Pirmas bučinys

atsimenu man tata buvo 13metu ir tai buvo tiesiog nuostabu nes buciavausi su pietu amerikiete. visa gyvenima atsiminsiu

Buwo, regis, 3 klasej. Buwo zemos wakaras. Lauke tap salta ir tamsu. As ji pabuciawau. Tada parbegau namo ir ilgai sedejau ant sofos galwodama apie tai. Drovus Matot kajp gerai as pamenu wiska. Laimingas Laimingas LaimingasNa ,o tikro bucinio daugiau nebuwo. Nustebęs Nustebęs

ot pavydziu tiem kas tai dare man to dar neteko patirti nors man dar tik 14 ai bus tu buciniu gal =/

Tai ivyko per mano penkioliktaji gimtadieni.

O as tai prisimenu…mmm Niam niam tai yvyko 12m. gal sausi koki Cha cha prie mano kambario lango…beveik tamsoj… Girtas malonus jausmas man tai patinka… Taip o kas dar nea…! tai zinokit bus jega… Taip

Šypsena

So sweet Cha cha

hmz… Flirtaslyg taijs 1as Lūposbuchinys Lūpos buwo kaij baijgew 5a klase… Nekaltas tixleij net nepamenu…bet taij buwo pirmas mano vaijkinas Cha chavyresnis uz mane net 3 metaijs Cha cha hehe Juokiasi

Na buvau nedidele, gal kokiu 6 metuku…Taj ivyko kaime darzinej… Cha cha paskui bobute kazkokia su sluota iswaike… Juokiasi

man buvo 15, as ta vaikina mylejau. is pradziu buvo labai baisu. tas bucinys man ne tiek ir patiko, tik labai smalsu buvo, kaip visa tai vyksta. o paskui pradejo patikti… Šypsena

11 metuku Drovus

13 metu… [beveik 14]… su pirmu savo vaikinu… laiptinej… siaip aptiko tik kazkaip keistai pasijauciau… bet anyway… Bučkis Myliu

Buwo 14 Girtas buwo lbj fajna… Sirdelia kazkaip keistaj spurdejo Myliu Juokiasi

Juokiasi

pirmas tikras bucinys buvo …xmmm…13 metu… Lūpos bet tada atrode kad is tikruju myliu…bet pasirode kad tai nebuvo meile… Sudužusi širdis

per 15 gimtadieni… Lūpos Juokiasi

13 metu su 20-meciu laiziais Apakęs

Kodel Nustebęs

hm… visi tokie jauni buvo, kai tas pirmasis bucinys susisuko… o as tai tik 17 jo sulaukiau… ir ne velnio nesigailiu:p

…m…pirmas buckis…na kai buvau 11-12 zaisdavom buteli ir ten reikedavi tik priliest lupas ir laikyt pvz.sekundziu…o jau rimtas tai buvo man 13…na as ilgai spyriojaus, nes bijojau…jis daug kartu bande mane Bučkis, bet…taciau viena kart po sokiu laiptineje nebuvo kur dingt…tada jau buvo…net susijuokiau… Drovus