Pirmas bučinys

atsiprasau ,bet tu tada pista perpista skersai isilgai… Baisu

Nereikia taip kritikuot. man pirmas laiziakas buvo kai man buvo 13, o jam 24, bet tuo viskas ir baigesi, ir mes dabar esam tik geri draugai ir apskritai as dar nekalta. Liežuvis

siaip bucinukai prasidejo nuo anxciausios jaunytes Juokiasi o vat tikrasis… 12 metu kiek pamenu Mirkt o, viskas buvo labai graziai… mes stovejom apsikabine (jis mane buvo apkabines is nugaros) ir jis taip graziai ir svelniai mane atsuko i save ir… isisiurbe Cha cha Cha cha Cha cha smagu prisiminti Drovus

Gajla bet ash dar nebuciuota Cha cha,gal taj ir geraj kad nesisiurbiu i lupas pirmam pasitaikiusiam…ir siaip ash manaw kad nerejk niekur skubet nes taj ivyks savajme Drovus…o seip taj prisimenu toki nuotyki kaj mokiausi 1 klasej ir ejau namo is mokyklos ir staiga ish nugaros pribego mano klasiokas ir spaktelejo i zanda,prisimenu tada apsalaw o jis pabego Cha cha…prisimenu ta diena visa galvojaw ir labaj buvo geda sekancia diena eit i mokykla Cha cha Flirtas…na suprantas buvaw mazute mergyte Drovus

oj, vaikysteje buvau labai sustra mergaite ir su berniukais megau pasibuciuoti Drovus Juokiasi o pats tas tikrasis buvo visai neseniai Cha cha bet bucinys buvo nerealus, gyvenime nepamirsiu Cha cha vaikinas buvo labai svelnus ir tikrai mokejo buciuotis Juokiasi Bučkis Flirtas

Flirtas kaip grazu… visai neblogas poziuris…

thanks Cha cha Gėlė Taurė

ner uz ka, Taurė…i tave dekui uz gelyte, einu pasimerkt prie kolekcijos Flirtas

Šypsena nu tie tokie buchiukai y lupytes tai prasidejo laaabai senai atsimenu taip tik pasibuchiavomsu tokiu berniuku bet uzhtat kokie shoostri buvo kitu akyse! Juokiasi bet o va tas vadinamas laizhiakas tai buvo 12metu lygtais…kai praloshiau lazhybas bet buvo nerealu negalejom sustoti Drovus ir va tas lazhybu praloshimas pakeite musu santykius Myliu…bet jau senai vskas baigta Nežinau

Todel kad manes nieks nebuciavo … Liūdnas Cha cha siap jauciu lb fainiai ane Cha cha ?

Bučkis mua…dabar jau nebegalesi pasakyt, kad nebuciavo Cha chaFlirtas

taip nesiskaito Liežuvis Cha cha bet anyway Bučkis Mirkt

Apakęs kaip tai nesiskaito, cia ka ne buckis buvo NežinauŽliumbia i vel vis ne taip padarau Žliumbia

as kalbejau apie real france one … Liežuvis Mirkt tokiu virtualiu as milijonais turejau Cha cha Mirkt Labas ir dar tokiu nmz buvo :@@@ Cha cha

Bučkis Liežuvis Bučkis…kazin taip ir netinka Nekaltas

Kad taip kokia pana in real Drovus Mirkt Gerai Gerai Gerai butu Gerai Gerai Gerai Taip Taip

o tai taip netinka ane Žliumbia… juk cia kalbama apie bucini aplamai…turbut…kazkaip tai berots nebuvo mineta, kad in real… Nežinau…turbut senstu…

ash manau kad visi kalba apie in real tai ir as taip pat Drovus Girtas

niuz bala nemate nepulsim i krastutinumus… Cha cha

Cha cha Cha cha Cha cha Gerai ne nu tikrai juk zmones sneka apie in real …