Samsung naudotojų klubas

Samsung naudotojų klubas

Sveiki visi,

Gal kas turite “Opera Mini v2” install’ą modeliui D900?..
Tiesiog pastaruoju metu yra išleista 3.0 versija, kuri turi daug problemų ir neveikia (bent jau pas daugelį), o antrosios jau niekur nerandu (turiu omeny internete).

jei ką - pameskit į blink112 eta gmail.com

Dėkoju

Sveiki, turejau neatsargumo isigyti Samsung X500, tai dabar vargstu su juo, nes info is vartotoju patirties randu minimuma. Prasau pagalbos: patarkit koki softa naudoti norint susitvarkyti x500 phonebook’a (per bluetooth-a) Bandziau parsisiuntus PC sync, kuri radau samsung.lt Bet ji primityvi kaip dvi kapeikos ir dar neveikia Liūdnas

o nori sudetingos kaip du rubliai, kur nieko nesuprasi ? tvarkykis savo bluetooth sujungimus, programa tikrai veikia ir labai patogu tvarkytis kontaktus su ja.

Dar pirmoj zinutej norejau rasyti, kad labai nebartum, jog isdrisau kreiptis MirktPrograma gal ir veikia su kitais Samsungais, o va su mano X500 nesusisneka… Kaip nesusisneka ir MOBILedit, ir Mobile Master. Vis dar laukiu patarimu, smarkiai nemuskit Labas

Dar pirmoj zinutej norejau rasyti, kad labai nebartum, jog isdrisau kreiptis MirktPrograma gal ir veikia su kitais Samsungais, o va su mano X500 nesusisneka… Kaip nesusisneka ir MOBILedit, ir Mobile Master. Vis dar laukiu patarimu, smarkiai nemuskit Labas

bart tai nera uz ka. sakau gi, ne programa kalta. pagal telefono modeli atsisiuntei ? pats bluetooth su pc susijungia ? reikia gi ten kazkaip padaryt serial conection, tik tada programa susijungs.

nu as pasiemiau sau irgi E900 pokolkas patenkintas

Labas

klausimas ar rodo samsungai papildoma SIM korteles meniu
pas nokia buvo toks punktas ant meniu kaip OMNI
pas samsunga nerandu…

rodo. pas mane applications/bites pasaulis, paskutinis punktas.

dekui radau

atsikraciau tuo z500 sutvarkes,ir isigyjau samsunga D900,kaip nustatyt parametrus wap suvedu viska bet vistiek neveikia,beja telef pirktas ne lietuvoja o anglijoja buvo orange nustatymai.

i tuscia profili saugok. kam suvedinet, jei gali pats operatorius gali atsiust ? o vodafone meniu trint nacher iskart…

kokiu nr siust sms bites ir t2 kad gaut nustatymus,beja i tusscia ir suvedziau ir meta Network unavailable

neuzsisakes gal, jei jau unavailable. kokiu numeriu siust nezinau, turi tokias pacias rankas kaip ir as. i labas gali atsisiust prisijunges prie labas.lt i abonenta turbut is mano.bite.lt

nu labas mms nustatymus atsiunte tik wap kotai nesiuncia,teisingiau man daugiau t2 reiktu nustatymu

man labas atsiunte iskart. su tele2 nedraugauju.

SweikiLabas su swentemMirkt gawau katik aparata, samsung r210sŠypsena ijungiant meta system failure contact prowider, bet sos nr skambint galiu… Gal buwot kas susidures? Softas?

pradziai gal su kitom kortelem bandyk. samsung ne siemens ir ne motorola, softas nelinkes nusipaisyt…