Samsung naudotojų klubas

Joa, buvau, bet neatidare failo, nesuprantu kas ten negerai

prie progos pabandysiu pas save.

man irgi sunkiai pasikūrė. bet kai pasikūrė, supratau kad man jos nereikia Blogai

Bandziau ir kaisiojau ir nieko. Dabar namie pabandysiu suinstaliuot tai ziuresim

šiaip, čia labiau klausimas į android klubą.
bandyk menu> settings>belaidis ryšys ir tinklas> usb nustatymai> samsung kies.
pakaišiojus kabeliuką turi pagauti.

Na, vaikiui bus gerai. Turi stereo gars, radija mazna klausyt be laidu, neturi 3g - pagr. skirtumai nuo +100… Domina butent patikimumas.

nu tokia cia ir bp kalte, copy link location gi daryk, o ne is adresu laukelio kopijuok.

Taip, broli mano, tu teisus. Taip

Ir visose religijose taip yra… Ogrish, su tavo pagalba pradedu suprasti tikrąją tiesą… Pvz tos religijos žmonės kur kiaulienos nevalgo irgi turi bent kartą per savo gyvenimą aplankyti Meką… Jauti kiek bendro yra?

Šiais metais neteko dalyvauti Šiluvos atlaidose (kurie jau turbūt buvo ar dar tik bus whatever Cha cha), kur yra nešamas Švenčiausiosios panelės Marijos paveikslas. Ir mano žiniomis visi bando ji paliest. Tai sakau, gal kai būsiu kitą kartą in Wilnius, man reikės užsukti į centrinę mobilios linijos kontorą ir gal pavyks pamatyti edą. Stengsiuos jam pabučiuoti ranką ar bent prie jo prisiliesti ir galbūt mane aplankys Išganymas ir Aukščiausioji Palaima… Girtas TaipCha cha

Juk mobilios įkūrėjas… Tai visas imperatorius Valio

isijungia instaliavimas is jar failu, bo kitaip tik siunciantis is interneto leidzia instaliuot.
http://www.google.lt/search?hl=lt&q=samsung+u700+java&btnG=Google+Paie
%C5%A1ka&meta=
trecias linkas. guglefobams - ne ! Mirkt

Pirk kaip as Šypsena
Mobilioj D780 kainuoja 870lt, Bitej 750,internete pigiausiai 680Lt.
Paemiau is Tele2 uz 370Lt su 24men sutartim (prasnekamas mokestis 15Lt/men).
Viso sumokesiu 730Lt uz telefona su 3metu garantija ir dar is ju 360Lt galesiu prasneketi Šypsena

Aciu, sitas veikia Taip
Bet galetu buti vienas mygtukas, kurio paspaudimo pakaktu nutildymui…

Labas

pagaliau ir man vieno samsungo perlenkiamo ekranas nugrybavo Šypsena

Samsung Fan Club

Naujienos, problemos, patarimai, linkai ir viskas kas susija su Samsung telefonais.

Dar viena bajeriuka pasakysiu, gal kas ir zinot bet px…

Kai wapini, jei paspaudi uzrakinimo migtuka ty *, atsidaro wap narsykles meniu, o jei palaikai * ,tai atsidaro langas kuriame reikia vesti http adresa Nekaltas

Kietas

Oho kiek daug samsung fanu…Ar sutilpsit i viena tema? Cha cha

:0 kiek jau nariu turit?suskaiciuosi?Nekaltas

Aš dar vienas UZERIS… Galima? Flirtasturiu C100
Beje, linxma dabar labai dėl akumo. Kritikai sakė, kad akumas, laikys 2 d mažai naudojant, normaliai naudoju jau trečia diena o dar liko 1/3 Cha cha vienžo SAMSUNG rulzzz:]
beje, geras linkas yra http://www.samsungmobile.com registracija ir wap.samsungmobile.com naudojimas- samsung klientai gauna 300 taškų, už kuriuos siunčia visokių dalykų… pvz vienas wall paperis kainuoja nuo 0 iki 20 taškų, kartais 40 Šypsena