Sapnai (reikšmė, etc.)

Ir kaip tau baigėsi? Išsiskyrei? (atsiprašau už klausimą).
Aš krantą pasiekiau. O ir meilužių jokių nėra… čia manau manyje esanti aš veržiasi laukan… manau kad tai lyg dvi aš, kuri viena nori vieno kita kito…

o as sapnuoju vieninteli dalyka…kad nuo kazko begu! Visada!KAzkaip jau keista net darosi…Šypsena

daznai sapnuoju mirusi savo teti…
karta sapnavau jog kalbames telefonu nors esame salia vienas kito, ir dar moku pinigus kad galeciau su juo pakalbeti, o jis lyg tai kakzokiam kalejime sedi. dar sapnavau toki musu pokalbi, kai as jo paklausiau kaip jis “ten” gyvena, o jis man atsako “negerai man cia, laura, negerai,”…sapnuoju ji karste, negyva, gyva…i kapines vaziuoju, tad nesuprantu, kodel taip daznai apie ji sapnuoju, gal as per daug apie ji kasdien galvoju? vargina tokie sapnai ir pabudusi is tokio sapno jauciuosi lyg isgrezta Liūdnas

Per paskutinius kelis menesius labai ryskiai tris kartus sapnavau “pasaulio pabaiga”, primakar puse pasaulio uzzsalo del amno kaltes, bet ten dejos negeri dalykai, todel sazine neuzgrauzeCha cha antra kata buvo viesulas kuris suniokojo puse vln, nuo to viesulo pasaulis susisluoksniavo, dalis jo pasidare mirusi, per paskutinijy pasaulis paniro i pozemi, is kurio issikapste tik vienetai, sitas idomiasuias, cia buvo sodai, ir du blogi zmones su kuriais as kovojau, sviesiaplauke melinake su kuria keliavau po miskus, ir nukeliavau i… mokyklos laikus, cia buvo du blogi mokyklinio amzais jaunuoliai, su kuriais irgi kovojau…tada nukelaivau i darzeli, kuriame miegojau toj iskleidziamoj lovoj, turbut su at melynakeŠypsena, uz duru buvo tamsa ir kazkas labai blogo bande isiverzt, o as duris laikiau, bet ats blogis ne manes atejes buvo manau…
priesistore 2006 meto, teko buti apsestu, ir seip susidurti su ivairiom jegom, kurios gana aiskiai apsireiske, susipazinau su tuo kas stovi uz amnes, pradejau matyt kas stovi uz kitu, pamaciau ka zmons sukuria ir kaip nemato ir nenori su tuom kovotNekaltas

dar vienas sapnas
šianakt taip keistai sapnavau didžiulę upę garmančiu sūkuriuojančiu vandeniu, tokia mintis Dauguva, ėjom kartu su drauge, ir prie upės išsiskyrėm , nes nenorėjom eiti tuo pačiu tiltu - tas kur rodo ji kad eitume - aukštas, gražus, bet žymiai platesnėje vietoje, o aš noriu virš siuresnės vietos vandenų eiti… prieinu prie kranto - reikia lipti laiptais žemyn, paskui baigiasi laiptai, kabarojuosi tinklu dar su krūva žmonių…
brrrr… matyt vėjai nuo Dauguvos atnešė jos kvapą

ir antroji dalis nenutrūkstamai - mano tėvų namas kaime, vaikštau kažkokie užkaboriai, laiptai, aukšyn - žemyn, daug žmonių, mano buto mieste kaimynas su šuniuku…
užeinu į "savo kambarį" - verandą (vėl maža erdvė, daug šviesos), ten mano ex-meilė, ten nakvojęs, nepatenkintas kad lova iširo… iš tikro - trys dalys - kaip pufikai išsiskyrę… patalai putlūs išsipūtę… ir jis nepatenkintas, net neatsisuka, kažkur greta dar kažkokia moteris, lyg ir jo žmona… (jos nematau, tik "žinau")
einu vėl laiptais užkaboriais, užeinu - tarsi kokia įstaiga, keletas moteriškių ir man aiškina kaip turėčiau tai jo "žmonai" išaiškinti kažką… ir mano griežtas balsas "čia jo apsisprendimas, ne jos"

Vanduo - jausmai, pasąmonė, man norisi saugumo… taip supratau? o tie laipiojimai laiptais? kopėčiomis, tinklais? namų užkaboriai? - mano sielos kertelės? lūžusi lova mano namuose žmogui, kuris nutolęs? nu bent iš vienos pusės ?

