel gale vietos belekiek. Buvo dar puske vaiku atvaziavus pagyventi savaite, gale i trecia eile pasodini ir visi laisvai sedi, niekas nesiskundzia Gerai

tai turetu tokam vagone zutekt vaikams vietos. man tik biski fobija tose sepynvietese, nes kai atlenta trecia eile, tai sedi praktiskai uzkart uz stiklo. kazkaip atrodo kas i gala durtu tai visas smugis tiem kas gale sedi tektu

Kokiam GL bent aukstai sedi, sitam gal jau butu liudniau… Dar gi yra variantai universaluose kur keleiviai atbulom sedi, tie bent spetu pamatyt kokia auto atlekia Cha cha

R neperka, nes daugeliui jis labai baisus ir sako nepatikimas. Papasakok apie Sienna: kurie metai, fwd?

As daugiau apie R’a zinau, nei apie sienna. Del to, kad nepatikimas, tai sunku kazka pasakyti, nes jis ta pati platforma kaip ML/GL, vaziuokle tokia pati, varikliai tie patys, elektrine dalis vienoda, ratai vienodi. Nematau kodel kazkas pas ji turetu byreti daugiau, nei pas anuos. 2011 FWD XLE, net nezinau ka pasakoti apie ja, daugiau. Didele, vietos belekiek, 8 vietu. Manau jei poreikis yra, tai visai nieko auto. As nesu pardavimui ju pirkes, chrysler T&C imdavau visada ir juos labai gerai pirko, bet ir siennas visada gerai pirko.

Maskvoje bičiulis su FL šituo belekiek prasuko. Bet nelabai patenkintas, problemų daug buvo.

Nepatikimi benzai tie 3.5, o Ras nuo gamybos pradžios toks man dramblys apie bbž ką už brangiai kai nauji buvo Gerai Apsimoka imt iki šito keturkampo priekio. Pavasarį draugui ieškojom dyzelinio trumpo… po gal 6ių apžiūrėtų paėmėm gerą 09 tų už 5.5, o po metų t.y 10tais išėjo šitas fl su šitu snukiu ir iškart kaina tokio pat grubiai nuo 10… Šiaip daiktas Gerai ir iškur tos pasakos qpie viskas byra? Čia kaip tik dar tikras senas mersas ir jei pardavimuos būna po puse liamo ridom, vadinas gal laiko viskas mersiškai?

Variklis blogas iki tam tikrų metų, lygiai taip pat kaip ir 5.5, pagal kodą galima pasitikrint

Ne pasakos apie patikimumą, pirmų metų gamybos dar kai jie nauji buvo, tai ko bepaklausi, kur bepaskaitysi visi kritikuodavo dėl išlaikymo kaštų ir ten tas laikotarpis kaip išėjo nebuvo patikimiausia Mersų era. Pagrinde puliuojanti elektra, dėžių problema, pakaba ir kaip jau sakė varikliai. Šiai dienai gal mažiau aktualios problemos, nes dalių/išlaikymo kainos kitos. Bet kol buvo naujas/apynaujis, tai nebuvo pigu. Aš kažkada prieš pirmą vaiką norėjau nupirkt žmonai, tai pasiklausius ašarų vieno turėjusio nuo naujo ir suabejojau po to, nors jie man kaip pakaitalas visiems sharanams visada atrodė Gerai

Tai su pirmaisiais gal ir buvo bėdos, nes tie kur apie 10’ tai nelabai jau keliantys galvos skausmą

117kkm laikas byreti MERSUI! Šypsena, nu i nx toki mersa tada.