Pirmas bučinys

Bučkis Pirmas bučinys Bučkis

Keliu metu pirma karta pasibuciavot su vaikinu ar mergina? Ir kaip viskas vyko?Bučkis

Mean
FlirtasFlirtasFlirtas

pirmas byuckis buva trieju metu. visa kita - paslaptis Cha cha

Durna tema Nekaltas Aš jau nuo pat mažens pradėjau Juokiasi

Na taip "is tikruju" pasibuciavau su vaikinu budama hmm… kiek man cia buvo Apakęs berods 11-12 metu LaimingasDrovus bet as savo pirma tikra bucini pavadinciau kai buvo 14. Ta zmogu labai mylejau todel pirma karta buvo toks nepakartojamas bucinys GirtasGirtasLūpos Širdis

su zmogum kuris man patiko tai gal kazkur kai 13m. buvo LūposLaimingas

nz pirmas kartas atrodo buwo 13 arba 14Cha cha per mano gimtadienyCha cha… oij buwo linxma… o waikinukas liko nieko nesuprates… 1 zodziu buwo taip, kad per koncerta sugalwojau, kad butu pats metas ir man ishmokti Bučkis~Cha cha Taip tai su draugem priejom prie pirmu Niam niam waikinuku ir tada kazkaip ash ten labai inicijawau wiska… mes Bučkis ir ash staigiai pabegauCha cha mazyte gi buwau darLaimingas

shustra mergyte buvaiCha cha

darzelio laikais,kai galvojau kad tai mano givenimo meileCha cha

15 metu…Nekaltas

Pirmas tikrasis bucinys buvo 11 ar tai 12 metu stovykloj su vaikinu kuris man tada labai patiko Flirtas
Bučkis labai patiko Laimingas

NERIMTA Cha cha

14 metu, bet pirmas tikras bucinys buvo labai jau nevykes, bet sekantis Niam niam

Pirmas bucinys, bet toks vaikiskas, nerimtas(nors tada kitaip atrode), buvo dar darzelyje, kai man buvo kokie…4-5 metai…tai ivyko su 2 metais vyresniu aukletojos sunumi Cha chaCha chaCha cha

oj seniai…LiežuvisNekaltas

[quote]5 metu,su visom vestuviu ceremonijom darzelyje,tarp svarainiu JuokiasiJuokiasiBaisuGirtas

normalu bucini tai 13m.
o buvo taip… susitikau su vaikinu… labas… (1.30h. buciavomes) atsitraukem… kajp sekas?..

mm… kay buwow 3oke… tuokemes su tokiu biarniuku… tey teko Bučkis kai "laimingai susituokem"… Cha cha

12 metu… stovykloj Šypsena mielaz vajkinukaz labaj buvo bet po to jiz man nebepatiko Nežinau

rimtaj (prncuzishkaj) 14 metuku…prie mokyklos,lyjant lietuj…Bučkis