Sapnai (reikšmė, etc.)

Toks Sizifas buvo (graikų mitologijoje: http://lt.wikipedia.org/wiki/Sizifas)

Tapo priežodžiu sunkų ir/ar beprasmį darbą vadinti Sizifo darbu.

As tai tikiu sapnais…ir ju reiksmemis…visada jei ko nors idomaus susapnuoju skambinu mociutei ir klausiu ka jis galetu reiksti…Liežuvis

o as vat pries kury lajka niekajp neuzmigdavau. tixlew bijodavau miegoti. nes buvo tjp kat pradedu jau snausti ir girdziu spengima ausyse ir niekajp negaliu pabusti. karta sapnavau kat noriu islipti pro kambario langa ir atsistoju ir lipu ir galvoju nepabusk bo nukrisi ir pabundu lovoj. dar sapnavau kad guliu savo lovoj ant pilvo ir kazkas mano nugara spaudzia ir as negaliu atsikelt ir ausyse spengia. krc visi sapnaj vyko mano pacios kambary man miegant lovoj Ne ir blemba bajsu, nes karta sapne kaklas persisuko ir negalejau nej pajudet is lovos nej pasukt galvos,.
ka cia rejskia???

Ir dar buvo tjp kad nuo spengimo galvojau trux bugnelej ir stajga kazkas mane mete i priesajs stovincia spinta ir tranke ilgaj , dauze mano galva, o as niekajp negalejau pabust. Liūdnas

Greičiausiai tai liudija apie tam tikrą miego patologiją. Jei kartosis, rekomenduočiau kreiptis į neurologą, o dar geriau - į miego sutrikimų centrą.

Sapno turiniai tokiu atveju ne pats svarbiausias dalykas, nors jie ir baugina.

na kas keisciausia tai as dabar tiesiog palieku telika ijungta ir man tokie sapnai nebesisapnuoja. bandziau isjungt ir vel buvo… Nežinau

pastatyk vaizdo kamera ir mums parodyk Šypsena . tikrai kazkaip keistai

Na bet kai kuriu sapnai tai as Apakęs …tokie aiskus Apakęs . Jus - pranasai …ne kitaip Šypsena .Ir sau ir kitiem .
MAno tai “suvelti” , neaiskus, o ir prisimenu atsibudes tik koia 1 min Juokiasi .GAl ir gerai , nes jei jus isties tokius sapnuojat , tai Apakęs .
Man tai nervina tokie, kuriuos atsimenu,bet jie dar ne po viena karta sapnuojasi,Tai vargina, pabosta…ta pati filma ziuret po n kartu Juokiasi lyg fantazijos trukumas…

nej cia kokie pranasai nej ka… o man tj patinka sapnuot bet tokias lempas ir ilgaj Juokiasi tik gajla kad nedaznaj tokie sapnaj atkeliauja… Girtas

kazkada domejausi tuom.bet pastaruoju metu visishkai neprisimenu savo sapnu

Mielieji, jei jau cituojate, palikite tik vieną žinutę, į kurią atsakote. “Paklodės” trukdo wap’intojams ir “apsunkina” puslapį.
Taip kad venkime, prašau, šito. Kaip ir “tuščių” komentarų, primenančių šunų “atsižymėjimą”, kurie perteikia tik vieną idėją “ir aš čia buvau”Nežinau, bet nepasako nieko naujo, informatyvaus.

Knew Gėlė- dar namų tema - vienas epizodas, kad grąsinu žmogui, (sapne - vyskupui) galinti jį šanšažuoti ir valdyti (noras valdyti situacijas?) ir po to bandau užtrenkti jam laukujas duris prieš nosį, kertu per ranką su durimis, jis kiša kruviną ranką į vidų, aš ją lauk ir vėl bandau trenkti duris.Realiai - ant to žmogaus aš pykstu, sapnas irgi visas pykčio padAže. Bandau atsiriboti? tokie visokie kontaktai neišvengiami, stengiuosi ignoruoti, bet realiai pykstu.

Jungistiniame požiūryje sapnai atspindi objektyviosios psichikos (taip vadinama pasąmonė, kolektyvinis jos aspektas) požiūris, manoma, kad sapnai "nesivargina" pranešti to, kas mums ir taip (sąmoningai) žinoma. Pasąmonės "žinia" - kompensacinė, atsverianti sąmoningąsias nuostatas.
Ir, aišku, sapnas yra Tau ir apie Tave. Ne apie kitus. Taigi: kažkas, kas, matyt susiję su Tavuoju santykiu, požiūriu (greičiausiai, tai būtų pykčio jausmas (-ai)) veržiasi į tavo sąmonę ir kad ir kaip mėgintus neįsileisti, vis viena prasprūsta.

