Rekordas

įdomu koks motoras toje “fermoje” Juokiasi

toyota mr2

galima pagalvot, kad mr2 turėjo tik vieną motorą Juokiasi

man per salcius 1.4 tdi 9 gere, vakar uzmeciau aki i kompa vel palei 5 ltr Apkabinimaso siaip gerimas taupo kura, senas bajeris cia, kuo daugiau geri is vakaro, tuo ekonomiskiau sekancia diena vaziuoji… kas geria tas taupo

tikrai taip, tik viena

Raimukas> Gerai Juokiasi Cha cha

prie ko cia mr2, jei raso, kad ant fiero bazes padaryta

nezinau, man mr2 ir fiero ganetinai patinkantis auto, nematau prasmes is ju kazka daryt, o va kewliuko is vabalo- neatsisakyciau

aha, vienas motoras… litražai skiriasi, variklių kodai skiriasi, galia ir skiriasi. Turbinins 160kw… vot ir ferma Juokiasi

kazkaip nepamenu turbininio mr2

tai man irgi kazkaip nesamone konstruot tas replikas is tokiu automobiliu. del kiauliuko irgi nezinau. aisku koks 356 tikrai per brangus, kad tokiam uzsidirbt rubliu, bet vistiek replika netas

tai prastai, visai prastai. Bendradarbis turi.

youtube.com/watch?v=jYv5KvBOJus

ant 356 neuzdirbsiu, arba gailesiu, o va replika po koki landynes cientra, visai Apkabinimas

Apakęs cE 6.3 AMG tiek ima ??? Apakęs Vau! taij kuijnia vapscE Apakęs Valio Gerai Klasta

Tipo pilat ar jau pasidavet ? Cha chanetiketai chili kaime balto alaus uzragavau… Gerai citrina Geraidabar laukiu anties xalupoj… o alaus bbd kiek… dazniau zmona reiks siust alaus pirkt per akcyja Juokiasi Gerai

Mano per salcius tik mieste trumpais atstumais ir kamsciais 10,6l dyzelio paeme. Manau norma Šypsena

kaip suzinot vin zinant lietuviskus valstybinius numerius? gal galit numest nuoroda? nes tas epzu.lt neleidzia paziuret be savininko asmens kodo

per tuos šalčius tai nakui… 5 litrus įsipili, nuvažiuoji iki parduotuvės porą kartų ir vėl gali piltis Cha cha nujaučiu, kad kokia 20l/100km jamė Cha cha

Bet tai ne px kiek pajame? nu suprantu skirtumas 10 ar 20 lytru… o cia del 500gr matuotis… rimtam automobilistui sanaudos turetu but +30% nuo deklaruojamu Cha cha