Pirmas bučinys

Seip kai maza buvau turejau daug netikru bucinuku DrovusO pats tikriausias ta ibuvo stovykloi man buvo 14 metuku o jis 3 metais uz mane vyresnis Niam niamBet as nelaikau jad tai jau laaaabai sekmingas bucinys Nustebęs bet visvien pirmas ir nepamirstamas ! Niam niam

17 Nekaltas bet visiskai neisimintinas

Mirkt

Kietas buciniu buvo daug…prancuzisko dar nebuvo… na pirmas buvo…amm… nepamenu Kietas Drovus

kaj buwau 13… patiko man… Mirkt tox gan pawykes gawosi… Mirkt

visada jie boona pirmi… Girtas Myliu

mmm… Girtaspirmas bucinys buwo wakar… Šypsenatox gan idomus… Drovusbuwo sdrauges gimsas ir warem su palapkem i gamta,ta mergina pazinojau tik 1 diena bet seip wiskas ciky buwo Geraina o jau kita diena taj biski ikalem… Tūsas Alus na gal ir ne biski… Girtas Girtas Girtasir mes gulejom 2vietej palapinej 4iese taj wa susisukom i miegmajsi ir emiau ir pabuciawau nors wiskas pynesi bet buwo wisaj pakenciama seip dar studentiskaj rukem taj cia irgi… Gerai Gerai Gerainu zodziu kiek atsimenu nes nlb atsimenu buwo norm Šypsenadar tokiom extremaliom salygom… Nekaltas Nekaltas Nekaltasseip fun Tūsas Lūpos

_taj buvo senaj ir netikra… *laj laj laj*~ _ net uzdajnavau Cha cha

Pirmas bucinys…Mmm, kokia romantishka temele…NA atsimenu, jog, kai man buwo 5-6 metukai draugavau su kiemo draugu Šypsena Net ir sheima sukurti zadejom Flirtas Ech, kaip juokinga Šypsena Na rimtesni buciny gawaw 12 metuku, tik kazkodel man jis pasimirsho… Bet visados prisiminsiu kitas romantishkas akimirkas, kurios buwo zymiai zymiai veliau Šypsena Ech, sensti ir supranti , ko netenki… Cha cha

kazi kiek mergyte3 metuku? Man dar neteko tos laimes su kuo nors pasibuciuot… Liūdnas

Pavydziu visiem. Uzknisa visi 11 metu prisilaize!.. Mane tai bernai lanku aplenkia!.. Kanda Liūdnas

Lucy: o kiek paciai metuku? Šypsena 30? Jei ne, tai baik save grauzt del tokiu nieku!

Nekaltas Nekaltas Nekaltas Girtas Flirtas

Kaip reta turininga zinute Nekaltas

emm taip jau rimtai ir atsakingai kaip priklauso o ne sveikinant ir draugiskai tai gal kokiu 15-16 Šypsena buwo mmm Cha cha

14 metu Cha cha labai gerai atsimenu ta vakara Šypsena

vyko viskas darzhely… o :@@@@@@@~ pirmas tai 5oj klasej… buvo labai fun fun fun Juokiasi

man tai tas pirmas nebuvo jau tox isimintinas… vat skaitysiu pirma kai bus su mylima ir butinai mylincia pana… Bučkis o jis jau greit bus Šypsena turbūt… Laimingas

Pirmas bucinyt buvo netiketas,bet troskiamas! toki bucini galima buvo isivaizduoti tik svajonese. Taip

Cha cha