Rekordas


Rekordas

Vaziavau siandien pachmelingas is druskininku. Pencijos rezimu, sumoje gavos 177Km - 4.8L ‘‘Pagal kompa’’. Rekordu rekordas! Cha cha

negeda tokios sanaudos?

kita kart uzsuk i senuku resort,bl vakare buvom nuleke,bl nepagaileta pinigu ten

Gerai

kabuki, siandien niekas man negeda, net tai, kad kitus is galo turbut uzpisau vaziuodamas ~90km/h ir pan. Cha chakipsas, kas tas senuku resort? realiai, i 4.5 pagal eismo taisykles vaziuojant, eitu palysti… gal, kada kai labiau paxmelingas busiu, pameginsiu

bliamba,man tai cia per tuos salcius,pusnis kiemuose malantis ir buksuojant kaip daina bego 10ltr… Blogai

dr002>tai ir sildai tu dakuja,o siaip dar iki 10ltr per salcius mieste mazais atstumais Gerai Blogai

normalu Nekaltas vectra 60kw per šalčius ~9 Apkabinimas visgi ne tdi

belenka darau, bet budele maziau kaip 5,9- niekaip

dr man mieste dabar tai atstumai MAKS iki 1km kur reikia, tai taip per diena kai pastumdau pirmyn atgal, tai ir ~14l gaunas.

kipsas ,as realiai kai pakuriu,tai ir negesinu jos niekur,kazkoks durnas iprotis…kazkada nuvaziuos kas nors su mano fau Cha cha

auto.plius.lt/skelbimai/ferrari-f-355-kupe-1996-benzinas-2 59212 6.htmlkam fermos? Cha cha

Robis, a nematai kad tajota cia? Juokiasi

numeris gerai israityC Gerai Cha cha

dr002>savaitgali pas mane irgi panasiai buvo,nes atstumai po 4km,lempukes prie -12 jau prigesineja…tai negesindavau prie pardes ir pan,kad pasikrautu nors kiek Cha cha idomu ka benzo kapos per salcius,praita ziema su pagedusiu alkuninio daciku ~13ltr budavo

butu kaina mazesne bent per puse,jau koks emigrantas nukabines vazinetu Cha cha

siaip as tiksliai nezinau kiek kapoja,bet pagal nuvaziuotus km ir bako rodykle tai tikrai ne 7ltr kapoja

Domo, kaip manai kodėl su ironija parašiau? Cha cha Šitą teko matyt gyvai, statoile buvo užsukęs, dėmesio pakankamai sulaukė, tūpos kiaunės nelabai ir suprastų kame diela Juokiasi

begale metu norejau ir noriu A8, jauciu reiks susikaupt kokiam pavasariui