Samsung naudotojų klubas

papasakokit mergaitei ka daryti jei ant SAMSUNG x500 nepasileidzia MP3… Nekaltas nei is kitu tel atsiusti nei is PC…Pavargęs su PC per BT susikalba kuo puikiausiai, parsiuncia be problemu o vat ima ir nepasileidzia…(rodo “failo skaitymo klaida”)
Drovusjau visas menesis nervuojuosi…Drovus

keista, nemaciau ant samsung dar tokiu durnizmu. ziurek bitrate, bandyk kad ir nuo 64kbps iki 320.

sveiki Šypsena praeitą ketvirtadienį pasėmiau x510 samsungą Šypsena man nereikėjo kažkokių ypatingų privalumų, norėjosi naujo paprasto telefono, tai su gera pardavėja pasitarėm, pabandėm ir išsirinkau šį modelį,. beveik nieko nežinau apie jį Mirkt patiko sms rašymas ir dizainas ir dar dėl to, kad yra atsiverčiamas , o tai man yra pagrindiniai reikalavimai Šypsena todėl ir pasėmiau šį modelį. na aš visą savo gyvenimą naudojau ir dar ir dabar naudoju siemens, tai kartais kyla bėdų su samsungo valdymu, bet per laiką išsispręs Šypsena nežinau, norėčiau, akd kas papasakotų daugiau apie šį modelį, nes internete lietuviškos info apie jį nelabai radau… keli saitai rusiški trumpai aprašę yra jį, bet aš rusiškai kaip nemoku, tai nieko nesuprantu Cha cha

tj dabar nik’a keiskis Laimingas

nu nebent dar dadėsiu “siemens’s & sansung” Šypsena kitaip neišeis Mirkt plius turiu gsm klubo marškinėlius su siemens niku, tai nesinori visiškai pasikeist niko Nekaltas

BlaivaZ man atrodo kad gavai ne nauja tu ji,ir greiciausiai bus uzblokoutas dek bet kuria korta neveiks vistiek o jai nunesi pas opetratoriu niekuo nepades,man panasiai buvo su Z500

cia visi nauji samsungai kai krauni sviecia? ar eina kai- nors isjunkt ,telefonas E900

ne visi, bet sitas sviecia. is tikro neieskojau kaip isjungt, bet ciuju ir neissijungia.

Padekit su D900 ir WEP200 kaskaip man labai jau nesiseka su ja Juokiasi
gal kas bandet ir mokat prijunkt sita daikta.Tik mirksi ijungus ten kas trys sekundes.Telefonas neranda spaudeliok tu ta ausine kiek nori bet nieko nesikeicai JuokiasiTaip parasyta jok viskas turi but gerai ir telefonas rast tik ja ijungus Taip bet man neranda tai HELP!!!
Manau parasysiu apie ji apzvalga visgi geras daiktas bet pokolkas dar tik diena turiu tai neviska isbandes ir dar gal kas zinot kaip tas skaitmeninis stiprintuvas Girtas veikia nes neka garsau kala paliginus su n73 kaip ***** Užsispyręs Taip .
Manau stiprintuvas turetu veikt taip kaip pas d500 kai plecia tai uz visus mp3 garsau Kietas zinoma ne su orginaliom ausinem ir kalonke jungesi tai cia kaip taspat ir kalonke yra ar nea???

Kas zinot,ar galima keisti atlenkiamu telefu korpusus?Turiu samsung e330n ir noriu paikeisti.

galima zinoma, tik tiek kad ir pakeist netaip lengva kaip paprastus, o surast originalu korpusa dar sunkiau ant lt.

Pikčius

[quote]Dekuj uz info.Mirkt

Hello Labas Ar chja vis dar yra tokiu kurie turi C100 Baisus Gal znt kokiu wap saituku kur butu galima rasti jam kokiu game ir panasiai? Paplepėkim
Ir dar…Ar eina istrinti paveiksliukus parsiustus bei melodijas? Baisus

parsiusti zinoma turi trintis, originalus - ne. melodijos zaidimai etc is tem pat kur ir visiem samsungam, pirmam poste gi pilna adrese. wap.wab.ru ir wab.bodr.ru pvz

As kzkp nerandu kur trinas paveiksliukai Pavargęs Gal kas zino???

nu c100 jau labai seniai maciau… turetu but kazkas tokio, kaip "galerija" ar "my files"

sveiki. planuoju isigyti samsung Z230. Noreciau paklausti kokie yra sio telefono pliusai ir minusai ir kiek paru mazdaug laiko baterija? Šypsena

samsungas kaip samsungas, jei patinka isvaizda tai ir imk. tik kamera siek tiek silpnoka. o baterija, 2-3 paras normaliai naudojant.

Sveiki, turiu samsung Z230, ten yra parasyta, kad galima perziuret MS Word, MS Excel, PDF failus. Gal zinot kaip? Pats niekaip nerandu Liūdnas

tiesa sakant, niekad nebandziau. tai buvai isikeles *.doc i telefona ?