Pirmas bučinys

nu dar neikarto bet Šypsena noriu Šypsena)

Ash ir manau kad nereikia dalyt tokiu buckiu ;@@ bet kam ;D

oijojoj koks klausimas Cha cha

As tai dar nesibuciavau… Drovus

am…o as nenorejau Cha chatrylika man buvo… Nekaltasjis taip graziai lindo, as sakiau nea Juokiasi Ne Liežuvis~ nius ir aciu dievui Pavargęs~ negaliu as dabar i ji ziureti Piktas~ o daugiau lyg ir nebuvo… Ne Liežuvis~ palauksim Taipniekur neskubu Liežuvis~ Apkabinimas~

Nekaltas

Mano pirmasis bucinys buvo per bonka.Pirmiu i zanduka o po to i lupytes Lūpos

As tai dar nei uz rankos mergeles nelaikes. Apie bucinius nei nesvajoju Nekaltas

uj tikrai nebepamenu, tikriausiai buvau mazyte Žvaigždė bet linxmas klausimelis Cha cha

Na jei paprastas pakshtelejimas i lupas vaikinui…tai kai man buvo 12metu liepos menesi(pamenu… Niam niam) O rimtesnis buchinys irgi 12metu…rugpjuty…parke…mm Myliu Juokiasi

12 metu, su patinkancia mergina, tikrai faina buvo Girtas Kietas

Apie kokias cia merginas 12-ametes snekat? Iki geru 13-14 metu dar vaikas yra (su retom isimtim)

darzelyje kaij su vienu berniuku apsistumdziau ir atejusi aukletoja pasake kad mergaiciu stumdyti negalima tai liepe jam atsiprasyt taij jis atsiprase ir aukletoja to neliepe bet jis mane Bučkis ir buvom poto geri draugai darzelio laikais

Juokiasije zau Juokiasi

nereik skubet Nekaltaskur???sneky kaip apie kazka tokio ohohoooooooo Apakęs

as seip jega

dar nesibučiavau Ne tik po vestuvių Taip

siaip pasibuciavau tai gal ir as triju metu ;DDD bet tas pats paciausias, vadinamas pirmuoju, tai velokai…16 …mm.tai buvo nerealu… Žliumbia

12,