Pirmas bučinys

16 Nekaltas bet aj nepatiko Laimingas uztat dabar tai vienas malonumas Girtas

14 metu…zhynoma su vaikinu o ne mergyna… Vyras Flirtas Myliu

…nu visko…buna buna kad pirmiau su mergina o po to tik su vaikkinu Šypsena

tiesa saknt gerai nepamenu…bet tikrai buwo nekaip ir nenoreciau jo prisimint Liežuvis

nu ir zjbs

ash tada boowau katik bajgusi ketwirta klase…wasara… Flirtasjau tada aluchio ishgerdawom,taj taip susisporinom su kita porele kad ash su sawo “wajkinuku” pasibuchiuosim Bučkis,taj ir pasibuchiawom,kaip ishsigandau kaj jis sawo liezhuwiuka man ikisho i burnyte Girtas,bet po to kai boowau 13 metu prasidejo tikri ilgi booooochiniai Myliu

nu dar neikarto bet Šypsena noriu Šypsena)

Dar ne karto Žliumbia

Toks RIMTAS “laizeks” tai pasigerus iki zemes graibymo Pavargęs su zmogum, kuri nlb gerai pazistu iki siol, nes beveik nebendraujam. Tikrai dabar toks noras, kad to bucinio ne nebutu buve Cha cha ai, beveik 15m tada buvo Cha cha

buvau mazyte…gal kokiu 11 Šypsenames zajdem kazkoki zajdima…kazka panasaus i slepynes Šypsenaas pasislepiau kazkokiam tamsiam kampe…mane surado vajkinukas…prireme prie sienos ir pabuciavo…galvojau,kad mano sirdis issox is krutines Šypsenabuvo bajsu Nekaltas

mm…

niekada, geras ar ne? Cha cha

16 Nekaltas bet aj nepatiko Laimingas uztat dabar tai vienas malonumas Girtas

14 metu…zhynoma su vaikinu o ne mergyna… Vyras Flirtas Myliu

…nu visko…buna buna kad pirmiau su mergina o po to tik su vaikkinu Šypsena

tiesa saknt gerai nepamenu…bet tikrai buwo nekaip ir nenoreciau jo prisimint Liežuvis

nu ir zjbs

ash tada boowau katik bajgusi ketwirta klase…wasara… Flirtasjau tada aluchio ishgerdawom,taj taip susisporinom su kita porele kad ash su sawo “wajkinuku” pasibuchiuosim Bučkis,taj ir pasibuchiawom,kaip ishsigandau kaj jis sawo liezhuwiuka man ikisho i burnyte Girtas,bet po to kai boowau 13 metu prasidejo tikri ilgi booooochiniai Myliu