Rekordas

siaip ikalkuliuot reiketu i tuos 50lt ir irangos kaina +3klt

vat ant trasos jau biski nesusipratimas… 170km i h judant sanaudos apie 25 ltr… cia jau gajduva… Blogaiant trasos jei reiktu judet daznai 5.0 TDI Gerai Ufff

dr nu tai ka ten kalkuliuot.pirmus metus chiulpteli o po to jau ner ka kalkuliuot… nes jau atmusta… mano variantu masina jamta jau su virykle imontuota Cha chap.s. PAJERO su 20ltr sanaudom be galimybesuzdujint jau biski piriboras 1km =1lt Laimingas

siaip nesu agzzperC turagiu,bet turbut rinkciausi 4.2gazprom

rafis gi sakė kad ryja tas 4.2 25dujų, ir dar benzo tikrai ne litrą Cha cha

dr kokiu tikslu tas 4.2…? mieste be 25 ltr nejudesi. aptarnavimas brangesnis… iranga brangesne… nu pora sekundziu greitesnis… bbi ir dabar srautas uosto dulkes Cha chaplius 90%4.2 eina su prabangia pakaba Blogai

suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-323i-e-46-sd-klimaautomatik-t empomat-finanz-m%C3%B6g-dresden/168849114.html?lang=en&pageNumber=2&__ lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1 .makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=11&makeModelVariant1.searchInFr eetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant 3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=f alse&minFirstRegistrationDate=1998-01-01&maxPrice=3001&transmissions=M ANUAL_GEAR&negativeFeatures=EXPORT&adLimitation=ONLY_DEALER_ADS&damage Unrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIREDbandymas numeris du,neturiu prie ko prisipist Nekaltas

kipsas>vos pries fau nenupirkau 323i,siaip buvo zeinkos org,oda pilka,ledukas toks,kaina gera,tik spalva atbaide biski

dr002>zjbs variantas,valina,kuro valgo su protu ir kas geriausia paprastas,patikimas motoriukas Gerai sitas linke dailus,netuscias+is geros aiskteles Šypsena Kolega buves ieskosi,tai nersia skelbimus de dabar Cha cha

per kiek simtuka renka?

8s ir 12.7ltr miestui,tai uz mano dar litru maziau…

Gerai

Nu pagal wv deklaracijas 4.2 tauregas 20ltr, 3.2 19ltr. Ar cia esmnis skirtumas? 4.2 man ryjo 22-24, bet ratai 24 buvo ir ziema, mrcyborg ryja ziema 22ltr Šypsena nu ar ne tas pats? TIk kad man ant uzkurimo to benzo isgerdavo *****ini nasos kiek… jei imciau vel, tai tik 4.2 imciau + lpg, nes tas 4.2 bent jau vaziuoja normaliai, o 3.2, na aisku aptarnavimas pigesnis, bet … ai xuj paimios, ab levi motorai Cha cha 5.0tdi geriausia Šypsena

Tai jei jau 5.0tdi ziuret,geriau 4.2 v8 pasiimt ir ant benzo lakstyt,valgys 3ltr daugiau,bet bent jau nebaisus gedimai bus ir siaip eksplotacija.

rafi kokios dar deklaracijos… dadedam duju sanudas… palyginam miestus… nu ir iskas tuom bigias… priedo kaip minejau man22surijo cia per pugaskai visi vilkosi belenkaip… sian kompas piese 16 lytru… ant ramybes be kamsciu… kai siap apie 19.5… tai cia zinai ishlausht galima visaip ir viska… faktas kad mano vairavimo stylius labai agresyvus… tai cia galima daug matuotis Mirkt