liko toks slogutis iš sapno… gal vėjai išnešios…

na kaip tik sian vienas fizikos destytojas, kuris praktikuoja psichologija sake, kad sapnuose esantis zmones, veikejai, tai yra jusu dalis, tai esate patys jus… tik atskleidziamos kitos jusu savybes , ipatumai, jausmai… Cha cha na keisciausia buvo man kai sapnuoju koki grazu sapna… pvz, kad su pana vaikstau… netiketai pradeda kokios atomines bombos ar raketos lakstyti… tankai vazineti pradeda… arba kazkada sapnavau begu nuo vagies ir staiga atsiduriu laivia, audra… ir tas laivas mezioja dydziuli astunkoji Cha cha tada ta astunkoji mano pagalba nugalejom … ir vel as toliau begu no to vagies… Cha cha tada sustoju, nes pavargau begti… vagis pasivijo… sako duok kuprina… as sakau gali imti, bet ten visvien nieko nera… o vagis tik -a… aisq… na tada ka darysi… ir nuejo Cha cha Cha cha buvo geras sapnas Cha cha

as tai kelias naktis is eiles sapnavau… pz nesijuokit kad gelbeju pasauly. Cha cha zinau durnai skamba… ir kad labia daug zudau matau kaip zudau kitus su peiliu paduriu ir pan… pz cia ziauru… taip buna kas koy menesy ar pan

gal tai ka reiskia???

Mareikai,
gal ir reiskia ka nors. gal tas sapnas tiesiogiai nieko nepasako, nepranesa, kad kazka nudursi ar panasiai, tiesipg gal tokiu budu Tau perduodama informacija, kad greitu metu turesi del kazko kovoti ar stengtis. Šypsena

jauciu teks pakovoti kad iseitu teigemas lietuviu Cha cha

Marekai, pradėk jau dabar - pamėgink rašyti čionai be klaidų.

Tokių sapnų, kaip Tavasis - labai dažnai pasitaiko, šioje temoje irgi yra užrašyti keli.

Dažniausiai tokie sapnai būna, kai budrioje būsenoje yra daug įtampos, vidinių ar išorinių konfliktų, nerimo. Atidesnis žvilgsnis į sapno turinį gali padėti susigaudyti, kokie yra pasąmoniniai įtampos, nerimo ar konfliktų šaltiniai.

Tikiuosi, slogutis jau išnešiotas.

Bandyk žvilgterti į sapną lyg į filmą. Kokią mintį, žinią juo siekiama perduoti?

Tiltai sujungia krantus - simboliškai jie perėjimo būdas, vieta. Svarbu pats perėjimas, koks tas tiltas. Taip pat svarbus momentas - sapno Ego (taip pabrėžiu, kad nesitapatintum vien su sapno aš suprasdama sapną) nori eiti ten, kur trumpiau bus virš vandens. Gal tai reiškia baimę to, ką reprezentuoja upė, vanduo? Ir tuomet sapnuotoja leidžiasi žemyn, su krūva žmonių įkliūna į tinklus…

Laiptai, lipimas - dažniausiai apie tikslų siekimą. O kartais tai nurodo vidines erdves - leidimasis į namo rūsį paprastai susiję su tuo, ką simbolizuoja rūsiai - pasąmonines, pamatines erdves. Lipimas aukštyn - dažnai siekimas racionalumo, atsiribojimas nuo "apatinių" dalykų.

Antroji sapno dalis tokia, kad norint padėti Tau jį suprasti, reikėtų žinoti gyvenimo istoriją. Kiek teko suprasti iš čionai - kelia tam tikrų hipotezių, bet siūlyčiau aptarti tą sapną "gyvai".

O aš šeštadienį labai laukiau vieno svečio. Naktį prieš tai sapnavau, kad labai jo laukiu. Ką tai galėtų reikšti? LaimingasDrovus

MrFroid, o nepasakysi pats?

Užtat ketvirtadienį aš sapnavau tave. Tas “tu” buvo labai mieguistasPavargęs Ir panašus į kažkokį aktorių.

mąstau raštiškai… mano pasirinktas tiltas - sunkus ir tvirtas. Drovus ir siūbuojantis po kojomis…
Kuo skiriasi Aš ir Ego?

na- aš aukštyn -žemyn daviausi ištisai…

[quote]Antroji sapno dalis tokia, kad norint padėti Tau jį suprasti, reikėtų žinoti gyvenimo istoriją. Kiek teko suprasti iš čionai - kelia tam tikrų hipotezių, bet siūlyčiau aptarti tą sapną "gyvai".