Galbūt sapną glima suprasti kaip žinią, kad kažkaip kitaip galima būtų elgtis su savo pykčiu. Gali būti ignoravimas, slopinimas ne visuomet tinkama reakcija. Paprastai nuslopintas ar tiesiog nuslėptas pyktis tampa gana destruktyvus mūsų pačių atžvilgiu.
Aš tai svarstyčiau šia linkme - kaip galima būtų kūrybiškai spręsti pykčio problemą, ką galėčiau padaryti, kad būčiau laisvesnė; gal galiu pasukti atleidimo keliu; gal galiu panaudoti pykti kaip savo vidinę jėgą ir padrąsinti save išsakyti savo jausmus, įtvirtindama savo vertybes; gal galiu išsiaiškinti sau ir įsisąmoninti daugiau apie savo lūkesčius iš žmonių ir savo nusivylimus ir galbūt tapti vidine prasme lankstesne
ir taip toliau, kelių - begalė, svarbiausia - rask savo.

Gėlė

tavo atveju priezastis gludi visai kituose dalykuose, pati zinai kokiose, koreguok gyvenimo budaMirkt

Gėlė ačiū, reikia pamąstyti…
ir dar - ką siombolizuoja arklys? žudomas? žiauriai… sužalotu stuburo (ta prasme prie uodegos) galu ir paliktas nusibaigti? atrodo kad žviegiau jau realiai balsu “nušaukit” Liūdnas visą naktį kartojosi to arklio epizodai - arklys, kažkur einu, kažką darau ir regis vėl grįžtu prie arklio… Liūdnas bandau šerti šienu, ir matau kaip jam blogėja…
internete radau, kad arklys - vyriškumo simbolis, darbo Apsvaigęs

Sakyčiau, arklys sapne galėtų būti labiau apie instinktus. Apie kažką labai vitališko.

Hm:/

Skaitau reikia pamąstyti kur čia tie žudomi instinktai Gėlė ačiū

Pasitikslinau - žirgai gali simbolizuoti seksualumą.
Svarbu koks yra visas sapnas. Dėl ko ir kas arklį sužeidžia.

Apakęs be priežasties. gal kaip nereikalingą? tiesiog pradžia tokia - einu (kaip visada sapne - pažįstamas kiemas, daržinė, daržas, tvora ir palei tvorą arklys, kuriam perpjautas nugaros galas, virš uodegos ir kažkas (lyg ir brolis?) aiškina, kad kitaip jo nužudyti negali, o taip perpjovus - nusibaigs pats. manyje skausmas, kažkoks draskymasis viduje, sukus apsukus einu prie jo, lyg bandau šerti šienu, matau kaip jam nuo to tik blogiau (toks pusiau paralyžuotas stovintis, nutįsusiu pilvu, paskui guli) ir pradėjau klykti “nušaukti geriau šitaip nekankinę”. bijau kad nubudau nuo savo laukinio balso…

as dazniausiai sapnuoju aoie ka mastau daznai:0 paskutiniu metu nebesapnuoju arba nepamenu visaiLiūdnas kartais prisisapnuoji tokiu kosmaru kad tikrai nejauku buna Liūdnas sapnai tai musu pasamone kzkur skaiciau Cha cha ir as tuo tikiu,gal kartais kzkiek iskraipyta,bet tai musu mintys ir jausmaiŠypsena

kažkada, gana senokai, prieš keletą metų lankiausi pas savo pusseserę ir ten man labai nepatikdavo miegot po vienos nakties kai susapnavau siaubingą košmarą, net dabar prisimenu tai šiurpuliukai nubėga nugara…
Aš atsikeliu iš lovos ir einu į vonią, vonios durys tokiam ilgam siauram koridoriuj o tas koridorius veda į virtuvę. Ir aš sustoju prie durų ir atsisuku taip į to koridoriaus pusę, ne į duris, ir tada matau, kaip link tos virtuvės tartum atsiklaupęs, bet žemės neliesdamas atskrenda mano dėdė, ir jis tiesia į mane rankas, o pats visas labai baisus, veidas pamėlęs, akys išsipūtę ir jis žiauriai juokiasi. O mano rankoj iš kažkur atsirado šakutė ir aš pradėjau jam badyti su ja galvą, nebuvo nei kraujo, nei nieko, tik šlykštus jausmas kaip ta šakutė susminga, aš ją vėl ištraukiu o mano dėdė vis juokiasi ir bando mane pasiekti…ačiū Dievui greitai viskas baigėsi ir aš pabudau.
baisu man kiek, net nenumanau, ką tas sapnas galėtų reikšti Ne

o šiaip keista, bet ir gyvūnai sapnuoja Kvankt?
aš turiu du mažyčius šuniukus ir katę, ir kai jie miega kartais pradeda keistai trūkčioti, blaškytis…girdėjau, kad tada reiškia, kad jie sapnuoja

o dar, kažkur perskaičiau, kad jei nenorit košmarų sapnuoti, reikia suvalgyt prieš miegą gabalėlį olandiško sūrio Cha cha