Pirmas bučinys

o manes dar niekas nebuciawo (prancuziskai) bet paprastu buciniu esu gawusi bet wisai to nenorejau Šypsena

Na mano pirmasis bučinys Apkabinimas buvo kokių 11-12 metų,bet jis man labai patiko Flirtas nes tai buvo su man labai patinkančiu vaikinu!!! Myliu

pirma kart pasibuciavau su vaikinu budama keturiolikos metuku! Bet kaip tai dabar nepamenu, nes tai buvo gana senai! Šypsena

na, apie pati pati pirma uzsiminiau 147-oj zinutej, bet tas bucinys man nelabai patiko, antras buvo su mergina, siaip eksperimento delei, kai man buvo 14 (jai buvo 15), tas irgi nesuzavejo, po to buvo su savo vaikinu, mum abiem buvo po 15 tada, bet pradraugavom mes tik 14 valandu… Šypsena ir bucinys man nepatiko tas… nes nemylejom vienas kita… taigi, tikru pirmuoju buciniu pavadinciau ta, kuri apturejau likus porai savaiciu iki 16-ojo gimtadienio, su zmogum, kuri be galo mylejau ir myliu. jis buvo kitoks, nes ir tas zmogus mylejo mane… visai kitas jausmas kai tave buciuoja ne tik mylimas, bet ir mylintis… Angelas

Cia tipo visai neseniai Cha cha ? Mirkt ?

apie 4-5 metu darzelyje po lova per pietu miega Juokiasi manau ta karta suvaidinom abu kad netycia nes ejom vienas i kita Šypsena bet kiek pamenu tai buvo pirmasis bucinys su moteriskos lyties atstove ne is seimos puses Šypsena Juokiasi

Pries du menesius.

sekasi zmonem … Nekaltas Drovus

dabar galvoju ir niekaip nesugebu prisiminti, gal tiesiog man jis nebuvo toks ispudingas ir isimintinas? Liūdnas bet jei neklystu buvo vasara is pirmos i antra klase… buvom prie ezero su palapinem… ir kazkaip palapinei su 3 metais vyresne uz save mergaite… Šypsena

nea Ne dabar jis toli nuo manes. gyvena amerikoj. abu vienas kita labai mylim, bet del atstumo negalime buti kartu. as net nzn ar dar susitiksim… Žliumbia

Jauciu Girtas

Paslaptuke Liežuvis daug zinosi,greit pasensi Liežuvis Laimingas Flirtas

Su vienu labaj fajnu vaikinu kuris tada man labaj patiko tai buvo 13 metu Bučkis Myliu Bučkis Myliu

Keturiolikos Drovus Cha chaKai pradėjau draugauti su tokiu Blogai Vyras JuokiasiBaisu buvo Baisu Juokiasi

Dar ateis proga Mirkt

oij tai buwo labai seniai, bet buwo geras! Gerai

mano pirmas bucinukas buvo 12 metuku su man mylimu zmogum!! Myliu darzelio valdose vaiku namuke- labai neromantiska bet…

Nu ir kuo gi taip gera buvo ??? Laimingas

tikro dar nebuvo,ir dar keturis menesius nebus,nes noriu kad pirmas bucinys butu su tuok,su kuriuo ruosiuosi praleisti visa savo gyvenima…

kas blogiausia > neatsimenu kada tai buva… Liūdnas … bet atsimenu daug kitu meiliu akirmirku kurias sulyginciau su pirmu buchiniu … Cha cha pvz, pirmas buchinys su tam tikra pana ir pan. Niam niam