[/quote]

o gal galima tas hipotezes išgirsti ? Žinau kad neprivalai ŠirdisŠirdisŠirdis tiesiog labai įdomu. Nu tiesiog genialiai pataikai. Turiu apie ką pamąstyti. Mano psicholgė Gerai, bet sapnais nesidomi Ne.
Tuo metu kai bendravome, tas žmogus tikrai buvo nevedęs, dabar - galbūt. Liūdnas
Veranda - mano jaunų prieglobstis nuo sniego iki sniego… nors tėvų namai ir nemieli… bet verandabuvo ano priebėga nuo visų nemalonumų…

Manau, kad mano atsakymas yra per daug banalus ir paprastas, kad kelti ji diskusijai… O va, kaip cia tau taip nepasiseke? Cha cha Tiesa, jeigu mieguistas (nusibaiges ar pan.), tai gal is tiesu mane matei, o ne sapnavai? Kas del aktoriaus… Taip, esu panasus. I ta zymuji aktoriu, kuris ishdygs po n metu Mirkt

Sapnavau, kad ridenu akmenis i kalna. Sapnauvau dvi naktis is eiles. Ka tai galetu reiksti?

As paprastai sapnuoju labai lengvai ‘isplaukiancius’ is savo gyvenimo sapnus: jeigu mokausi, tai destytojus ir pan. Zodziu, net labai vargina, kai sapnai tokie realus ir logiski. Ar tai ka nors sako apie mane? Pati interpretuociau tai kaip isiklausima i save, gal vidiniu konfliktu nebuvima. Nezinau, net keista, kad nebuna nerealiu dalyku.

Nors visai neseniai sapnavau sapna, jog mano kambary yra gyvate ir skorpionas. As uzmusu skorpiona, o gyvate palieku. Vienam sapnininke radau, jog skorpionas skorpionui(mano zodiakas) lyg ir butu teigiamas zenklas. o kitam jog gyvate uzmusus tada nemalonumai

Na, jei diskusija banali, tai kaip ir aišku, apie ką.

O man visai pasisekė. Sapnas buvo toks labai net fainas, bet mačiau aš, greičiausiai savo Animus. Įdomu, kad pasirinko tavo pavidalą. Šiaip tai kaip ir numanau kodėl.
Beje, tame sapne buvo pasimatymas! Prie žvakių net.

(Nusibaigusi aš:/ Aiškiai persidirbau ir noriu atostogų)

Gali būti sinonimai, gali ir skirti visą nuo dalies. Ego dažniausiai apibrėžiamas kaip sąmoningoji savęs (žmogaus “Aš”) dalis. Pasąmonė irgi asmeninė (Jung’as kalbėjo ir apie kolektyvinę pasąmonę), irgi gali būti kaip žmogaus “Aš”, tik su tuo sudėtingiau.
Todėl ir sapne siūlau pamatyti, kad toji “Gelmikė” kuri kažką daro sapne - tai sapno Ego - greičiausiai reprezentuoja tą Tavo pačios dalį, kurią žinai, galbūt reprezentuoja tavo budrioje būsenoje patiriamus sunkumus, baimes etc. Yra kitos sapno figūros (veikėjai) kurios greičiausiai reprezentuoja taip pat Tave pačią, tik galbūt tuos aspektus, kurių nepažįsti, neįsisąmonini.

Smagu, kad pavyksta Šypsena Pataikau gal labiusiai dėl to, kad kalbu gana apibendrintai ir Tu randi erdvės suprasti pagal savo patyrimą.
Nenoriu profanuot, kai nujaučiu, jog kalbama apie gana konkrečius dalykus, santykių problemas, dalykus, atsineštus iš ankstyvo patyrimo. Tai kas, kad ką nors pasakyčiau, su tuo dirbt reikia.
Gal tik taip pasakysiu - yra Tavo išgyvenimai; veiksmas vyksta vaikystės namuose; yra mylėtas vyras (santykiai, jų kokybė) ir jo emocijos.
Tai apie Tave, tai - Tu. Ir iš esmės, tai, kas dabar vyksta Tavo gyvenime. Kitaip pasąmonė to tu nerodytų - jei nebūtų aktualu.