Pirmas bučinys

Emm mane pabuciavo 12 gal metu ;] Kaip buvo? hmm manyciau jog nelabai romantiska ;]] as jam patikau , o jis man na nelabai ;]]

tema kartojasi jau n-kartu Juokiasi Nekaltas

pirmas taj buvo darzelyje Drovusbet jo neskaityciau TIKRU buciniu Flirtaso vat pirmas tikras, taj buvo, kaj as kokiu 12-13m buvau…atsimenu buvo labai nuostabus, romantiskas bucinys Niam niam Girtas Drovus

…buvo vistiek faina ??? Drovus

jam 20 man 14 Šypsena jau daug pasako… buvau puskes vestuvese, ir ten visi buciavosi, kazkaip teko ir man Šypsena bet nepatiko kad tevai mate… Bučkis bet bucinys tai buvo oho Šypsena

Mazdaug desimties, pabuciawau waikina ir nubegau, bet daba kaip kwailai skamba Cha cha

Laizhiakas tai pirmas 12metu buvo Cha cha~ Girtas CIa biski perdaug atviraj gal pasakiau ??? Juokiasi

nors nea bendrai, buvo tokiu nereiksmingu kai man kokie 10-11 metu buvo, esu drauga su gimtadieniu sveikinusi tai i lupas pabuciavo Šypsena jeigu cia skaitosi

emm…net neprisimenu sawo pirmo bucinio nei su kuo nei kiek man metu buwo nu bet neswarbu… Juokiasi Cha cha

10m…Oi kaip faina buwo…Buwau labai “isimylejus” Šypsena

1asiz bushkiuz Bučkis~ boowo darzhelyje, kaj tox Vyras netiketay priejo ir pakshtelejo y Lūpos Drovusnieko rimto ajsq, Laimingas

o, pamenu tai buvo gilūs 1945-ieji… tada tarnavau kariuomenėj… ir stkau tokią mergiot… ką a žinau kada ir koks buvo. bet buvo. blecha

Neprisimenu Pavargęs

Is kur zinai kad 4-is menesius nebus ??? Cha cha

nebuwo nieko dar pas mane…

Nekaltas

Nu aš tai dar tikrai nesu bučiavęsis, matyt man nelemta tai patirti su betkuo ir betkur, taigi reikia laukti ir tikrai sulauksiu to, ko buvo verta laukti.

na buwo ten vienas nerimas darzely bet as jo neskajtaw pirmu buciniu nes ten buwo kwailas lupu sulietimas Juokiasi o rimto dar nebuwo, bet rejk tiketis Cha cha Flirtas

metukai… o bucinys Bučkis taij saldus ir skanus…

sakoma pirmas kartas bet kurioj srity gereusias Liežuvis Girtas