Samsung naudotojų klubas

va del paskutinio bajeriuko tai dekui, nes jau wapinimas buvo pavirtes i hemoroju Šypsena

P.S. dar neblogas puslapiukas C100am http://212.16.203.3/wap
P.S.S gal zinot kur rasti java zaidimu C100 su lenktynem?
P.S.S.S nu ir dar - naujausias C100 softas http://az.catod.ru/C10XEWJ1.zip

Blin zinojau 2geimus auto… daba tikrai neprisimenu linku, wap atjunge padlos, nes saskaitoj barankos…Cha cha

Bet pazek tuos linkus kur pirma parashiau, turetu buti motoGP ir dar kazkoks racers…

eee… sita… ten manes irasyt tai nereikejo, nes pats tai su nokia 3310 vaisktau Šypsena

vis tiek tau patinka samsung:] ane?

nu man viskas patinka, kas susije su mobiliais, netik SE kaip nekuriems Šypsena

Tai px kad be samsungo, vistiek fanas ;D prijauciantis samsungams Girtas

nu tada i bet kuri kluba galima mane rasyt Šypsena

Turiu c100 ir wapinu pes labas,bet niekaip man nesiuncia java game.Raso istalation failed.Gal zinot ka daryt?

ufff… su labas atsisiusi tik jungiantis per csd, t.y. mokant uz minutes. Pasiskaityk tema apie C100 GSM Patarimuose

Norintiems atsisiusti geimus i c100 >>>>>
Labas CSD nustatimai ant c100:

  1. Profile Name - Labas CSD
  2. Homepage - http://wap.banga.lt
  3. Security - Non-Secure
  4. IP Address - 213.226.131.133
  5. Bearer - Data
  6. Login Name - wap
  7. Password - <tuscia>
  8. Dial-up Number - +37068593033
  9. Data Call Type - ISDN

Kietas

Va tie nelemti data nustatimai… menu 7-2-4

Kaip suzinot kiek pas mano c100 yra atminties ir kiek dar liko?

Norėčiau prisiųsti kokių nors dalykėlių į savo C100Nekaltas mislinu, kaip tai daryti, nes turiu aš pats t2 klientas esu- wap’o paslaugos negaunu, o iš visokių jippii ar pan nenoriu siųsti- $ kainuoja…
taigi, išeitys gali būti tokios- siunčiuosi iš intiko į savo kompą, tada per IrDA į mobą arba nusiperku extra/labas kortelę ir wapinu… Turbūt nusipirxiu Extra, nes nelabai randu puslapių, kuriuose galima parsisiųsti ką nors ne į telefoną.
Kaip reikia sukonfiguruoti telefoną su extra, kadveiktų wap’as, t.y. sunku ar nelabai?

Taip pat kaip ir su labas Liežuvis keli ten skirsis…

Kietas

is kur pas C100 HSCSD?

O bbz Girtas Pas mane tai viskas veikia, ir nelabai suprantu kodel ant labas turetu nebuti, juk principas taspats, skambina i numeri o ish ten jau wapas… Tai koks skirtumas ar skambint ish abonento ar ish labas Mirkt

man atrodo cia paprastas csd tik tu ji pavadinai hscd. Ir nesitiki, kad ant labas jis eitu, nes pvz ant bites abonento ne tik kad minutes kaina kaip skambucio, bet ir 25lt menesinis mokestis yra.

Ar kas nors pastebėjot,kad iš omnio pirktuose telefonuose jau yra įvesti wap nustatymai,ir jie tinka jungiantis per extrą?Tereikia įjungt paslaugą.Pavartykit instrukciją apie wap naudojimą,yra gerų dalykėlių,ne tik su *.Dar bajeris vedant slaptažodį,persijungia didžiosios-mažos raidės automatiškai.Kodėl siauraakiai to nepadarė su žinutėmTūsasDar geras dalykas,kai gauni žinutę ir neskaitai,mirksi diodas ir kas kiek laiko sučiulba priminimas.Smulkmena,bet maloni.Sėkmės fanamsLabas

is t2 pirktas irgi turi visus nustatymus. O kad vis ciulba, tai ner gerai, panai buvo toks bajeris, kad gavo sms kai snekejosi su destyoju ir buvo pamirsus isjungt garsai tai ta ciulbejima ilgai visi turejo klausyt Šypsena Dar galetu indikatorius mirgset ir kai praleistas kvietimas

Aš turbūt jau pakeičiau kelis settings bet kai man parašo žinutę, tai sučiulba tik vieną kartą- po to tik indikatorius išsipi’sinėja visaip Mirkt

pritariu tai nuomonei kad samsung Gerai kokybiskesniu kainos atzvilgiu telefonu dar nemaciau…