Rekordas

Mr Juokiasi Žliumbia Juokiasiedita: baltas alus su citrina - tai *****as uz alaus kaina…jei ka Cha cha

man tai pokui kažkaip Cha cha jau aš geriau daugiau benzo įpilsiu, nei kad eisiu sušalęs Cha cha

px,nepx,man vasara tuos pacius atstumus vazinejant apie 7ltr…o siaip tik konstatuoju fakta,kad pzt tos pusnys,kai jos minkstos,tai px,bet kai sukieteja,tai nafyg,gaila dugno apsaudu,posparniu ir tt

MrCyBoRg>rimtam automobilistui,ar debilui kuriam pastoviai koja spazmuoja Juokiasi

Uzdek varnele kad masina lizinguojama ir leis be ak

vakar ploviau apsaugas…prilindo sniego ledo…vos buferio nenuplesiau Piktas

Apakęs

Edgarai - nera ten kur tos varneles uzdet nu arba as nematau Nekaltas

nu vasara su r20 ratais mieste i 20litru orkaites duju… ziema su zieminiais tas pats 20 ltr nes walkatos velkasi visokios… per situos -15 ir pustymus gal net 22 buvo… bet tai kazka keicia? bbi nieko… nent skarbonke su 1.9tdi jamt ir tada matuotis cia ka i 4.5 litro lendu Cha cha

man seatas 8 per salcius gere, na tiklsiau girdomas buvo priverstinai Cha cha

tai jei jusu tiek geria tai as tureciau is dziaugsmo sokinet… sunki buda su aftomatu ir 4wd vos ne ta pati laka Linksmybės

suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-320i-leder-harman-kardon-m-pa ket-hilden/171920118.html?lang=en&pageNumber=4&__lp=63&scopeId=C&sortO ption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&mak eModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56%2C 72&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchIn Freetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVaria ntExclusion1.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=95&minPowerAsArray =KW&minPrice=3000&maxPrice=4001&negativeFeatures=EXPORTKas kokiu kliurku pastebit?Ne kiek veliau isleido facelift e46? Nekaltas

20ltr vs 8-10ltr visai nera tas pats Apsvaigęs

kur daliwiai ??? Paplepėkim

jauciu,kad sukrautas FL…itariu

FL ciulpE !!!

dr002>nera tel numerio net,tai atboi Špyga Cha cha

dr kas nera tas pats… pinigais vertinam degalines kainom ok Mirktsuma panasi sakyciau Laimingas

tai tu vetink kuom nori,pas tave guli bagazineje parsas,bagazine ir taip maza,plius iranga ne is sventosios dvasios atsiranda,maza to bendzo irgi reikia…stebuklu niekur nebuna,juo labiau sekundes renka per tiek,kiek eiline salerke Liežuvistiek vienas kuras,tiek kitas turi ir pliusu ir minusu

tiek kiek eiline salerka… viska sutinku… bet pasikartoju atsizvelgiant i mase i automatine deze ir 4wd navarota… vaziuoju ir zvengiu Laimingascia as siap retoriskai… iranga per metelius atsiperka… benzo uzkurimui taip… as sakau drasiai 100 km man kunuoja 50 lt 46lt dujos ir 4lt ant benzo Uffftikrai nejekanomas ir ne walingitas… bet atsizvelgiant i tos minetus parametrus Gerai